Anmälan öppen för barn födda 2018-2019
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Matcher
JANUARI 2024
 
27
10:00
lör
10:00    
Sätrahallen
 
Sätra - Enskede Idrottsklubb F 2013  -      
FEBRUARI 2024
 
04
15:00
sön
15:00    
Malmsjöhallen
 
Tullinge - Enskede Idrottsklubb F 2013  -      
 
18
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 3
 
Enskede Idrottsklubb F 2013 - Hanviken  -      
MARS 2024
 
09
08:45
lör
08:45    
Sturebyskolans BP
Hammarby IF FF - Enskede Idrottsklubb F 2013  -      
10
14:30
sön
14:30    
Stora.Mossen
 
BP F14a - Enskede Idrottsklubb F 2013  -      
 
16
08:45
lör
08:45    
Sturebybollplan
 
Hammarby F13 2 - Enskede Idrottsklubb F 2013  -      
 
24
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
 
Enskede Idrottsklubb F 2013 - Enskede F14  -      
APRIL 2024
 
07
10:30
sön
10:30    
Käppala konstgräsplan
 
Ifk Lidingö - Enskede Idrottsklubb F 2013  -      
 
21
09:00
sön
09:00    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 2 - Enskede IK 3  -      
21
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Hammarby IF FF 5 grön  -      
21
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 4
Enskede IK 1 - Stureby SK Blå  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Boovallen 215
Boo FF F13:4 6 - Enskede IK 2  -      
27
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Skogås-Trångsunds FF blå  -      
28
14:00
sön
14:00    
Kärrtorps IP 21
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Enskede IK 1  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Solberga BP 11
Solberga BK 1 - Enskede IK 3  -      
04
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Huddinge IF S  -      
 
18
11:30
lör
11:30    
Kvarnängens IP 22
Nynäshamns IF FK 2 - Enskede IK 2  -      
18
12:00
lör
12:00    
Boovallen 215
Boo FF F13:6 4 - Enskede IK 1  -      
18
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Hanvikens SK Gul  -      
 
26
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Bele Barkarby FF 1  -      
26
14:00
sön
14:00    
Tyresövallen 225
Tyresö FF Röd - Enskede IK 3  -      
JUNI 2024
 
01
13:00
lör
13:00    
Ängby IP 2
Ängby IF 4 - Enskede IK 2  -      
01
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Älta IF gul  -      
 
08
10:30
lör
10:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna A - Enskede IK 2  -      
08
12:00
lör
12:00    
Boovallen 215
Boo FF F13:8 1 - Enskede IK 3  -      
AUGUSTI 2024
 
24
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Vendelsö IK 1  -      
25
09:45
sön
09:45    
Nytorps Mosse IP 126
Skogås-Trångsunds FF röd - Enskede IK 2  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
01
14:15
sön
14:15    
Värmdövallen 225
Värmdö IF Blå - Enskede IK 3  -      
01
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Viggbyholms IK FF Vit  -      
 
07
10:15
lör
10:15    
Värmdövallen 225
Värmdö IF Röd - Enskede IK 2  -      
07
14:45
lör
14:45    
Sofiaskolans BP 1
IF Söderkamraterna 1 - Enskede IK 1  -      
07
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Torvalla IP 3
IFK Haninge Vit - Enskede IK 3  -      
14
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå  -      
 
21
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 3 - IFK Lidingö FK 5 blå  -      
22
09:30
sön
09:30    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 2  -      
 
29
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK 1 - Gustavsbergs IF FK Vit  -      
29
12:45
sön
12:45    
Kryssarvallen 12
Täby FK 42 - Enskede IK 3  -      
29
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 4
Enskede IK 2 - Sätra SK Orange  -      
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor