Bli medlemi Enskede IK
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Kontakt
 

Besöksadress och leveranser

Enskede IP, Enskedevägen 95

122 63 Enskede

Postadress

Box 90266

120 24 Stockholm

Organisationsnummer

802000-7780

Bankgiro (ej medlemsavgifter)

387-4633
Tider kansli, sport och administration
Mån-tor: 9.00-17.30
Fredagar: 9.00-14.00
Sportkontor
Mån-tor: 15.00-20.00
 

Mailadress

kansli@enskedeik.nu

Telefon: Se nedan

 
Drop-in för nycklar, kvitton etc. ser vi gärna att du gör framförallt under eftermiddag/tidig kväll. Du kan också droppa i brevlådan inne i kafeterian när den är öppen.
 
Vill du ha ett möte med någon av oss? Ta kontakt i förväg så vi kan boka en tid.
 
Givetvis är spontanbesök välkomna och då allra helst mellan kl. 15-20.
 

Personal sport

 

Håkan Pontén Andersson

072-335 00 35

hakan@enskedeik.nu

Verksamhetschef

Helena Nordlöf 

073-533 45 21

helena@enskedeik.nu

Sportchef barn. Sportsligt ansvarig 5-12-åringar.

Victor Irmalm

073-941 23 99

victor@enskedeik.nu

Sportchef dam. Sportsligt ansvarig ungdom- och seniorlag

Mathias Vieira (Föräldraledig)

070-757 18 27

mathias@enskedeik.nu

Sportchef herr. Sportsligt ansvarig ungdom- och seniorlag

Mats Wistedt (deltid 75%)

073-540 59 05

mats@enskedeik.nu

Fotbollsutvecklare förening. Träningstider, planbokningar, övergångar m.m.

Pontus Gustafsson (deltid)

pontus.gustafsson@enskedeik.nu

Vik. fotbollsutvecklare förening
 
 

Personal administration

 
Pekka Partanen
073-540 59 07
Administrativ chef
Björn Wahrén (60% tjänst)
073-540 59 06
Ekonomi

Emanuel Lundin (40% tjänst)

emanuel@enskedeik.nu

Kommunikation
 

Kontaktinformation till styrelse och sektioner hittar du på hemsidan under Om föreningen 

 
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer