Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Spelade matcher
APRIL 2020
 
06
09:00
mån
09:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Intresseanmälan Påsk Camp  -      
 
05
18:00
sön
18:00    
P18, Enskede IP 2
P18 » 
Enskede FF - Älvsjö AIK FF 1
  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 05 Grå, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK - Enskede IK Gul  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 06 Gul, Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK 5 vit - Enskede IK 7  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 06 Orange, Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK 5 vit - Enskede IK 7  -      
05
17:30
sön
17:30    
Pojkar 09 Grå, Strandskolans plan, Tyresö
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
05
17:00
sön
17:00    
Pojkar 05 Gul, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK - Enskede Idrottsklubb  -      
05
16:30
sön
16:30    
Dam J, Stureby Skola BP 1
Dam J » 
Stureby SK - Enskede IK Svart
  -      
05
16:30
sön
16:30    
Flickor 06, Stureby Skola BP 1
Stureby SK - Enskede IK Svart  -      
05
16:30
sön
16:30    
Pojkar 07 Lila , Enskede IP 3
Enskede IK Lila - Tyresö FF Str  -      
05
16:00
sön
16:00    
P17:1, Enskede IP 2
P17:1 » 
P17:1 - P17:2
  -      
05
16:00
sön
16:00    
P17:2, Enskede IP 2
P17:2 » 
Enskede IK - Enskede IK
  -      
05
16:00
sön
16:00    
P17:2, Enskede IP 2
P17:2 » 
Enskede IK 1 - AIK FF 1
  -      
05
15:15
sön
15:15    
Pojkar 05 Grå, Nacka IP 1
Sickla IF 3 - Enskede IK 2  -      
05
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK Blå - Ingarö IF 2  -      
05
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Marin, Enskede IP 3
Enskede IK Blå - Ingarö IF 2  -      
05
14:15
sön
14:15    
P16:1, Tyresövallen A-Plan
P16:1 » 
Tyresö FF U16 - Enskede IK P16:1
  -      
05
14:00
sön
14:00    
P16:2, Enskede IP 2
P16:2 » 
Enskede IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd
  -      
05
13:00
sön
13:00    
Flickor 07, Långholmens BP 1
Reymersholms IK 2 - Enskede IK Y  -      
05
13:00
sön
13:00    
Pojkar 07 Marin, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Enskedelag  -      
05
12:00
sön
12:00    
P16:1, Nacka IP
P16:1 » 
Nacka United U16 - Enskede IK P16:1
  -      
05
11:40
sön
11:40    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Värmdö  -      
05
11:00
sön
11:00    
Pojkar 05 Vit, Boo vallen 1
Boo FF 3 - Enskede Idrottsklubb  -      
05
10:20
sön
10:20    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Värmdö  -      
05
09:00
sön
09:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Värmdö  -      
04
16:30
lör
16:30    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Stureby SK 2  -      
04
16:00
lör
16:00    
Herrlaget, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Hanvikens sk  -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Örby IS 3  -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Vit, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Örby IS 3  -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 07 Blå, Stavsborgs BP 1
Nacka FC - Enskede IK 2   -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 07 Blå, Årstagårdens BP 1
Årsta FF 2 - Enskede IK Marin  -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 07 Marin, Årstagårdens BP 1
Årsta FF 2 - Enskede IK Marin  -      
04
14:30
lör
14:30    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK P05 Grönt  -      
04
14:30
lör
14:30    
Pojkar 05 Grön, Enskede IP 2
Enskede IK Grön - FC Järfälla 1  -      
04
14:00
lör
14:00    
P17:2, Hagsätra IP 1
P17:2 » 
Rågsveds IF - Enskede IK 2
  -      
04
14:00
lör
14:00    
Pojkar 10 Röd, Enskede IP plan 4
Enskede Idrottsklubb P10 Röd - Enskede Idrottsklubb P10 Blå  -      
04
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Älta IF 2  -      
04
13:00
lör
13:00    
P16:1, Wasavallen 1
P16:1 » 
Rydbo IF 2 - Enskede IK 3
  -      
04
13:00
lör
13:00    
Pojkar 06 Vit, Nacka IP (Tältet)
Jarlaberg P06 A - Enskede Idrottsklubb  -      
04
12:45
lör
12:45    
Pojkar 06 Blå, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Älta  -      
04
12:00
lör
12:00    
P16:1, Hjorthagens IP 1
P16:1 » 
Djurgårdens Talangfotbollsförening 2 - Enskede IK
  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Gul, Älta IP 1
Älta IF 3 - Enskede IK 3  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Essinge IK 1  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Essinge IK 1  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Orange, Älta IP 1
Älta IF 3 - Enskede IK 3  -      
04
11:45
lör
11:45    
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb  -      
04
11:15
lör
11:15    
Pojkar 08 Blå, Fisksätra IP, Nacka
Jarlaberg - Enskede Idrottsklubb  -      
04
10:30
lör
10:30    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Huddinge  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Grå , Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 4 - Enskede IK Grå  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängens BP
Enskede Idrottsklubb - Saltsjöbaden   -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP 5
Enskede Idrottsklubb - Orange - Enskede Idrottsklubb  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10 Orange, Plan 5 - lilla planen
Enskede IK P10 Orange - Enskede IK P10 Lila  -      
04
09:30
lör
09:30    
Pojkar 05 Vit, Enskede IP 2
Enskede ik P05-Lila - Enskede Idrottsklubb  -      
04
08:45
lör
08:45    
Pojkar 08 Svart, Gubbängens BP
Enskede Idrottsklubb - Saltsjöbaden  -      
03
19:45
fre
19:45    
Dam J, Enskede IP 3 (Inställd)
Dam J » 
Enskede IK Vit - Sundbybergs IK
  -      
03
19:30
fre
19:30    
Pojkar 05 Grå, Bollstanäs IP2
Bollstanäs - Enskede Idrottsklubb  -      
03
09:00
fre
09:00    
Pojkar 08 Svart, Ej bestämt
Enskede Idrottsklubb - Träningsmatcher   -      
01
20:00
ons
20:00    
Pojkar 05 Gul, Nytorps Mosse IP
Enskede Idrottsklubb - Skogås  -      
01
17:30
ons
17:30    
Flickor 09 Vit/Blå, Värmdövallen
Värmdö - Enskede Idrottsklubb  -      
MARS 2020
 
29
19:00
sön
19:00    
P19, Lidingövallen
P19 » 
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb
3  -  2  
29
17:00
sön
17:00    
Pojkar 06 Orange, Tungelsta
Tungelsta - Enskede Idrottsklubb  -      
29
16:00
sön
16:00    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Norrtull  -      
29
16:00
sön
16:00    
Pojkar 05 Lila, vårbergs ip
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö aik  -      
29
16:00
sön
16:00    
Pojkar 09 Grå, Strandskolans plan, Tyresö
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
29
15:00
sön
15:00    
Pojkar 10 Blå, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK P10 Svart  -      
29
15:00
sön
15:00    
Enskede Idrottsklubb - EIK P10 Blå  -      
29
14:00
sön
14:00    
P17:1, Enskede IP 2
P17:1 » 
Enskede Idrottsklubb - IF BP
  -      
29
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06 Vit, Kärrdals IP Sollentuna
Sollentuna FK P06 Nord - Enskede Idrottsklubb  -      
29
12:00
sön
12:00    
P18, Enskede IP
P18 » 
Enskede Idrottsklubb - Roslagsbro IF
  -      
29
12:00
sön
12:00    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - hanvikens sk  -      
29
11:30
sön
11:30    
P17:2, Nytorps Mosse
P17:2 » 
Skogås Trångsunds FF - Enskede Idrottsklubb
  -      
29
11:15
sön
11:15    
Pojkar 05 Svart, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Hanvikens SK  -      
29
10:30
sön
10:30    
Flickor 08 Svart, Velamsunds BP
Saltsjö-Boo - Enskede Idrottsklubb  -      
29
10:30
sön
10:30    
Pojkar 10 Grön, Enskede IP, plan 5
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK, p10 Lila  -      
29
10:30
sön
10:30    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP 5
Enskede IK - P10 Grön - Enskede Idrottsklubb  -      
29
10:00
sön
10:00    
Dam U, Enskede IP
Dam U » 
IK Frej - Enskede IK
  -      
29
10:00
sön
10:00    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Saltsjöbadens IF  -      
29
10:00
sön
10:00    
P16:1, Enskede IP 2
P16:1 » 
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö AIK
  -      
29
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09 Svart, Måsöskolan
Vega - Enskede Idrottsklubb  -      
29
09:45
sön
09:45    
Pojkar 08 Svart, Storvretens BP
Enskede Idrottsklubb - Grödinge SK  -      
29
09:30
sön
09:30    
Pojkar 08 Blå, Lisebergs BP
Örby IS - Enskede Idrottsklubb  -      
29
09:00
sön
09:00    
Flickor 07, Tantolundens BP
Reymersholm - Enskede Idrottsklubb  -      
28
17:00
lör
17:00    
Pojkar 10 Svart , Sicklavallen. Samling Coop kl 16.00
 
RCD Espanyol Academy Stockholm - EIK p10 svart  -      
28
14:30
lör
14:30    
Pojkar 05 Grå, Trollbäckens IP
Hanvikens - Enskede Idrottsklubb  -      
28
14:00
lör
14:00    
Dam J, Enskede IP 3
Dam J » 
Enskede Idrottsklubb - Järla IF
  -      
28
14:00
lör
14:00    
Herrlaget, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Tyresö FF   -      
28
13:00
lör
13:00    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Aspudden Tellus  -      
28
12:00
lör
12:00    
P16:1, Enskede IP 3
P16:1 » 
Enskede IK P16:1 - Vendelsö IK U16
  -      
28
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Vit, Värmdövallen
Värmdö IF - Enskede Idrottsklubb  -      
28
11:30
lör
11:30    
Flickor 08 Svart, Stavsborgs BP
Älta - Enskede Idrottsklubb  -      
28
11:30
lör
11:30    
Pojkar 05 Grå, Storvretens bp2
Tumba - Enskede Idrottsklubb  -      
28
11:30
lör
11:30    
Pojkar 05 Vit, Storvreten
IFK TUMBA - Enskede Idrottsklubb  -      
28
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10 Blå, Segeltorp
Segeltorps IF - Enskede Idrottsklubb  -      
28
10:00
lör
10:00    
Pojkar 05 Vit, Storvreten BP
IFK Tumbla - Enskede Idrottsklubb  -      
28
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08 Svart, Bäckahagens BP
Enskede Idrottsklubb - Högdalen   -      
27
19:00
fre
19:00    
Dam J, Stuvsta IP
Dam J » 
Segeltorps IF - Enskede Idrottsklubb
  -      
27
19:00
fre
19:00    
P18, Enskede IP
P18 » 
Enskede Idrottsklubb - Enskede ik
  -      
27
18:30
fre
18:30    
Pojkar 06 Orange, Farsta IP
Enskede Idrottsklubb - Boo FF  -      
27
18:00
fre
18:00    
Pojkar 05 Grå, Kärrtorps IP
Hammarby P05:2 - Enskede Idrottsklubb  -      
27
18:00
fre
18:00    
Pojkar 07 Marin, Stavsborgs IP
Enskede Idrottsklubb - Älta  -      
27
18:00
fre
18:00    
Pojkar 09 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK - Enskede IK  -      
27
18:00
fre
18:00    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP
Enskede IK P09 Svart - Enskede IK P09 Blå  -      
27
17:45
fre
17:45    
Pojkar 07 Blå, Stavsborgs ip
Älta - Enskede Idrottsklubb  -      
26
18:30
tor
18:30    
Dam U, Enskede IP 3
Dam U » 
Enskede IK - Älta IF
5  -  2  
26
18:30
tor
18:30    
Damlaget, Enskede IP 3
Enskede IK - Älta IF5  -  2  
 
22
17:30
sön
17:30    
Pojkar 06 Vit, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Tyresö FF P06  -      
22
16:00
sön
16:00    
P17:1, Enskede IP 2
P17:1 » 
Enskede Idrottsklubb - IFK Haninge
2  -  8  
22
15:00
sön
15:00    
Dam J, Veddestavallen
Dam J » 
Bele Barkbarby - Enskede Idrottsklubb
  -      
22
14:30
sön
14:30    
Flickor 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Tyresö FF  -      
22
14:00
sön
14:00    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Täby FK  -      
22
14:00
sön
14:00    
P16:1, Älta IP
P16:1 » 
Älta HU16 - Enskede IK P16:1 - INSTÄLLD
  -      
22
14:00
sön
14:00    
Pojkar 05 Grå, Högsätras bp
Lidingö p05:8 - Enskede Idrottsklubb  -      
22
14:00
sön
14:00    
Pojkar 09 Grå, Brandbergens IP
IFK Haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
22
12:00
sön
12:00    
Pojkar 08 Blå, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - IFK Österåker  -      
22
11:45
sön
11:45    
Pojkar 08 Svart, Värmdövallen
Enskede Idrottsklubb - Värmdö   -      
22
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09 Svart, Måsöskolan
Vega - Enskede Idrottsklubb  -      
22
10:30
sön
10:30    
Flickor 09 Vit/Blå, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Örby IS  -      
22
10:00
sön
10:00    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
22
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08 Svart, Aspuddens IP
Enskede Idrottsklubb - ASPUDDEN   -      
22
09:00
sön
09:00    
Pojkar 10 Vit, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb, lag svart - Enskede Idrottsklubb  -      
22
08:15
sön
08:15    
CUP: Farstacupen - Enskede Idrottsklubb  -      
21
16:30
lör
16:30    
Flickor 06, Tantolundens BP
Reymersholms IK - Enskede Idrottsklubb  -      
21
16:30
lör
16:30    
Pojkar 05 Lila, Spånga ip
Vasalund - Enskede Idrottsklubb  -      
21
16:00
lör
16:00    
Pojkar 05 Grå, Ingarö IP
ingarö - Enskede Idrottsklubb  -      
21
14:00
lör
14:00    
P18, Enskede IP
P18 » 
Enskede Idrottsklubb - Boo FF
  -      
21
13:00
lör
13:00    
Herrlaget, Södertälje Arena
Assyriska FF - Enskede Idrottsklubb  -      
21
12:15
lör
12:15    
Flickor 07, Trollbäckens IP
Hanvikens SK - Enskede Idrottsklubb F07  -      
21
12:00
lör
12:00    
Pojkar 05 Lila, Stuvsta ip
Stuvsta IF - Enskede Idrottsklubb  -      
21
11:15
lör
11:15    
Pojkar 08 Svart, Värmdövallen
Enskede Idrottsklubb - Värmdö  -      
21
11:00
lör
11:00    
Flickor 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Bagarmossen Kärrtorp BK  -      
21
11:00
lör
11:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kälvesta BP
Brommapojkarna - Enskede Idrottsklubb  -      
21
11:00
lör
11:00    
Pojkar 06 Orange, Västberga
Enskede Idrottsklubb - Aspudden  -      
21
11:00
lör
11:00    
Pojkar 06 Vit, Sundbybergs IP
Sundbybergs IK - Enskede Idrottsklubb  -      
21
11:00
lör
11:00    
Pojkar 08 Marin, Värmdövallen
Värmdö - Enskede Idrottsklubb  -      
21
10:30
lör
10:30    
P16:2, Älvsjö IP
P16:2 » 
Älvsjö AIK - Enskede Idrottsklubb
  -      
21
10:00
lör
10:00    
Dam U, Älta IP
Dam U » 
Saltsjö Boo - Enskede Idrottsklubb
1  -  2  
21
10:00
lör
10:00    
P17:2, Enskede IP 3
P17:2 » 
Enskede Idrottsklubb - Sickla IF
  -      
21
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK P-10  -      
21
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10 Svart , Samling 09.20 på IP4
 
Enskede Idrottsklubb - EIK p09 svart  -      
21
09:30
lör
09:30    
P16:1, Enskede IP 2
P16:1 » 
Enskede IK P16:1 - INSTÄLLD - Hanvikens SK
  -      
21
09:30
lör
09:30    
Pojkar 05 Vit, Erikslunds BP
Täby FK - Enskede ik P05 Vit  -      
21
08:30
lör
08:30    
Pojkar 07 Lila , Farsta IP
Enskede Idrottsklubb - Farsta Cupen   -      
20
18:30
fre
18:30    
Pojkar 05 Lila, Hagstumosse ip, Gnesta
Gnesta FF - Enskede Idrottsklubb  -      
19
18:00
tor
18:00    
P16:1, Tele2 Arena
P16:1 » 
Hammarby HTFF P16 - Enskede IK P16:1 - INSTÄLLD
  -      
17
17:00
tis
17:00    
Pojkar 10 Svart , Enskede IP
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
16
17:00
mån
17:00    
Pojkar 10 Lila , Bortaplan generell
Djurgårdens IF - Enskede Idrottsklubb  -      
 
15
19:00
sön
19:00    
Dam J, Farsta IP
Dam J » 
Enskede Idrottsklubb - Huddinge IF
  -      
15
19:00
sön
19:00    
P19, Älvsjö IP
P19 » 
Älvsjö AIK - Enskede Idrottsklubb
1  -  2  
15
16:00
sön
16:00    
Flickor 09 Grå, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Vendelsö ik  -      
15
16:00
sön
16:00    
P17:1, Enskede IP 3
P17:1 » 
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö AIK
1  -  2  
15
14:00
sön
14:00    
P16:1, Brantbrinks IP
P16:1 » 
Huddinge IF P16 Akademi - Enskede IK P16:1 - INSTÄLLD
  -      
15
14:00
sön
14:00    
P16:3, Bortaplan generell
P16:3 » 
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö
  -      
15
14:00
sön
14:00    
Pojkar 10 Grön, Myrsjö IP
Boo ff - Enskede Idrottsklubb  -      
15
13:00
sön
13:00    
P18, Enskede IP
P18 » 
Enskede Idrottsklubb - Vallentuna BK
  -      
15
13:00
sön
13:00    
Pojkar 08 Svart, Storvretens BP
Enskede Idrottsklubb - Grödinge SK  -      
15
12:30
sön
12:30    
Pojkar 05 Lila, Ursvik ip
Ursvik IK - Enskede Idrottsklubb  -      
15
12:00
sön
12:00    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - IFK Lidingö akademi  -      
15
11:30
sön
11:30    
Pojkar 06 Vit, Bromstens IP
Brommapojkarna P06 6 - Enskede Idrottsklubb  -      
15
11:00
sön
11:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Huddinge IF  -      
15
10:20
sön
10:20    
Pojkar 08 Blå, Kärrtorps IP
BKBK - Enskede Idrottsklubb  -      
15
09:45
sön
09:45    
Flickor 08 Svart, Lidingövallen
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb  -      
14
16:00
lör
16:00    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - BooFf lag13  -  1  
14
16:00
lör
16:00    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Bagarmossen Kärrtorp BK  -      
14
14:30
lör
14:30    
Herrlaget, Grimsta IP
IF BP - Enskede Idrottsklubb  -      
14
14:30
lör
14:30    
Pojkar 05 Vit, INSTÄLLD
Reymersholms IK - Enskede Idrottsklubb  -      
14
14:00
lör
14:00    
Flickor 06, Tyresövallen
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
14
12:15
lör
12:15    
Pojkar 05 Svart, Gröndals BP
Gröndals IK - Enskede IK P05 Svart  -      
14
12:00
lör
12:00    
Pojkar 07 Marin, Viksjövallen 2
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
14
11:30
lör
11:30    
Pojkar 07 Blå, Viksjövallen 2
Viksjö - Enskede Idrottsklubb  -      
14
11:00
lör
11:00    
Örby IS - Enskede Idrottsklubb  -      
14
11:00
lör
11:00    
P16:1, Danderyd Arena
P16:1 » 
IFK Stocksund U16 - Enskede IK P16:1 - INSTÄLLD
  -      
14
10:00
lör
10:00    
Dam U, Djursholms IP
Dam U » 
FC Djursholm - Enskede Idrottsklubb
3  -  4  
14
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Ljusblå, Enskede IP plan 2
Enskede Idrottsklubb Ljusblå - IFK Haninge  -      
14
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08 Marin, Nälsta BP
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
14
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08 Svart, Nälsta BP
Enskede Idrottsklubb - Spånga   -      
14
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Mälarhöjdens IK  -      
14
09:50
lör
09:50    
Pojkar 09 Grå, Åkeshovs bollplan
Brommapojkarna BP10-1 - Enskede Idrottsklubb  -      
14
09:00
lör
09:00    
Flickor 10 Grön , Enskede IP plan 4
Enskede Idrottsklubb - Segeltorp IF  -      
13
19:00
fre
19:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö AIK - INSTÄLLD!!!  -      
13
17:00
fre
17:00    
Pojkar 09 Grå, Stureby skola BP
Stureby - Enskede Idrottsklubb  -      
12
20:00
tor
20:00    
P19, Djursholms IP
P19 » 
FC Djursholm - Enskede Idrottsklubb
3  -  2  
12
18:15
tor
18:15    
Dam U, Kanalplan IP
 
Dam U » 
Distriktslaget f 05 - Enskede Idrottsklubb
6  -  2  
11
19:00
ons
19:00    
Damlaget, Boovallen 1
Boo FF (1) - Enskede IK (1)4  -  4  
11
19:00
ons
19:00    
Herrlaget, Kärrtorps IP
Enskede Idrottsklubb - Täby FK  -      
09
18:00
mån
18:00    
Pojkar 10 Lila , Boovallen
Boo FF - Enskede Idrottsklubb  -      
09
17:00
mån
17:00    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP
Enskede IK - Grå - Enskede Idrottsklubb  -      
09
17:00
mån
17:00    
Pojkar 10 Vit, Enskede IP
 
Enskede Idrottsklubb - Träningsmatch lag grå  -      
 
08
16:00
sön
16:00    
Pojkar 05 Vit, Årsta gårds bollplan
Årsta FF - Enskede Idrottsklubb  -      
08
14:15
sön
14:15    
P18, Värmdövallen
P18 » 
Värmdö IF - Enskede Idrottsklubb
  -      
08
14:00
sön
14:00    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Mälarhöjden IK2  -  3  
08
14:00
sön
14:00    
P16:3, Bortaplan generell
P16:3 » 
Enskede Idrottsklubb - Essinge
  -      
08
13:00
sön
13:00    
Flickor 09 Grå, Fisksätra IP
Järla if - Enskede Idrottsklubb  -      
08
13:00
sön
13:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Fisksätra IP
Älta - Enskede Idrottsklubb  -      
08
12:00
sön
12:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kärrtorps IP plan 2
Enskede Idrottsklubb - Skogås-Trångsund  -      
08
12:00
sön
12:00    
Herrlaget, Aspuddens IP
IFK Aspudden-Tellus - Enskede Idrottsklubb  -      
08
12:00
sön
12:00    
Pojkar 06 Orange, Farsta IP
Enskede Idrottsklubb - Karlberg bk  -      
08
12:00
sön
12:00    
Pojkar 06 Vit, Skytteholms IP
AIK P06 G - Enskede Idrottsklubb  -      
08
11:00
sön
11:00    
Flickor 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Djurgårdens IF FF  -      
08
11:00
sön
11:00    
P16:2, Enskede IP 3
P16:2 » 
Enskede Idrottsklubb - Spånga IS FK
  -      
08
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Marin, Värmdövallen
Värmdö - Enskede Idrottsklubb  -      
08
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Svart, Värmdövallen
Enskede Idrottsklubb - Värmdö  -      
08
10:00
sön
10:00    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Lidingö3  -  1  
08
10:00
sön
10:00    
Pojkar 07 Grå , Enskede IP 2
enskede idrottsklubb - Enskede Idrottsklubb  -      
08
10:00
sön
10:00    
Pojkar 07 Ljusblå, Enskede IP 2
Enskede IK Grå - Enskede IK Ljusblå  -      
08
06:30
sön
06:30    
Pojkar 09 Grå, Västerås
Olika (cup Västerås) - Enskede Idrottsklubb  -      
07
16:30
lör
16:30    
Flickor 06, Kärrtorps IP
Bagarmossen Kärrtorp BK - Enskede Idrottsklubb1  -  3  
07
16:10
lör
16:10    
P17:1, Enskede IP 2
P17:1 » 
Enskede Idrottsklubb - Boo FF
0  -  2  
07
13:00
lör
13:00    
P16:1, Enskede IP 3
P16:1 » 
Enskede IK P16:1 - Bagarmossen Kärrtorp BK U16
  -      
07
13:00
lör
13:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Tyresö  -      
07
13:00
lör
13:00    
Pojkar 07 Ljusblå, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb Marin - Tyresö  -      
07
13:00
lör
13:00    
Pojkar 07 Marin, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Tyresö  -      
07
10:30
lör
10:30    
Pojkar 08 Svart, Strömvallen
Enskede Idrottsklubb -   -      
07
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Årsta FF  -      
07
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10 Svart , Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - AIK  -      
07
09:00
lör
09:00    
Mälarhöjden - Enskede Idrottsklubb  -      
06
18:30
fre
18:30    
Flickor 06, Bromstens IP
IF Brommapojkarna 2 - Enskede Idrottsklubb1  -  1  
06
18:00
fre
18:00    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Bagarmossen  -      
06
17:00
fre
17:00    
P17:2, Hagsätra IP
P17:2 » 
Rågsved IF - Enskede Idrottsklubb
  -      
03
18:00
tis
18:00    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP
Huddinge IF - Enskede Idrottsklubb  -      
 
01
14:15
sön
14:15    
Pojkar 08 Svart, samling på IP
Enskede Idrottsklubb - Hammarby IF  -      
01
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06 Vit, Lidingövallen
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb  -      
01
12:00
sön
12:00    
P18, Enskede IP
P18 » 
Enskede Idrottsklubb - Ösmo GIF
  -      
01
12:00
sön
12:00    
P19, Hammarby IP 1
P19 » 
Enskede IK (P19) - IFK Norrköping FK (P19)
1  -  2  
FEBRUARI 2020
 
29
15:00
lör
15:00    
Pojkar 10 Svart , Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - EIK P10 Blå  -      
29
11:30
lör
11:30    
Pojkar 05 Grå, Kärrtorps IP plan3
Hammarby p05:8&2 - Enskede Idrottsklubb  -      
 
23
14:00
sön
14:00    
Pojkar 05 Vit, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Spårvägen  -      
23
10:00
sön
10:00    
Flickor 06, Värmdövallen
Värmdö IF - Enskede Idrottsklubb1  -  2  
23
09:00
sön
09:00    
Flickor 09 Grå, Sätrahallen
Enskede Idrottsklubb - Örby is  -      
23
09:00
sön
09:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Sätrahallen
Enskede Idrottsklubb - Örby IS  -      
22
17:00
lör
17:00    
Flickor 09 Grå, Kärrtorpshallen
Hammarby akademi - Enskede Idrottsklubb  -      
22
17:00
lör
17:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kärrtorpshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 1 (GRÅs MATCH)  -      
22
17:00
lör
17:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kärrtorpshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 1  -      
22
14:00
lör
14:00    
P18, Enskede IP
P18 » 
Enskede Idrottsklubb - Tyresö FF
  -      
22
14:00
lör
14:00    
Pojkar 06 Orange, Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Hässelby SK FF 11  -  5  
22
14:00
lör
14:00    
Pojkar 06 Orange, Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Hässelby SK FF 11  -  5  
22
13:45
lör
13:45    
P19, Vikingavallen/Täby IP 1
P19 » 
Täby FK (P19) - Enskede IK (P19)
7  -  2  
22
13:15
lör
13:15    
Herrlaget, Kungsängens IP
Kungsängens IF - Enskede Idrottsklubb  -      
22
11:30
lör
11:30    
Dam J, Segeltorp IP
Dam J » 
Segeltorp IF - Enskede Idrottsklubb
  -      
22
10:15
lör
10:15    
Pojkar 05 Gul, Hägerstens BP
Svensk palestinska - Enskede Idrottsklubb  -      
22
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08 vit/röd, Bäckahagens BP
Högdalen - Enskede Idrottsklubb  -      
22
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09 Grå, Trollbäckens IP
Hanviken - Enskede Idrottsklubb  -      
22
09:00
lör
09:00    
P16:1, Kanalplan
P16:1 » 
Enskede IK P16:1 - Älvsjö AIK P04 U
  -      
21
20:00
fre
20:00    
Herrlaget, Vikingavallen
IK Frej - Enskede Idrottsklubb  -      
19
19:15
ons
19:15    
P16:3, Enskede IP 2
P16:3 » 
Enskede Idrottsklubb - Djurgården
  -      
18
19:00
tis
19:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Spikat men obokningsbar plan men vi är där tidig
Enskede Idrottsklubb - Hammarby  -      
 
16
19:00
sön
19:00    
Pojkar 05 Lila, Botkyrkahallen 2
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Enskede IK 10  -  3  
16
18:00
sön
18:00    
Pojkar 06 Vit, Åkeshovs BP
Ängby IF - Enskede Idrottsklubb  -      
16
17:15
sön
17:15    
P18, Nacka IP i tältet
P18 » 
Älta - Enskede Idrottsklubb
  -      
16
16:00
sön
16:00    
Pojkar 05 Grå, Kärrtorps IP
 
AIK2 - Enskede Idrottsklubb3  -  1  
16
15:15
sön
15:15    
Pojkar 10 Svart , Brantbrinks IP
Tullinge - Enskede Idrottsklubb  -      
16
15:00
sön
15:00    
Dam J, Tellushallen
Dam J » 
Vallentuna BK DF 1 - Enskede IK 1
1  -  2  
16
15:00
sön
15:00    
P19, Hammarby IP 1
P19 » 
Enskede IK (P19) - Syrianska FC (P19)
  -      
16
13:45
sön
13:45    
Herrlaget, Vikingavallen
Täby FK - Enskede Idrottsklubb  -      
16
13:15
sön
13:15    
Pojkar 05 Svart, Enskede IP 3
Enskede IK P05 Svart - Gröndals IK  -      
16
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Skogås   -      
16
11:00
sön
11:00    
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
16
10:30
sön
10:30    
Pojkar 07 Grå , Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Enskede P07 Blå  -      
16
10:30
sön
10:30    
Pojkar 07 Ljusblå, Enskede IP plan 2 (bakom coop)
Enskede IK Grå - Enskede IK Ljusblå  -      
16
10:00
sön
10:00    
Pojkar 07 Marin, Saltsjöbadens IP
 
Sickla - Enskede Idrottsklubb  -      
16
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Hanvikens SK  -      
16
09:45
sön
09:45    
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
16
09:30
sön
09:30    
Pojkar 07 Blå, Bortaplan generell
Saltsjöbaden - Enskede Idrottsklubb  -      
16
09:30
sön
09:30    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
16
09:15
sön
09:15    
Pojkar 06 Blå, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Huddinge  -      
16
09:00
sön
09:00    
Pojkar 06 Orange, Eriksdalshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 18  -  1  
16
09:00
sön
09:00    
Pojkar 06 Orange, Eriksdalshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 18  -  1  
15
18:15
lör
18:15    
Dam J, Källängens gymnastikhall
Dam J » 
Enskede IK 1 - IFK Lidingö FK
  -      
15
18:15
lör
18:15    
Pojkar 07 Marin, Tappström Bollhall
Skå IK & Bygdegård - Enskede IK Blå/Marin  -      
15
18:15
lör
18:15    
Pojkar 07 Marin, Tappström Bollhall
Skå IK & Bygdegård - Enskede IK Blå/Marin  -      
15
18:00
lör
18:00    
Flickor 09 Grå, Kärrtorpshallen
Enskede Idrottsklubb - Nacka juniors ff  -      
15
18:00
lör
18:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
15
18:00
lör
18:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 (GRÅs MATCH) - Nacka Juniors FF  -      
15
17:00
lör
17:00    
P16:2, Torvalla 3
P16:2 » 
Västerhaninge - Enskede Idrottsklubb
  -      
15
17:00
lör
17:00    
Pojkar 09 Svart, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Boo FF 1  -      
15
16:15
lör
16:15    
Pojkar 08 Svart, Tappström Bollhall
Skå IK & Bygdegård Gul - Enskede IK P08svart  -      
15
16:15
lör
16:15    
Pojkar 08 Svart, Tappström Bollhall
Skå IK & Bygdegård Gul - Enskede IK P08svart  -      
15
16:00
lör
16:00    
Flickor 06, Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF2  -  1  
15
16:00
lör
16:00    
P16:1, Mälarhöjdens IP
P16:1 » 
Enskede IK P16:1 - Hammarby HTFF
  -      
15
15:00
lör
15:00    
Pojkar 07 Lila , Danderyds fotbollshall
Vintercupen - Enskede Idrottsklubb  -      
15
13:40
lör
13:40    
Flickor 10 Grön , Botkyrkahallen
Bagarmossen Kärrtorp BK - Enskede Idrottsklubb  -      
15
13:00
lör
13:00    
P17:1, Enskede IP 3
P17:1 » 
Enskede Idrottsklubb - Stockholms Fotbollsakademi
2  -  4  
15
12:20
lör
12:20    
Flickor 10 Grön , Botkyrkahallen
Enskede Idrottsklubb - Bagarmossen Kärrtorp BK  -      
15
11:00
lör
11:00    
Dam J, Lidingövallen
Dam J » 
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb
  -      
15
11:00
lör
11:00    
Flickor 10 Grön , Botkyrkahallen
Enskede Idrottsklubb - Örby IS  -      
15
10:20
lör
10:20    
Pojkar 08 Blå, Kärrtorps IP
Bagarmossen - Enskede Idrottsklubb  -      
15
10:00
lör
10:00    
P17:2, Enskede IP 3
P17:2 » 
Enskede Idrottsklubb - Segeltorps IF
  -      
15
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Ljusblå, Enskede IP plan 3
Enskede Idrottsklubb - Sickla  -      
15
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10 Grön, Brandbergens IP
Haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
15
09:45
lör
09:45    
Pojkar 09 Svart, Åkeshovs Bollplan
Brommapojkarna 10-1 - Enskede Idrottsklubb  -      
15
09:30
lör
09:30    
Pojkar 08 Svart, Smedshagshallen
Enskede Idrottsklubb - Hässelby FK  -      
15
09:00
lör
09:00    
Flickor 10 Grön , Botkyrkahallen
Enskede Idrottsklubb - Järla IF  -      
15
08:00
lör
08:00    
Flickor 07, Strandhallen, Tyresö
HSK + flera - Enskede F07  -      
14
19:00
fre
19:00    
P16:1, Enskede IP 2
P16:1 » 
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK P17
  -      
14
18:45
fre
18:45    
P17:1, Enskede IP
P17:1 » 
Internmatch vs U16 - Enskede Idrottsklubb
  -      
13
18:00
tor
18:00    
Pojkar 10 Vit, Gubbängens BP
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
12
19:15
ons
19:15    
P16:3, Enskede IP 3
P16:3 » 
Enskede Idrottsklubb - Djurgården
  -      
 
09
17:30
sön
17:30    
Pojkar 08 Svart, Vintervikshallen
Enskede IK P08svart - Stuvsta IF 1  -      
09
17:30
sön
17:30    
Pojkar 08 Svart, Vintervikshallen
Enskede IK P08svart - Stuvsta IF 1  -      
09
16:15
sön
16:15    
P17:2, Plan 3
P17:2 » 
Enskede Idrottsklubb - Söderkamraterna
  -      
09
16:00
sön
16:00    
Flickor 06, Sollentuna fotbollshall
Sollentuna FK akademi - Enskede Idrottsklubb3  -  0  
09
16:00
sön
16:00    
Pojkar 07 Marin, Gubbängshallen
Enskede IK Blå/Marin - Bällsta FF 1  -      
09
15:30
sön
15:30    
Pojkar 07 Blå, Gubbängshallen
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
09
15:20
sön
15:20    
Dam U, Mälarhöjdens IP
Dam U » 
Aspudden Tellus - Enskede Idrottsklubb
3  -  1  
09
14:00
sön
14:00    
P17:1, Enskede IP 3
P17:1 » 
Enskede Idrottsklubb - BKV Norrtälje
3  -  0  
09
13:00
sön
13:00    
P19, Rosvalla IP KG A
P19 » 
Nyköpings BIS (P19) - Enskede IK (P19)
1  -  6  
09
11:00
sön
11:00    
P18, Tyresövallen
P18 » 
Hanvikens sk - Enskede Idrottsklubb
  -      
09
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10 Svart , Bergshamra IP
AIK - Enskede Idrottsklubb  -      
08
20:00
lör
20:00    
Flickor 10 Grön , Vilundahallen
Enskede Idrottsklubb - Sollentuna FK  -      
08
19:40
lör
19:40    
Flickor 10 Grön , vilundahallen
Vallentuna DF - Enskede Idrottsklubb  -      
08
19:20
lör
19:20    
Flickor 10 Grön , Vilundahallen
Bollstanäs SK - Enskede Idrottsklubb  -      
08
18:20
lör
18:20    
Flickor 10 Grön , Vilundahallen
Enskede Idrottsklubb 2 - Bollstanäs SK  -      
08
18:00
lör
18:00    
Flickor 06, Liljeholmshallen 2
Stureby SK 1 - Enskede IK 10  -  8  
08
18:00
lör
18:00    
Flickor 10 Grön , Vilundahallen
Spånga IS - Enskede Idrottsklubb  -      
08
17:40
lör
17:40    
Flickor 10 Grön , Vilundahallen
Spånga IS - Enskede Idrottsklubb 2  -      
08
17:20
lör
17:20    
Flickor 10 Grön , Vilundahallen
Enskede Idrottsklubb - Vallentuna  -      
08
17:00
lör
17:00    
Flickor 10 Grön , Vilundahallen
 
Enskede Idrottsklubb - EKF Täby  -      
08
16:00
lör
16:00    
Pojkar 06 Orange, Skarpnäckshallen
Sköndals IK FK 1 - Enskede IK 1  -      
08
15:00
lör
15:00    
Pojkar 05 Lila, Skarpnäckshallen
Enskede IK 1 - IFK Österåker FK Futsal5  -  7  
08
15:00
lör
15:00    
Pojkar 05 Vit, Skarpnäckshallen
Ifk österåker - Enskede Idrottsklubb  -      
08
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Orange, Bortaplan generell
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
08
14:00
lör
14:00    
Dam J, Skarpnäckshallen
Dam J » 
Enskede IK 1 - Saltsjö-Boo IF 1
6  -  2  
08
14:00
lör
14:00    
Flickor 10 Grön , Enskede IP plan 3
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö AIK FF  -      
08
13:30
lör
13:30    
Herrlaget, Tyresövallen
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
08
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Vit, Boovallen
Boo FF - Enskede Idrottsklubb  -      
08
11:00
lör
11:00    
Pojkar 09 Svart, Liljeholmshallen 3
Örby IS P09 - Enskede IK 1  -      
08
10:00
lör
10:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Liljeholmshallen 3
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1  -      
08
10:00
lör
10:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Liljeholmshallen 3
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1  -      
08
10:00
lör
10:00    
P16:1, Nacka IP2
P16:1 » 
Sickla P04 - Enskede IK P16:1
  -      
08
09:15
lör
09:15    
Pojkar 06 Blå, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Ursvik  -      
08
09:00
lör
09:00    
Flickor 06, Grimsta A
Brommapojkarna F06-1 - Enskede Idrottsklubb5  -  1  
08
09:00
lör
09:00    
Pojkar 08 Blå, Österåker, Röllingby bollplan, Hackstavägen 43,.
Österåker - Enskede Idrottsklubb  -      
08
09:00
lör
09:00    
Pojkar 08 Svart, Tyresövallen - uppvärmd ute
Enskede Idrottsklubb - Hanvikens SK  -      
04
17:00
tis
17:00    
Pojkar 10 Svart , Samling kl 16:45 på IP4
Enskede idrottsklubb p10 grön - Enskede Idrottsklubb  -      
 
02
17:00
sön
17:00    
Pojkar 05 Lila, Liljeholmshallen 1
Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK 13  -  2  
02
17:00
sön
17:00    
Pojkar 05 Lila, Liljeholmshallen 1
Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK 13  -  2  
02
15:00
sön
15:00    
Flickor 06, Skärholmshallen 1
Enskede IK 1 - Saltsjöbadens IF 17  -  0  
02
14:00
sön
14:00    
Pojkar 09 Grå, Skarpängshallen, Ljungmyrsvägen 20 (Täby)
Flera (Täbyblixten) - Enskede Idrottsklubb  -      
02
13:15
sön
13:15    
Pojkar 05 Svart, Enskede IP 3
Enskede IK P05 Svart - IFK Haninge  -      
02
12:00
sön
12:00    
P19, Hammarby IP 1
P19 » 
Enskede IK (P19) - IK Frej Täby FK (P19)
1  -  3  
02
10:20
sön
10:20    
P18, Enskede IP
P18 » 
Enskede Idrottsklubb - Foc Farsta
  -      
02
09:30
sön
09:30    
Pojkar 06 Orange, Farsta IP
Enskede Idrottsklubb - FK bromma  -      
02
09:00
sön
09:00    
Pojkar 07 Marin, Västertorpshallen
IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK Blå/Marin  -      
02
09:00
sön
09:00    
Pojkar 07 Marin, Västertorpshallen
IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK Blå/Marin  -      
02
09:00
sön
09:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängshallen
IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK P08svart  -      
02
09:00
sön
09:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängshallen
IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK P08svart  -      
02
08:30
sön
08:30    
Flickor 06, Ica Maxi Arena
Enskede Idrottsklubb - P18 IK3  -  0  
02
08:00
sön
08:00    
Pojkar 09 Svart, Nacka IP tältet
Nacka FC - Enskede Idrottsklubb  -      
01
18:00
lör
18:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Örby IS F09  -      
01
18:00
lör
18:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Örby IS F09  -      
01
17:00
lör
17:00    
Pojkar 09 Svart, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Saltsjöbadens IF 1  -      
01
16:30
lör
16:30    
P16:1, Skytteholm IP
P16:1 » 
AIK Fotboll - Enskede IK P16:1
  -      
01
14:20
lör
14:20    
Flickor 06, Södervärnshallen
 
Enskede Idrottsklubb - Visby BOIS 1 3  -  0  
01
14:15
lör
14:15    
Dam J, Farstahallen 1
Dam J » 
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1
1  -  6  
01
14:00
lör
14:00    
Flickor 06, Orrliden, Eskilstuna
Skogstorps GoIF - Enskede Idrottsklubb1  -  4  
01
13:30
lör
13:30    
Pojkar 10 Svart , Brandbergens IP - samling COOP kl 1230
IFK Haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
01
13:00
lör
13:00    
Flickor 06, Södervärnshallen
Enskede Idrottsklubb - Ösmo GIF FK gul8  -  0  
01
12:40
lör
12:40    
Pojkar 11 Svart, Västertorpshallen
Älvsjö - Enskede P11 Svart  -      
01
12:00
lör
12:00    
Flickor 06, Södervärnshallen
Ösmo GIF FK Svart - Enskede Idrottsklubb0  -  4  
01
11:00
lör
11:00    
P17:2, Enskede IP 3
P17:2 » 
Enskede Idrottsklubb - Älta IF
  -      
01
10:40
lör
10:40    
Flickor 06, Södervärnshallen
Enskede Idrottsklubb - Stenkyrka IF3  -  0  
01
09:00
lör
09:00    
Flickor 06, Södervärnshallen
 
Enskede Idrottsklubb - Fardhem Garda BK Lag 11  -  0  
01
07:40
lör
07:40    
Flickor 06, Södervärnshallen
 
Visby BOIS 2 - Enskede Idrottsklubb0  -  3  
JANUARI 2020
 
28
17:00
tis
17:00    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP
Enskede IK Svart - Enskede IK Lila  -      
28
16:45
tis
16:45    
Pojkar 10 Svart , Enskede IP5
Enskede Idrottsklubb - Enskede P10 Lila  -      
27
19:00
mån
19:00    
Pojkar 05 Vit, Gubbängens BP
Hammarby p05-8 - Enskede Idrottsklubb  -      
 
26
16:45
sön
16:45    
Flickor 06, Göransson Arena 1
Enskede Idrottsklubb 2 - IFK Österåker FK 22  -  0  
26
15:00
sön
15:00    
Pojkar 06 Vit, Sollentuna fotbollshall (Norrvikens BP)
Sollentuna FK P06 Sportfältet - Enskede Idrottsklubb  -      
26
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängshallen
Enskede IK P08svart - Tullinge Triangel Pojkar FK 1  -      
26
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängshallen
Enskede IK P08svart - Tullinge Triangel Pojkar FK 1  -      
26
15:00
sön
15:00    
Pojkar 09 Svart, Tellushallen
Vallentuna Futsal Club 1 - Enskede IK 1  -      
26
14:45
sön
14:45    
Flickor 06, Göransson Arena 4
Enskede Idrottsklubb 2 - IFK Österåker FK 14  -  0  
26
13:00
sön
13:00    
Pojkar 07 Blå, Gubbängshallen
Enskede Idrottsklubb - IF Brommapojkarna  -      
26
13:00
sön
13:00    
Pojkar 07 Marin, Gubbängshallen
Enskede IK Blå/Marin - IF Brommapojkarna 3  -      
26
13:00
sön
13:00    
Pojkar 10 Vit, Mälarhöjdens IP
 
Mälarhöjden - Enskede Idrottsklubb  -      
26
12:55
sön
12:55    
Flickor 06, Göransson Arena 2
Enskede Idrottsklubb 2 - IFK Östersund Vit2  -  1  
26
10:30
sön
10:30    
Pojkar 08 Blå, Kärrtorps IP
BKBK P08 Grön - Enskede Idrottsklubb  -      
26
10:10
sön
10:10    
Flickor 06, Göransson Arena 6
Alsike IF Svart - Enskede Idrottsklubb 11  -  1  
26
09:45
sön
09:45    
Flickor 06, Göransson Arena 1
Enskede Idrottsklubb 2 - Högbo AIK8  -  0  
26
09:00
sön
09:00    
Pojkar 06 Orange, Liljeholmshallen 1
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
25
20:50
lör
20:50    
Flickor 06, Göransson Arena 6
Gideonsbergs IF 2 - Enskede Idrottsklubb 20  -  2  
25
20:00
lör
20:00    
Flickor 06, Göransson Arena 5
Enskede Idrottsklubb 1 - IFK Österåker 21  -  0  
25
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Orange, Skarpnäckshallen
Enskede IK 1 - Hammarby IF FF 11  -  4  
25
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Orange, Skarpnäckshallen
Enskede IK 1 - Hammarby IF FF 11  -  4  
25
15:00
lör
15:00    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Bagarmossen Kärrtorp  -      
25
14:40
lör
14:40    
Pojkar 11 Svart, Telefonplanshallen
Älvsjö - Enskede P11 Svart  -      
25
14:30
lör
14:30    
Pojkar 05 Lila, Gubbängshallen
Enskede IK 1 - Rågsveds IF4  -  9  
25
14:30
lör
14:30    
Pojkar 05 Lila, Gubbängshallen
Enskede IK 1 - Rågsveds IF4  -  9  
25
14:15
lör
14:15    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Bagarmossen Kärrtorp P09  -      
25
13:15
lör
13:15    
Pojkar 08 Svart, Farstahallen 3 & 4
Enskede Idrottsklubb - Aspudden   -      
25
12:30
lör
12:30    
Dam J, Gubbängshallen
Dam J » 
Enskede IK 1 - Stureby SK 1
1  -  5  
25
12:20
lör
12:20    
Pojkar 09 Grå, Vendelsömalmsskolans BP
Vendelsö IK - Enskede Idrottsklubb  -      
25
11:45
lör
11:45    
Flickor 06, Göransson Arena 1
Valbo FF - Enskede Idrottsklubb 21  -  2  
25
10:55
lör
10:55    
Flickor 06, Göransson Arena 2
Heffnersklubbans BK - Enskede Idrottsklubb 13  -  0  
25
10:30
lör
10:30    
Pojkar 08 Svart, Vårbyhallen - Vårbyhuset
Enskede Idrottsklubb - Huddinge IF  -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor 09 Grå, Ärvingehallen
spånga is - Enskede Idrottsklubb  -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Ärvingehallen
Spånga IS FK 2 - Enskede IK 1 (GRÅs MATCH)  -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Ärvingehallen
Spånga IS FK 2 - Enskede IK 1  -      
25
08:30
lör
08:30    
Pojkar 10 Lila , Kärrtorps IP
Hammarby IF - Enskede Idrottsklubb  -      
24
20:35
fre
20:35    
Flickor 06, Göransson Arena 6
Enskede Idrottsklubb 2 - Alsike IF Svart3  -  0  
24
17:40
fre
17:40    
Flickor 06, Göransson Arena 2
Enskede Idrottsklubb 1 - Sandvikens IF Röd0  -  0  
21
19:30
tis
19:30    
Dam J, Älvsjö IP
Dam J » 
Älvsjö AIK FF - Enskede Idrottsklubb
  -      
21
17:00
tis
17:00    
Pojkar 10 Grön, Enskede IP
Enskede ik, p10 svart - Enskede Idrottsklubb  -      
21
17:00
tis
17:00    
Pojkar 10 Svart , Enskede IP plan 4
Enskede Idrottsklubb P10 Grön - Enskede Idrottsklubb  -      
 
19
14:30
sön
14:30    
Pojkar 06 Vit, Aspuddens IP
Aspudden-Tellus Röd - Enskede Idrottsklubb  -      
19
11:50
sön
11:50    
Pojkar 08 Svart, Tyresö uppvärmda bollplan (vid badhuset)
Enskede Idrottsklubb - Hanvikens SK  -      
19
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängshallen
Rågsveds IF Grön - Enskede IK P08svart  -      
18
18:00
lör
18:00    
Pojkar 05 Lila, Skarpnäckshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 13  -  2  
18
18:00
lör
18:00    
Pojkar 05 Vit, Skarpnäckshallen
Hammarby - Enskede Idrottsklubb  -      
18
18:00
lör
18:00    
Pojkar 09 Svart, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Hammarby IF FF 1  -      
18
17:00
lör
17:00    
Flickor 09 Grå, Kärrtorpshallen
Enskede Idrottsklubb - värtans ik  -      
18
17:00
lör
17:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 (GRÅs MATCH) - Värtans IK 1  -      
18
16:00
lör
16:00    
Pojkar 06 Orange, Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - FK Bromma 1  -      
18
16:00
lör
16:00    
Pojkar 06 Orange, Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - FK Bromma 1  -      
18
14:00
lör
14:00    
Flickor 06, Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Vallentuna BK DF 15  -  2  
18
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Svart, Hagsätrahallen
Enskede Idrottsklubb - Ej bestämt   -      
18
12:00
lör
12:00    
Pojkar 05 Lila, Vendelsömalmshallen
Ifk haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
18
10:00
lör
10:00    
Pojkar 04 Röd, Långsjöhallen, Rimbo
Rimbo - Enskede Idrottsklubb  -      
18
09:00
lör
09:00    
Pojkar 07 Marin, Ärvingehallen
Spånga IS FK 1 - Enskede IK Blå/Marin  -      
18
09:00
lör
09:00    
Pojkar 07 Marin, Ärvingehallen
Spånga IS FK 1 - Enskede IK Blå/Marin  -      
18
09:00
lör
09:00    
Pojkar 08 Svart, Kvarnbergshallen
Enskede Idrottsklubb - Huddinge IF  -      
16
18:00
tor
18:00    
Pojkar 11 Svart, Racketcenter Skogås, träning 18-19, match 19-20
Enskede P11 svart - Vega  -      
 
12
18:00
sön
18:00    
Flickor 06, Botkyrkahallen 2
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Enskede IK 10  -  22
12
18:00
sön
18:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Skarpängshallen A
Erikslunds KF Grön - Enskede IK 1  -      
12
16:00
sön
16:00    
Pojkar 06 Orange, Farsta Sim- & Idrottshall
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
12
16:00
sön
16:00    
Pojkar 09 Svart, Gubbängshallen
Rågsveds IF Gul - Enskede IK 1  -      
12
15:00
sön
15:00    
Dam J, Liljeholmshallen 1
Dam J » 
Örby IS F05 - Enskede IK 1
2  -  2  
12
14:00
sön
14:00    
Pojkar 05 Lila, Liljeholmshallen 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 12  -  3  
12
14:00
sön
14:00    
Pojkar 05 Lila, Liljeholmshallen 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 12  -  3  
12
13:00
sön
13:00    
Pojkar 06 Vit, Sollentuna fotbollshall (Norrvikens BP)
Sollentuna FK P06 - Enskede Idrottsklubb  -      
12
11:30
sön
11:30    
Pojkar 09 Blå, Torvalla IP
Vega - Enskede Idrottsklubb  -      
11
18:00
lör
18:00    
Pojkar 07 Blå, Liljeholmshallen
Reymersholme IK 1 - Enskede Idrottsklubb  -      
11
18:00
lör
18:00    
Pojkar 07 Marin, Liljeholmshallen 2
Reymersholms IK 1 - Enskede IK Blå/Marin  -      
11
18:00
lör
18:00    
Pojkar 07 Marin, Liljeholmshallen 2
Reymersholms IK 1 - Enskede IK Blå/Marin  -      
11
17:00
lör
17:00    
Pojkar 06 Orange, Tippens Sporthall
Nacka Juniors FF - Enskede IK 13  -  4  
11
15:00
lör
15:00    
Pojkar 08 Svart, Långbrohallen
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK P08svart  -      
11
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Svart, Liljeholmshallen
 
Enskede Idrottsklubb - EJ BESLUTAT ÄN  -      
11
11:30
lör
11:30    
Pojkar 09 Orange , Kungsängens sporthall
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
06
12:00
mån
12:00    
Flickor 06, Tyresöhallen
Älvsjö AIK FF - Enskede Idrottsklubb4  -  3  
 
05
21:00
sön
21:00    
Pojkar 05 Grå, Slottshallen
Enskede Idrottsklubb - St cupen  -      
05
16:00
sön
16:00    
Pojkar 08 Svart, Riddersvikshallen
Enskede Idrottsklubb - Hässelby  -      
05
13:40
sön
13:40    
Flickor 06, Tyresöhallen
Enskede Idrottsklubb 2 - Hammarby Akademi1  -  1  
05
13:20
sön
13:20    
Flickor 06, Tyresöhallen
Jarlabergs IF - Enskede Idrottsklubb 10  -  0  
05
12:20
sön
12:20    
Flickor 06, Tyresöhallen
Rågsveds IF - Enskede Idrottsklubb 23  -  2  
05
12:00
sön
12:00    
Flickor 06, Tyresöhallen
Enskede Idrottsklubb 1 - Tyresö FF1  -  1  
05
09:45
sön
09:45    
Pojkar 09 Lila, Grimsta IP
 
Newbody Family 7-manna - Enskede Idrottsklubb  -      
04
09:00
lör
09:00    
Pojkar 06 Orange, Farsta Sim- & Idrottshall
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
04
09:00
lör
09:00    
Pojkar 12 Lila, Huddinge inomhus
Enskede Idrottsklubb - Stuvsta If  -      
03
08:45
fre
08:45    
Pojkar 09 Svart, Strandhallen - Tyresö
 
ST CUPEN - TYRESÖ -   -      
02
22:20
tor
22:20    
Flickor 06, Slottshallen
Jarlabergs IF - Enskede Idrottsklubb 22  -  1  
02
21:40
tor
21:40    
Flickor 06, Slottshallen
Enskede Idrottsklubb 1 - Hammarby Akademi0  -  2  
02
21:20
tor
21:20    
Flickor 06, Slottshallen
Enskede Idrottsklubb 2 - Stockholm United FF2  -  2  
02
20:40
tor
20:40    
Flickor 06, Slottshallen
Enskede Idrottsklubb 1 - Stureby SK4  -  0  
02
20:00
tor
20:00    
Flickor 06, Slottshallen
Rågsveds IF - Enskede Idrottsklubb 22  -  1  
02
19:45
tor
19:45    
Pojkar 06 Blå, Bortaplan generell
ST cupen - Enskede Idrottsklubb  -      
02
19:00
tor
19:00    
Flickor 06, Slottshallen
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb 13  -  0  
02
18:00
tor
18:00    
Flickor 06, Slottshallen
Enskede Idrottsklubb 2 - Hanvikens SK3  -  0  
DECEMBER 2019
 
30
21:40
mån
21:40    
Flickor 06, Tyresöhallen
Enskede Idrottsklubb - SuFF2  -  0  
30
19:00
mån
19:00    
Flickor 06, Tyresöhallen
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb0  -  2  
 
29
22:20
sön
22:20    
Flickor 06, Tyresöhallen
Rågsved IF - Enskede Idrottsklubb1  -  1  
29
20:00
sön
20:00    
Flickor 06, Tyresöhallen
Hanvikens SK - Enskede Idrottsklubb0  -  2  
29
18:00
sön
18:00    
Flickor 06, Tyresöhallen
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö AIK1  -  0  
29
11:45
sön
11:45    
Pojkar 11 Ljusblå, Strandhallen, Tyresö
CUP: ST-cupen - Enskede Idrottsklubb  -      
28
08:00
lör
08:00    
Pojkar 08 Svart, Tyresöområdet
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
27
13:00
fre
13:00    
Pojkar 08 Svart, Tyresöhallen
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
27
09:00
fre
09:00    
Cup - Stuvsta indoor cup - Enskede Idrottsklubb  -      
 
22
11:00
sön
11:00    
Pojkar 05 Grå, Skogåshallen
Skogås - Enskede IK Grå  -      
21
13:00
lör
13:00    
Flickor 07, Strandhallen, Tyresö
Hanvikens SK - Enskede Idrottsklubb  -      
21
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08 Svart, Farstahallen 3 & 4
Hanvikens SK - Enskede Idrottsklubb  -      
21
09:30
lör
09:30    
Pojkar 05 Lila, Liljeholmshallarna
Enskede Idrottsklubb - Gröndals IK  -      
 
15
16:00
sön
16:00    
Dam U, Hammarby IP (Kanalplan)
Dam U » 
Stureby 04/05 - Enskede Idrottsklubb
3  -  0  
15
14:00
sön
14:00    
Flickor 06, Liljeholmshallen 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 11  -  6  
15
13:00
sön
13:00    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Stureby  -      
15
13:00
sön
13:00    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Stureby SSK  -      
15
11:00
sön
11:00    
Pojkar 08 Svart, Farsta IP
Enskede Idrottsklubb - Hammarby IF  -      
15
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11 Svart, Enskedehallen (Gullmarsplan)
Hammarby - Enskede P11 Svart  -      
14
19:10
lör
19:10    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Huddinge IF - Enskede Idrottsklubb0  -  2  
14
19:00
lör
19:00    
Pojkar 06 Orange, Sköndalshallen
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
14
19:00
lör
19:00    
Pojkar 06 Orange, Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
14
19:00
lör
19:00    
Pojkar 06 Orange, Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
14
18:50
lör
18:50    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb - Hammarby Akademi0  -  2  
14
18:20
lör
18:20    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Huddinge IF - Enskede Idrottsklubb 22  -  0  
14
18:20
lör
18:20    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Hammarby Akademi - Enskede Idrottsklubb1  -  2  
14
18:00
lör
18:00    
Pojkar 09 Svart, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
14
17:50
lör
17:50    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Stockholm United - Enskede Idrottsklubb1  -  3  
14
17:50
lör
17:50    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb 2 - Älvsjö AIK 12  -  0  
14
17:00
lör
17:00    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb 2 - Älvsjö AIK 15  -  0  
14
17:00
lör
17:00    
Flickor 09 Grå, Kärrtorpshallen
Enskede Idrottsklubb - Erikslunds KF  -      
14
17:00
lör
17:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Erikslunds KF Grön  -      
14
16:40
lör
16:40    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Bagarmossen Kärrtorp BK - Enskede Idrottsklubb Svart1  -  4  
14
16:00
lör
16:00    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb 2 - Alsicke IF2  -  2  
14
15:40
lör
15:40    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb Svart - Älvsjö AIK1  -  0  
14
15:00
lör
15:00    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Bagarmossen BK - Enskede Idrottsklubb 20  -  5  
14
14:40
lör
14:40    
Flickor 06, Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb Svart - Hammarby IF Akademi1  -  1  
14
13:15
lör
13:15    
Pojkar 08 Svart, Farstahallen
Enskede Idrottsklubb - Huddinge IF  -      
14
12:30
lör
12:30    
Pojkar 08 Svart, Farsta Sim- & Idrottshall
Enskede Idrottsklubb - Huddinge IF  -      
14
12:00
lör
12:00    
Pojkar 09 Grå, Torvalla IP
IFK Haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
13
23:00
fre
23:00    
Flickor 06, Björkestahallen
Enskede Idrottsklubb - IFK Stocksund orange5  -  0  
13
21:35
fre
21:35    
Flickor 06, Turingehallen Nykvarn
Rimbo IF - Enskede Idrottsklubb1  -  6  
13
20:40
fre
20:40    
Flickor 06, Turingehallen Nykvarn
IFK Stocksund - Enskede Idrottsklubb0  -  4  
13
19:20
fre
19:20    
Flickor 06, Lillhagahallen Nykvarn
Enskede Idrottsklubb - Saltsjöbadens IF3  -  1  
13
18:00
fre
18:00    
Flickor 06, Lillhagahallen Nykvarn
Enskede Idrottsklubb - Rynninge IK2  -  3  
 
08
16:00
sön
16:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängshallen
Enskede IK P08svart - Nacka Juniors FF  -      
08
16:00
sön
16:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängshallen
Enskede IK P08svart - Nacka Juniors FF  -      
08
13:00
sön
13:00    
Pojkar 07 Marin, Gubbängshallen
Enskede IK Blå/Marin - AIF Kista  -      
08
13:00
sön
13:00    
Pojkar 07 Marin, Gubbängshallen
Enskede IK Blå/Marin - AIF Kista  -      
08
12:00
sön
12:00    
P17:1, Bosön, Vinnarhallen
P17:1 » 
IFK Lidingö FK - Enskede Idrottsklubb
2  -  3  
07
18:00
lör
18:00    
Flickor 06, Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Stockholm United FF 14  -  3  
07
18:00
lör
18:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängshallen
 
Enskede Idrottsklubb - Hanvikens SK   -      
07
16:15
lör
16:15    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
07
12:00
lör
12:00    
Pojkar 05 Lila, Skärholmshallen 1
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
07
12:00
lör
12:00    
Pojkar 05 Lila, Skärholmshallen 1
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
07
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08 Svart, Inomhushall Sthlm Stad
Enskede Idrottsklubb - Hamamrby IF  -      
07
11:00
lör
11:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Liljeholmshallen 3
Värtans IK 1 - Enskede IK 1  -      
07
11:00
lör
11:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Liljeholmshallen 3
Värtans IK 1 - Enskede IK 1  -      
06
20:00
fre
20:00    
Pojkar 06 Orange, Grimstahallen
FK Bromma 1 - Enskede IK 1  -      
06
20:00
fre
20:00    
Pojkar 06 Orange, Grimstahallen
FK Bromma 1 - Enskede IK 1  -      
06
19:00
fre
19:00    
Pojkar 05 Grå, Torvalla IP
Haninge U - Enskede Idrottsklubb  -      
04
22:00
ons
22:00    
Pojkar 08 Svart, Anmälan till St:Eriks Cupen 2020
Enskede Idrottsklubb - Anmälan till St:Eriks Cupen 2020  -      
04
19:15
ons
19:15    
Pojkar 05 Grå, Hagsätra IP
Rågsved - Enskede Idrottsklubb  -