Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Enskede IK
Est 1914
Pojkar 09 Svart

Matcher
DECEMBER 2020
 
06
09:00
sön
09:00    
Gubbängshallen
Enskede IK svart 1 - Norrtulls SK 1  -      
06
19:00
sön
19:00    
Gubbängshallen
Enskede IK 2 - Hammarby IF FF 1  -      
 
13
15:00
sön
15:00    
Tappström Bollhall
Ekerö IK Vit - Enskede IK 2  -      
13
17:00
sön
17:00    
Nackatältet
Prel: Megaträning i Nackatältet nr 2 - Prel: Megaträning nr 2 i tältet  -      
13
20:00
sön
20:00    
Gubbängshallen
Örby IS Röd - Enskede IK svart 1  -      
 
19
10:30
lör
10:30    
Kärrtorps IP
Bagarmossen Kärrtorp BK - EIK P09 Svart  -      
JANUARI 2021
 
30
11:00
lör
11:00    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart - Tyresö FF P09 Strand  -      
31
16:45
sön
16:45    
EIP 4
EIK P09 Svart - Tyresö FF P09 Strand  -      
FEBRUARI 2021
 
06
12:00
lör
12:00    
Stadshagens IP
Karlbergs BK P09 Grön - EIK P09 Svart*  -      
06
16:45
lör
16:45    
EIP 4
EIK P09 Svart - Sörskogens FF  -      
07
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart - BKBK  -      
 
13
14:30
lör
14:30    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart - Hammarby IF P09-3  -      
14
16:45
sön
16:45    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart - Hammarby IF P2009-23  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
Stadshagens IP
Karlbergs BK P09 Grön - EIK P09 Svart  -      
21
16:45
sön
16:45    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart - Fisksätra IF  -      
 
27
11:30
lör
11:30    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart - Örby   -      
28
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart - Älvsjö AIK P09-vit  -      
MARS 2021
 
06
11:00
lör
11:00    
Vendelsömalms IP
Vendelsö IK - EIK P09 Svart  -      
07
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart* - Sörskogens FF  -      
07
16:45
sön
16:45    
EIP 4
EIK P09 Svart - Vendelsö IK  -      
 
14
16:45
sön
16:45    
EIP 4
EIK P09 Svart - BKBK  -      
 
20
11:30
lör
11:30    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart - Hammarby IF P2009-23  -      
21
12:30
sön
12:30    
EIP 4
EIK P09 Svart - Tyresö FF P09 Strand  -      
 
28
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart* - Karlbergs BK Grön  -      
 
30
18:45
tis
18:45    
Tyresö
Tyresö FF P09 Strand - EIK P09 Svart*  -      
APRIL 2021
 
18
16:00
sön
16:00    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart lag 3 - EIK P09 Svart lag 4  -      
 
23
18:00
fre
18:00    
Värmdövallen 21
Värmdö IF Blå - Enskede IK Svart 5  -      
24
11:30
lör
11:30    
Tungelsta IP 11
Tungelsta IF Orange - Enskede IK Svart 4  -      
24
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 3 - Järla IF FK Svart  -      
MAJ 2021
 
01
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 5 - Hanvikens SK Vit  -      
01
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Boo FF 13  -      
02
19:00
sön
19:00    
Sicklavallen 1
Sickla IF 1 - Enskede IK Svart 3  -      
 
07
19:00
fre
19:00    
Bäckahagens BP (PW)
Hammarby IF FF 3 vit - Enskede IK Svart 4  -      
08
11:15
lör
11:15    
Ösby BP 12 (PN)
Gustavsbergs IF FK Röd, P09 - Enskede IK Svart 5  -      
08
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4 (MLD)
Enskede IK Svart 3 - Värmdö IF Vit  -      
 
15
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart - Tyresö FF P09 Strand  -      
 
21
19:10
fre
19:10    
Bäckahagens BP 1
Enskede IK Svart 5 - Espanyol Academy IF Vit  -      
22
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4 (PW)
Enskede IK Svart 4 - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
23
11:30
sön
11:30    
Nacka IP 21 (MLD)
Jarlabergs IF 4 - Enskede IK Svart 3  -      
 
29
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11 (MLD)
Sörskogens IF 1 - Enskede IK Svart 4  -      
29
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4 (PW)
Enskede IK Svart 3 - Mörtnäs IF Svart  -      
30
19:00
sön
19:00    
Kärrtorps IP 32 (PN)
Hammarby IF FF 3 grön - Enskede IK Svart 5  -      
JUNI 2021
 
04
19:00
fre
19:00    
Bäckahagens BP 1 (PN)
Enskede IK Svart 5 - Boo FF 9  -      
05
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4 (PW)
Enskede IK Svart 4 - Rönninge Salem Fotboll 2  -      
06
13:15
sön
13:15    
Boovallen 22 (MLD)
Boo FF 8 - Enskede IK Svart 3  -      
 
12
13:15
lör
13:15    
Broängsplan 12 (PW)
Grödinge SK Vit - Enskede IK Svart 4  -      
12
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4 (MLD)
Enskede IK Svart 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1  -      
13
09:00
sön
09:00    
Nacka IP 21 (PN)
Jarlabergs IF 2 - Enskede IK Svart 5  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Enskede IP 4
 
EIK P09 Svart - Matchcamp  -      
AUGUSTI 2021
 
15
17:00
sön
17:00    
Enskede IP 4
 
EIK P09 Svart - 2 st träningsmatcher  -      
 
22
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 4
 
EIK P09 Svart - Matchcamp  -      
 
28
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 5 - Järla IF FK Röd  -      
28
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Rågsveds IF 2  -      
29
14:00
sön
14:00    
Bäckahagens BP
 
EIK P09 Svart - Träningsmatch  -      
SEPTEMBER 2021
 
04
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 3 - Älvsjö AIK FF Röd 2  -      
05
11:30
sön
11:30    
Tyresövallen 21
Tyresö FF SB Blå - Enskede IK Svart 5  -      
05
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Tullinge BK Vit  -      
 
10
17:30
fre
17:30    
Stuvsta IP 11
Stuvsta IF 2 - Enskede IK Svart 4  -      
11
15:15
lör
15:15    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 12 vit - Enskede IK Svart 3  -      
12
14:00
sön
14:00    
Bäckahagens BP 1
Enskede IK Svart 5 - Mörtnäs IF Vit  -      
 
18
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 3 - Gustavsbergs IF FK Vit, P09  -      
18
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Segeltorps IF Vit  -      
19
16:45
sön
16:45    
Fisksätra IP 2
Fisksätra IF 1 - Enskede IK Svart 5  -      
 
24
19:00
fre
19:00    
Bäckahagens BP 1
Enskede IK Svart 5 - Hammarby IF FF 30 vit  -      
25
12:45
lör
12:45    
Ingarö IP 21
Ingarö IF Gul - Enskede IK Svart 3  -      
26
13:00
sön
13:00    
Brantbrinks IP 22
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Enskede IK Svart 4  -      
OKTOBER 2021
 
02
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Huddinge IF P09:5-2  -      
03
15:30
sön
15:30    
Fisksätra IP 2
Espanyol Academy IF Grön - Enskede IK Svart 3  -      
 
09
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 3
 
EIK P09 Svart - Träningsmatch 9-manna  -      
09
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 4
EIK P09 Svart* - prel Vendelsö IK  -      
10
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 3
 
EIK P09 Svart - Träningsmatch 9-manna  -      
 
15
18:30
fre
18:30    
Enskede IP 3
 
EIK P09 Svart - Träningsmatch 9-manna  -