Bli medlemi Enskede IK
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Kommande matcher
JUNI 2024
 
15
lör
00:00    
P15 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Lila - Mariebergs SK 1  -      
15
lör
00:00    
P19 Akademi, Enskede IP 2
Enskede IK - IFK Västerås FK  -      
15
08:40
lör
08:40    
P 2016 Svart, Västberga IP - spelprogram i appen
Matchcamp IFK Aspudden-Tellus - 2 lag EIK P2016 Svart  -      
15
10:00
lör
10:00    
P 2015 Blå, Hamre IP
EIK tigrar - Tillberga IK   -      
15
10:15
lör
10:15    
P16 Blå, Brandbergens IP
 
IFK Haninge - Enskede IK  -      
15
10:30
lör
10:30    
P 2011 Vit, Älta IP 12
Älta IF 5 - Enskede IK Vit 1  -      
15
10:30
lör
10:30    
P17 G, Enskede IP 2
 
P17 G » 
Enskede Idrottsklubb P17 G - Djurgårdens IF
  -      
15
10:40
lör
10:40    
P 2015 Blå, Hamre IP
EIK lejon - Brommapojkarna 20:1  -      
15
13:00
lör
13:00    
Damlaget, Enskede IP 1
Enskede IK - IFK Östersund  -      
15
13:30
lör
13:30    
P 2010 Grönsvart, Brandbergens IP 1
IFK Haninge J - Enskede IK GS  -      
15
14:00
lör
14:00    
P 2015 Blå, Hamre IP
EIK tigrar - IK oden vit  -      
15
14:00
lör
14:00    
P 2015 Blå, Hamre IP
EIK lejon - Gideonsbergs IF röd  -      
15
14:15
lör
14:15    
P 2010 Röd, Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Årsta FF 2  -      
15
15:00
lör
15:00    
Enskede FF Dam, Enskede IP 2
Enskede FF - Grödinge SK  -      
15
15:00
lör
15:00    
P 2011 Platinum, Vårbergs IP 21
IFK Stockholm FK 3 - Enskede IK Platina  -      
15
15:00
lör
15:00    
P 2013 Lila, Lisebergs BP
Hammarby IF FF - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
15
15:00
lör
15:00    
P 2013 Lila, Nälsta BP
 
Spånga IS - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
15
16:00
lör
16:00    
Herrlaget, Fastighetsteknik Arena
IF Sylvia - Enskede IK  -      
15
16:00
lör
16:00    
P 2015 Blå, Talltorp
EIK lejon - Sala FF 2  -      
15
16:30
lör
16:30    
F 2010 Grön , Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Sollentuna FK F14 A  -      
15
17:00
lör
17:00    
P16 Akademi, Enskede IP 2
Enskede IK - IK Frej Talangfotbollsförening  -      
16
sön
00:00    
P15 Blåröd, Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Saltsjöbadens IF Blå  -      
16
sön
00:00    
P15 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Saltsjöbadens IF Blå  -      
16
09:00
sön
09:00    
F15, Enskede IP 2
F15 » 
Enskede IK 2 - Älvsjö AIK FF 2
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P 2013 Lila, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - IFK Stockholm  -      
16
10:00
sön
10:00    
P 2015 Blå, Hamre IP
EIK tigrar - Västerårs IK 3  -      
16
10:00
sön
10:00    
P 2015 Blå, Hamre IP
EIK lejon - Skiljebo SK grön  -      
16
10:00
sön
10:00    
P16 Svart, Zinkensdamms IP 1
Reymersholms IK 1 - Enskede IK Svart  -      
16
12:00
sön
12:00    
F15, Mälarhöjdens IP 1
F15 » 
Mälarhöjden-Hägersten FF 2 - Enskede IK 3
  -      
16
12:00
sön
12:00    
P 2011 Turbin, Enskede IP 3
Enskede IK Turbin 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd  -      
16
12:40
sön
12:40    
P 2015 Blå, Hamre IP
EIK tigrar - Skiljebo gul  -      
16
12:40
sön
12:40    
P 2015 Blå, Hamre IP
EIK lejon - Österåker unites grå  -      
16
12:45
sön
12:45    
F17 Akademi, Enskede IP 2
Enskede IK - Västerås SK FK   -      
16
13:00
sön
13:00    
P 2011 Platinum, Fisksätra IP 1
Espanyol Academy IF 21 - Enskede IK Platinum  -      
16
13:30
sön
13:30    
P 2011 Turbin, Enskede IP 3
Enskede IK Turbin 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK svart 2  -      
16
15:00
sön
15:00    
P 2014 Grå, Enskede IP 3
 
Enskede Idrottsklubb P 2014 Grå - Vendelsö IK  -      
16
15:00
sön
15:00    
P15 Akademi, Fisksätra IP 1
Nacka FC P2009A - Enskede IK  -      
16
15:20
sön
15:20    
P 2015 Blå, Hamre IP
EIK tigrar - Gideonbergs IF grön  -      
16
16:00
sön
16:00    
P19 G, Enskede IP 2
P19 G » 
Enskede IK G1 - Viggbyholms IK FF Röd
  -      
16
18:00
sön
18:00    
P17 Akademi, Enskede IP 2
Enskede IK - Djurgårdens Talangfotbollsförening 1  -      
16
20:00
sön
20:00    
Dam J, Enskede IP 2
Dam J » 
Enskede IK 1 - Saltsjö-Boo IF DJ
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
JUNI 2024
 
14
20:00
fre
20:00    
Enskede FF Herr, Enskede IP 2
Stureby SK - Enskede FF1  -  1  
14
19:45
fre
19:45    
F 2010 Grön , Grimsta IP 1
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna A1  -  1  
14
19:45
fre
19:45    
F15, Grimsta IP 1
F15 » 
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna A
1  -  1  
14
19:45
fre
19:45    
F15 Akademi, Grimsta IP 1
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna A1  -  1  
14
18:15
fre
18:15    
P15 Blåröd, Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd - Gustavsbergs IF FK Grön0  -  8  
14
18:15
fre
18:15    
P15 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd - Gustavsbergs IF FK Grön0  -  8  
13
20:00
tor
20:00    
Dam J, Stavsborgs BP 1
Dam J » 
Sickla IF 3 - Enskede IK 2
2  -  6  
13
20:00
tor
20:00    
P18, Saltsjöbadens IP 1
P18 » 
Saltsjöbadens IF - Enskede FF
2  -  3  
 
09
20:00
sön
20:00    
Enskede FF Dam, Vårbergs IP 1
IFK Stockholm FK Dam - Enskede FF2  -  2  
09
18:00
sön
18:00    
Dam J, Stuvsta IP 1
Dam J » 
Stuvsta IF 2 - Enskede IK 2
2  -  3  

  Fler spelade matcher >>
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer