SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Pojkar 09 Svart
Matcher
DECEMBER 2021
 
19
16:00
sön
16:00    
Nacka IP 2
Jarlabergs IF - EIK P09 Lag Gul - samarbetslag  -      
JANUARI 2022
 
09
10:00
sön
10:00    
Sjöstadshallen
EIK P09 Svart - Futsalcamp med Grödinge SK  -      
 
15
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3 (PW)
EIK P09 Svart - Vendelsö IK  -      
16
17:00
sön
17:00    
Spångahallen (MLD)
EIK P09 Svart** - Vendelsö IK  -      
 
23
17:00
sön
17:00    
Spånga IP Fotbollshallen
EIK P09 Svart - Karlbergs BK P2009 Vit  -      
 
30
17:00
sön
17:00    
Spångahallen (MLD)
EIK P09 Svart** - Karlbergs BK P2009 Vit  -      
FEBRUARI 2022
 
05
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 2
EIK P09 Svart - Hammarby P09-3  -      
06
09:15
sön
09:15    
Enskede IP 3 (MLD)
EIK P09 Svart - Hammarby P09-11  -      
 
12
14:30
lör
14:30    
Enskede IP 2 (MLD)
EIK P09 Svart - Älvsjö AIK FF P09 Blå  -      
13
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 2 (PW alt. RA)
EIK P09 Svart - Stuvsta IF P09  -      
 
19
13:00
lör
13:00    
Fisksätra IF (PW)
Fisksätra IF - EIK P09 Svart  -      
20
16:00
sön
16:00    
Enskede IP 2 (MLD)
 
EIK P09 Svart** - Flogsta United U13  -      
 
26
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 2 (PW)
EIK P09 Svart - Sollentuna FK P09 Sydväst  -      
27
17:00
sön
17:00    
Spånga IP Fotbollshallen (MLD)
EIK P09 Svart** - AIK U13 Svart  -      
MARS 2022
 
06
13:30
sön
13:30    
Enskede IP 2 (PW & GB)
EIK P09 Svart Sportlovslag 1 - EIK P09 Svart Sportlovslag 2  -      
 
11
19:00
fre
19:00    
Skarpnäcks Sportfält (PW)
EIK P09 Svart - Hammarby IF P2009-3  -      
12
13:00
lör
13:00    
Broängsplan (RA)
Grödinge SK - EIK P09 Svart**  -      
13
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 3 (MLD)
EIK P09 Svart** - Rönninge Salem Fotboll P09  -      
 
18
19:00
fre
19:00    
Skarpnäcks Sportfält (MLD)
EIK P09 Svart** - Djurgårdens IF P09-4  -      
19
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3 (PW)
EIK P09 Svart - Hammarby IF P09-11  -      
20
14:45
sön
14:45    
Enskede IP 3 (PW)
EIK P09 Svart - Reymersholms IK P09:2  -      
 
27
15:00
sön
15:00    
Västberga IP
EIK P09 Svart - Tungelsta IF P09  -      
27
16:05
sön
16:05    
Västberga IP
EIK P09 Svart - Tyresö FF P09 Strand  -      
 
29
19:05
tis
19:05    
Gubbängens BP
EIK P09 Svart** - Boo FF P09:1  -      
APRIL 2022
 
02
08:00
lör
08:00    
Värmdövallen
 
Cup Värmdö - EIK P09 Svart  -      
03
08:00
sön
08:00    
Värmdövallen
 
Cup Värmdö - EIK P09 Svart  -      
 
09
10:30
lör
10:30    
Boovallen 21
Boo FF 6 - Enskede IK Gul2  -  0  
10
10:30
sön
10:30    
Sollentuna Sportfält
Prel. Sollentuna FK P09 Öst - EIK P09 Svart**  -      
 
18
12:00
mån
12:00    
Årstagårdens BP 1 (MLD)
Årsta FF 1 - Enskede IK Svart 36  -  3  
23
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 3 (PW)
Enskede IK Svart 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 11  -  5  
24
09:00
sön
09:00    
Värmdövallen 12 (MLD)
Värmdö IF Vit - Enskede IK Gul5  -  3  
 
29
18:30
fre
18:30    
Enskede IP 3 (PW)
Enskede IK Gul - Hammarby IF FF 11 grön0  -  6  
30
15:00
lör
15:00    
Gubbängens BP 1 (MLD)
Hammarby IF FF 25 grön - Enskede IK Svart 31  -  2  
MAJ 2022
 
06
18:30
fre
18:30    
Enskede IP 3 (MLD)
Enskede IK Svart 3 - Boo FF 22  -  9  
08
09:00
sön
09:00    
Nacka IP 22 (PW)
Järla IF FK Vit - Enskede IK Gul2  -  1  
 
13
20:00
fre
20:00    
Sandåkra BP (MLD)
EIK P09 Svart** - Rönninge-Salem Fotboll10  -  0  
15
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 3 (RA)
Enskede IK Gul - Djurgårdens IF FF 34  -  10
15
17:00
sön
17:00    
Skuru IP 1 (PW)
Jarlabergs IF 3 - Enskede IK Svart 32  -  3  
 
21
11:00
lör
11:00    
Fisksätra IP 1 (MLD)
Espanyol Academy IF Blå - Enskede IK Gul2  -  1  
22
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 3 (RA)
Enskede IK Svart 3 - IFK Lidingö FK 26  -  2  
 
28
10:30
lör
10:30    
Ta med Vit tröja till Gubbängens BP
EIK P09 Svart - lag PW - Svart tröja - EIK P09 Svart - lag RA - Vit tröja4  -  2  
28
16:00
lör
16:00    
Olovslunds BP 1 (MLD)
IF Brommapojkarna 10 - Enskede IK Svart 3  -      
29
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 3 (PW & RA)
Enskede IK Gul - Karlbergs BK Vit 26  -  3  
JUNI 2022
 
04
12:30
lör
12:30    
Tyresövallen 22 (PW)
Tyresö FF SB Gul - Enskede IK Gul5  -  1  
05
09:00
sön
09:00    
Ta med VIT tröja till Stadshagens IP (MLD)
Norrtulls SK Blå - Enskede IK Svart 38  -  0  
 
11
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 3 (PW)
Enskede IK Gul - Hammarby IF FF 14 grön2  -  2  
12
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 3 (RA)
Enskede IK Svart 3 - Djurgårdens IF FF 91  -  8  
 
13
18:05
mån
18:05    
Vit & Svart tröja! // Enskede IP 2 (MLD)
Enskede IK Gul - Mörtnäs IF Grön4  -  1  
17
10:00
fre
10:00    
ÖrebroCupen
Söderköpings IK - EIK P09 Svart0  -  2  
17
11:00
fre
11:00    
Örebrocupen
Eriksbergs IF - EIK P09 Svart0  -  3  
17
15:00
fre
15:00    
ÖrebroCupen
Grödinge SK - EIK P09 Svart1  -  4  
17
15:00
fre
15:00    
ÖrebroCupen
Sunnersta AIF - EIK P09 Svart0  -  4  
18
10:00
lör
10:00    
ÖrebroCupen
IK Sturehov - EIK P09 Svart0  -  5  
18
10:00
lör
10:00    
ÖrebroCupen
Adolfsbergs IK - EIK P09 Svart7  -  0  
18
15:00
lör
15:00    
ÖrebroCupen
Örebro SK Vit - EIK P09 Svart4  -  1  
18
16:00
lör
16:00    
ÖrebroCupen
IF Brommapojkarna - EIK P09 Svart1  -  2  
18
20:00
lör
20:00    
ÖrebroCupen
BK Forward - EIk P09 Svart6  -  7  
19
09:00
sön
09:00    
ÖrebroCupen
Örebro SK Svart - EIK P09 Svart6  -  7  
 
21
20:30
tis
20:30    
Enskede IP 3
EIK P09 Svart** - Sollentuna FK P09 Div 1 Sydväst0  -  4  
AUGUSTI 2022
 
12
20:00
fre
20:00    
Sandåkra BP
EIK P09 Svart - Arameisk-Syrianska IF  -      
14
16:30
sön
16:30    
Ösby BP 1 (PW+RA)
Mörtnäs IF Grön - Enskede IK Gul1  -  4  
 
21
09:30
sön
09:30    
Gubbängens BP 1 (PW)
Hammarby IF FF 14 grön - Enskede IK Gul1  -  2  
21
12:00
sön
12:00    
Östermalms IP 12 (MLD)
Djurgårdens IF FF 9 - Enskede IK Svart 311  -  2  
 
28
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 3 (MLD+PW)
Enskede IK Svart 3 - Norrtulls SK Blå3  -  7  
SEPTEMBER 2022
 
02
18:20
fre
18:20    
Essinge IP 11 (MLD+PW)
Karlbergs BK Vit 2 - Enskede IK Gul1  -  1  
04
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart 3 - IF Brommapojkarna 10  -      
04
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 3 (RA)
Enskede IK Gul - Tyresö FF SB Gul5  -  2  
 
09
18:30
fre
18:30    
Enskede IP 3 (PW)
Enskede IK Gul - Espanyol Academy IF Blå3  -  3  
11
09:00
sön
09:00    
Dalénum 11 (RA)
IFK Lidingö FK 2 - Enskede IK Svart 30  -  3  
 
16
18:30
fre
18:30    
Enskede IP 3 (RA)
Enskede IK Svart 3 - Jarlabergs IF 30  -  4  
18
09:00
sön
09:00    
Östermalms IP 11 (EB+GB)
Djurgårdens IF FF 3 - Enskede IK Gul2  -  6  
 
24
10:30
lör
10:30    
Ta med VIT tröja till Myrsjö IP (PW+MLD)
Boo FF 2 - Enskede IK Svart 35  -  1  
25
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 3 (RA)
Enskede IK Gul - Järla IF FK Vit1  -  2  
 
30
20:00
fre
20:00    
Stureby Skola BP 1
Enskede IK Svart 3 - Hammarby IF FF 25 grön7  -  1  
OKTOBER 2022
 
02
11:00
sön
11:00    
Gubbängens BP 1 (MLD)
Hammarby IF FF 11 grön - Enskede IK Gul4  -  2  
 
08
14:00
lör
14:00    
Aspuddens IP 11 (PW)
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Enskede IK Svart 31  -  0  
09
14:00
sön
14:00    
Gubbängens BP 1 (RA)
Enskede IK Gul - Värmdö IF Vit2  -  5  
 
15
16:30
lör
16:30    
Gubbängens BP (MLD)
EIK P09 Svart - Järla IF FK Svart3  -  1  
16
09:30
sön
09:30    
Enskede IP 21 (PW)
Enskede IK Svart 3 - Årsta FF 16  -  2  
 
22
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 21 (RA)
Enskede IK Gul - Boo FF 61  -  6  
23
14:30
sön
14:30    
Hagsätra IP (MLD)
EIK P09 Svart - Viggbyholms IK0  -  0  
 
29
12:30
lör
12:30    
Enskede IP, plan 2
Svarts Cup11 2022 - Svarts Cup11 2022  -      
NOVEMBER 2022
 
19
11:00
lör
11:00    
Broängsplan (MLD)
Grödinge SK - EIK P09 Svart 11  -  7  
20
15:15
sön
15:15    
Tyresövallen (MLD)
Tyresö FF 1 - EIK P09 Svart 1  -      
 
26
10:30
lör
10:30    
Norrvikens IP (PW)
Sollentuna FK P09 Sydväst - EIK P09 Svart 1  -      
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor