Anmälan öppen för barn födda 2018-2019
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Matcher
DECEMBER 2023
 
03
10:00
sön
10:00    
Gubbängshallen
Enskede IK 2 - Älvsjö AIK FF Vit  -      
03
17:00
sön
17:00    
Vårbyhallen
Huddinge IF 1 - Enskede IK 1  -      
 
09
17:00
lör
17:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Årsta FF  -      
10
10:00
sön
10:00    
Gubbängshallen
Stureby SK 1 - Enskede IK 2  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Gubbängshallen
Enskede IK 2 - Boo FF F12:4  -      
17
14:00
sön
14:00    
Hagsätrahallen
Örby IS Röd - Enskede IK 1  -      
JANUARI 2024
 
13
17:00
lör
17:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Tyresö Strand FC 1  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
Fisksätra Sporthall
Sickla IF Blå - Enskede IK 1  -      
20
13:00
lör
13:00    
Fisksätra Sporthall
Sickla IF Röd - Enskede IK 2  -      
 
28
09:00
sön
09:00    
Gubbängshallen
Enskede IK 2 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
FEBRUARI 2024
 
03
18:00
lör
18:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Segeltorps IF Blå  -      
 
11
17:00
sön
17:00    
Myrsjö Sporthall 1
Boo FF F12:6 - Enskede IK 1  -      
11
17:00
sön
17:00    
Vårbyhallen
Segeltorps IF Vit - Enskede IK 2  -      
 
17
17:00
lör
17:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Saltsjöbadens IF 1  -      
18
18:00
sön
18:00    
Myrsjö Sporthall 1
Boo FF F12:2 - Enskede IK 2  -      
MARS 2024
 
09
09:00
lör
09:00    
Hägerstensåsens Bollplan
 
Mälarhöjden-Hägersten - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
09
10:30
lör
10:30    
Ängby IP
 
Ängby - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
10
12:30
sön
12:30    
Myrsjön
 
Boo FF F12:6 - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
 
16
16:00
lör
16:00    
Kryssarvallen
 
Erikslunds KF - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
17
12:30
sön
12:30    
Enskede IP 4
 
Enskede Idrottsklubb F 2012 - Arameisk Syrianska  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Trollbäckens IP
 
Hanvikens SK - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
23
12:30
lör
12:30    
Enskede IP 4
 
Enskede Idrottsklubb F 2012 - Segeltorp IF  -      
23
15:00
lör
15:00    
Årstagårdens Bollplan
 
Årsta FF - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
 
31
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 4
 
Enskede Idrottsklubb F 2012 - Arlanda FC  -      
31
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
 
Enskede Idrottsklubb F 2012 - Värmdö  -      
APRIL 2024
 
06
08:00
lör
08:00    
Tyresövallen
 
Tyresö Vårcup - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
 
13
12:15
lör
12:15    
Sörskogens IP
 
Stuvsta IF 9vs9 - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
13
12:15
lör
12:15    
Sörskogens IP
 
Stuvsta IF 9vs9 - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
 
20
lör
00:00    
Stureby Skola BP 11
Stureby SK 1 - Enskede IK 2  -      
20
lör
00:00    
Enskede IP 4
Enskede IK 1 - Tallkrogens IF  -      
20
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Stuvsta IF 1  -      
21
09:00
sön
09:00    
Ösby BP 11
Gustavsbergs IF FK Vit - Enskede IK 1  -      
 
27
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Norrtulls SK M  -      
27
10:30
lör
10:30    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-2 - Enskede IK 3  -      
MAJ 2024
 
01
08:00
ons
08:00    
Karlberg, Kungsholmen
 
Valborgscupen - Enskede Idrottsklubb F 2012  -      
04
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Järla IF FK Svart  -      
05
17:45
sön
17:45    
Stockhagens IP 3
IFK Stocksund Vit - Enskede IK 2  -      
 
17
18:00
fre
18:00    
Boovallen 21
Boo FF F12:5 - Enskede IK 3  -      
18
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Hanvikens SK Röd  -      
 
25
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Skogås-Trångsunds FF Röd  -      
25
11:30
lör
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK 1 - Västerhaninge IF vit  -      
26
15:45
sön
15:45    
Boovallen 21
Boo FF F12:4 5 - Enskede IK 2  -      
 
31
18:00
fre
18:00    
Värmdövallen 22
Värmdö IF Gul - Enskede IK 1  -      
JUNI 2024
 
01
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 11 (T3)
Vasalund IF 1 - Enskede IK 3  -      
02
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 31
Enskede IK 2 - Ängby IF Gul 1  -      
 
07
18:45
fre
18:45    
Älta IP 11
Älta IF gul - Enskede IK 2  -      
08
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Hammarby IF FF 5 vit  -      
08
11:30
lör
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK 1 - IFK Lidingö FK S blå  -      
AUGUSTI 2024
 
23
18:00
fre
18:00    
Älta IP 11
Älta IF vit - Enskede IK 1  -      
23
19:15
fre
19:15    
Värmdövallen 21
Värmdö IF Röd - Enskede IK 3  -      
24
lör
00:00    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Västerhaninge IF blå  -      
 
31
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Sollentuna FK Hel 3  -      
31
11:00
lör
11:00    
Stuvsta IP 11
Stuvsta IF 3 - Enskede IK 2  -      
31
11:30
lör
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK 1 - FoC Farsta FF Blå  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
09:15
lör
09:15    
Bellevue BP 1
Norrtulls SK Röd S - Enskede IK 3  -      
07
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Gustavsbergs IF FK Röd  -      
 
14
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Rönninge Salem Fotboll Gul  -      
14
16:30
lör
16:30    
Bollstanäs IP 22
Bollstanäs SK 1 - Enskede IK 1  -      
15
10:15
sön
10:15    
Kärrtorps IP 21
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Enskede IK 2  -      
 
21
09:00
lör
09:00    
Saltsjöbadens IP 11
Saltsjöbadens IF Vit - Enskede IK 1  -      
21
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Sollentuna FK Hel 2  -      
21
14:15
lör
14:15    
Ingarö IP 21
Ingarö IF Gul - Enskede IK 3  -      
 
27
17:30
fre
17:30    
Enskede IP 4
Enskede IK 1 - Stureby SK 2  -      
28
10:15
lör
10:15    
Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 1 - Enskede IK 2  -      
28
11:30
lör
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Boo FF F12:4  -      
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor