Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Enskede IK
Est 1914
Kommande matcher
AUGUSTI 2022
 
12
20:00
fre
20:00    
P16 Ambition, Torvalla IP 1
IFK Haninge - Enskede IK 1  -      
12
20:00
fre
20:00    
Pojkar 09 Svart, Sandåkra BP
EIK P09 Svart - Grödinge SK  -      
13
lör
00:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 3
Enskede IK Svart 2 - Tyresö FF KF 1  -      
13
12:00
lör
12:00    
Damlaget, Enstaberga IP
IK Tun - Enskede IK  -      
13
12:00
lör
12:00    
Flickor 09 Vit, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Djurgården  -      
13
12:00
lör
12:00    
Flickor 09 Vit, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - djurgården  -      
13
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08 Gul, Råsunda IP 1
Vasalund IF 1 - Enskede IK Gul 1  -      
13
14:30
lör
14:30    
Pojkar 08 Svart, Stadshagens IP 2
Norrtulls SK Gul 2 - Enskede IK Svart  -      
13
16:00
lör
16:00    
Enskede FF, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK - Enskede FF  -      
14
08:00
sön
08:00    
Pojkar 15 Orange, Enskede IP 4:1
P-15 orange - P-15 röd  -      
14
08:00
sön
08:00    
Pojkar 15 Blå, Enskede IP 4:1
Enskede Blå - Enskede Lila  -      
14
09:00
sön
09:00    
Pojkar 09 Lila, Essinge IP 12
Essinge IK Svart - Enskede IK Lila  -      
14
12:00
sön
12:00    
Flickor 09 Vit, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Okänd  -      
14
14:00
sön
14:00    
Pojkar 07 Lila , Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 13 - Enskede IK Lila  -      
14
16:00
sön
16:00    
Flickor 08 Svart/vit, Myrsjö IP 1
Boo FF 4 - Enskede IK SV 2  -      
14
16:30
sön
16:30    
Pojkar 09 Svart, Ösby BP 1
Mörtnäs IF Grön - Enskede IK Gul  -      
14
17:00
sön
17:00    
Herrlaget, Enskede IP 1
Enskede IK - Trosa-Vagnhärad SK  -      
14
18:00
sön
18:00    
P18, Enskede IP 2
P18 » 
Enskede IK - AIK Solna FK 1
  -      
14
18:00
sön
18:00    
Pojkar 09 Blåröd, Enskede IP 3
Enskede IK Blåröd 2 - Vårby Gårds IF Röd  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
AUGUSTI 2022
 
07
12:40
sön
12:40    
Flickor 08 Blå, Skarpnäcks Sportfält 3
Enskede Idrottsklubb - Hammarby IF  -      
07
12:40
sön
12:40    
P17 Generella, Kärrtorps IP
Austurland - Enskede Idrottsklubb  -      
07
12:40
sön
12:40    
Pojkar 12 Lila, Gubbängens BP 1A
Täby FK - Enskede Idrottsklubb  -      
07
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08 Blå, Enskede IP 3
FC NÕMME UNITED - Enskede Idrottsklubb  -      
07
10:20
sön
10:20    
Dam j, Skarpnäcks Sportfält 3
Dam j » 
Sickla IF - Enskede Idrottsklubb
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P16 Generella, Kärrtorps IP 2
 
Växjö Norra IF - Enskede Idrottsklubb  -      
07
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11 Marin, Kärrtorps IP 3B
EIK P11 Turbin - Rågsveds IF  -      
07
08:00
sön
08:00    
Pojkar 08 Blå, Gubbängens BP
Enskede IK - Enskede Idrottsklubb  -      
07
08:00
sön
08:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängens BP
Enskede Idrottsklubb Svart - Enskede Idrottsklubb Blå   -      
06
17:20
lör
17:20    
P16 Generella, Skarpnäcks sportfält 6
Enskede Idrottsklubb - 4an i grupp D  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Huvudsponsor
Sponsorer