Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2018
 
22
14:30
lör
14:30    
HJORTHAGEN - INOMHUSTÄLT
Enskede Idrottsklubb - DIF-CUP 5-MANNA  -      
 
27
08:40
tor
08:40    
HJORTHAGEN
JOHAN BJÖRKMANS POKAL-7 MANNA (svår nivå) - Enskede Idrottsklubb  -      
JANUARI 2019
 
02
11:00
ons
11:00    
Bortaplan generell
 
ST cupen Tyresö - Futsal - Enskede Idrottsklubb  -      
05
11:20
lör
11:20    
ST Cupen
 
Enskede Idrottsklubb - ST CUPEN  -      
 
20
13:40
sön
13:40    
Jordbro sporthall
Vega FC - Enskede Idrottsklubb  -      
20
14:50
sön
14:50    
Jordbro Sporthall
Vega FC - Enskede Idrottsklubb  -      
FEBRUARI 2019
 
02
10:00
lör
10:00    
Skytteholms IP
 
RCD Espanyol - Enskede Idrottsklubb  -      
 
17
12:50
sön
12:50    
Lidingövallen
Enskede IK PO9 svart - Vinter 7:an   -      
 
23
12:40
lör
12:40    
Brandbergshallen
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
MARS 2019
 
10
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Segeltorps IF  -      
10
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Segeltorps IF  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
Älvsjö IP
Enskede Idrottsklubb - AIK  -      
 
31
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Vega FC  -      
APRIL 2019
 
07
13:00
sön
13:00    
Essinge IP
Enskede Idrottsklubb - Essingen - Minicup/träningsmatch  -      
 
14
11:00
sön
11:00    
Kärrtorps IP 2
BKBK bagarmossen - Enskede Idrottsklubb  -      
14
14:00
sön
14:00    
Mörtnäs BP 1
AIK - Enskede Idrottsklubb  -      
 
26
17:30
fre
17:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Huddinge IF 4  -      
27
12:30
lör
12:30    
Mörtnäs BP 1
Mörtnäs IF Vit - Enskede IK Svart 1  -      
MAJ 2019
 
04
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Jarlabergs IF 1  -      
04
10:15
lör
10:15    
Lisebergs BP 12
Örby IS Gul - Enskede IK Svart 2  -      
 
10
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Sörskogens IF P10_2  -      
12
08:30
sön
08:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 20 grön - Enskede IK Svart 1  -      
 
18
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Boo FF 5  -      
19
11:15
sön
11:15    
Segeltorps IP 2
Segeltorps IF 5 - Enskede IK Svart 2  -      
 
26
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Grödinge SK Grön  -      
26
11:15
sön
11:15    
Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 7 - Enskede IK Svart 1  -      
JUNI 2019
 
01
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Vendelsö IK 5  -      
01
11:30
lör
11:30    
Hagsätra IP 11
Rågsveds IF Gul - Enskede IK Svart 2  -      
 
07
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Hammarby IF FF 11 vit  -      
09
16:15
sön
16:15    
Fisksätra IP 2
Espanyol Academy IF Vit - Enskede IK Svart 1  -      
AUGUSTI 2019
 
23
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Rönninge Salem Fotboll 2  -      
25
10:00
sön
10:00    
Salemsvallen 2
Rönninge Salem Fotboll 4 - Enskede IK Svart 2  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Stuvsta IF 2  -      
01
09:00
sön
09:00    
Sicklavallen 1
Sickla IF Röd 1 - Enskede IK Svart 1  -      
 
06
19:15
fre
19:15    
Segeltorps IP 2
Segeltorps IF 1 - Enskede IK Svart 2  -      
07
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Hammarby IF FF 30 grön  -      
 
13
20:00
fre
20:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Älta IF grön  -      
15
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön  -      
 
22
10:15
sön
10:15    
Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF 4 - Enskede IK Svart 1  -      
22
15:30
sön
15:30    
Trädgårdsstadsskolans BP 1
Tullinge BK Vit - Enskede IK Svart 2  -      
 
27
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - IFK Lidingö FK 89  -      
28
14:00
lör
14:00    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå - Enskede IK Svart 2  -