Anmälan öppen för barn födda 2018-2019
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Matcher
DECEMBER 2023
 
17
11:30
sön
11:30    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Enskede Idrottsklubb  -      
JANUARI 2024
 
28
15:30
sön
15:30    
Träningsmatch Torvalla IP
Enskede Idrottsklubb F17A - Karlberg F175  -  1  
FEBRUARI 2024
 
03
07:30
lör
07:30    
Träningsmatch Brantbrinks IP
Älvsjö AIK F17 - Enskede Idrottsklubb F17A0  -  1  
 
09
17:30
fre
17:30    
Träningsmatch Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb F17 - Tyresö FF F171  -  0  
 
18
14:00
sön
14:00    
Träningsmatch Behrn Arena
KIF Örebro DFF F17 - Enskede Idrottsklubb F17A2  -  1  
MARS 2024
 
03
12:30
sön
12:30    
Träningsmatch Studenternas IP
IK Uppsala F17A - Enskede Idrottsklubb F17A  -      
 
09
08:30
lör
08:30    
Träningsmatch Enskede IP Plan 2
Enskede Idrottsklubb F17A - Täby FK F17  -      
10
12:30
sön
12:30    
Träningsmatch Lidingövallen
Lidingö F17 - Enskede Idrottsklubb F17A  -      
 
29
11:30
fre
11:30    
Träningsmatch Kärrtorps IP plan 3
Enskede Idrottsklubb F17A - AIK F17A  -      
APRIL 2024
 
07
17:00
sön
17:00    
Platinumcars Arena
IFK Norrköping FK - Enskede IK  -      
 
14
15:15
sön
15:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - IFK Kumla/Rynninge IK  -      
 
20
17:00
lör
17:00    
Tunavallen
Eskilstuna United DFF - Enskede IK  -      
 
28
14:15
sön
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - IFK Aspudden-Tellus/Stureby SK  -      
MAJ 2024
 
05
14:15
sön
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - Linköpings FC   -      
 
12
13:00
sön
13:00    
Tyresövallen 1
Tyresö FF - Enskede IK  -      
 
19
14:15
sön
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - Älvsjö AIK FF   -      
 
26
18:00
sön
18:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Enskede IK  -      
JUNI 2024
 
02
14:15
sön
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - Stureby FF  -      
 
09
12:00
sön
12:00    
Källbrinks IP 3
Huddinge IF - Enskede IK  -      
 
16
14:15
sön
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - Västerås SK FK   -      
 
23
16:00
sön
16:00    
Råby IP 3 (konstgräs)
Västerås SK FK - Enskede IK  -      
AUGUSTI 2024
 
11
14:15
sön
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - Huddinge IF  -      
 
18
14:15
sön
14:15    
Gubbängens IP 1
Stureby FF - Enskede IK  -      
 
25
14:15
sön
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - Stuvsta IF  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
11:15
sön
11:15    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF - Enskede IK  -      
 
08
11:15
sön
11:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - Tyresö FF  -      
 
14
12:00
lör
12:00    
Bilbörsen Arena
Linköpings FC - Enskede IK  -      
 
21
12:15
lör
12:15    
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus/Stureby SK - Enskede IK  -      
 
29
14:15
sön
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - Eskilstuna United DFF   -      
OKTOBER 2024
 
06
14:00
sön
14:00    
Kumla IP
IFK Kumla/Rynninge IK - Enskede IK  -      
 
13
14:15
sön
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK - IFK Norrköping FK   -      
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor