Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kommande matcher
APRIL 2020
 
03
09:00
fre
09:00    
Pojkar 08 Svart, Ej bestämt
Enskede Idrottsklubb - Träningsmatcher   -      
03
19:30
fre
19:30    
Pojkar 05 Grå, Bollstanäs IP2
Bollstanäs - Enskede Idrottsklubb  -      
03
19:45
fre
19:45    
Dam J, Enskede IP 3 (Inställd)
Dam J » 
Enskede IK Vit - Sundbybergs IK
  -      
04
08:45
lör
08:45    
Pojkar 08 Svart, Gubbängens BP
Enskede Idrottsklubb - Saltsjöbaden  -      
04
09:00
lör
09:00    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Ingarö IF 2  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Grå , Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 4 - Enskede IK Grå  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08 Svart, Gubbängens BP
Enskede Idrottsklubb - Saltsjöbaden   -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP 5
Enskede Idrottsklubb - Orange - Enskede Idrottsklubb  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10 Orange, Plan 5 - lilla planen
Enskede IK P10 Orange - Enskede IK P10 Lila  -      
04
10:30
lör
10:30    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1  -      
04
11:15
lör
11:15    
Pojkar 08 Blå, Fisksätra IP, Nacka
Jarlaberg - Enskede Idrottsklubb  -      
04
11:45
lör
11:45    
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb  -      
04
12:00
lör
12:00    
P16:1, Hjorthagens IP 1
P16:1 » 
Djurgårdens Talangfotbollsförening 2 - Enskede IK
  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Gul, Älta IP 1
Älta IF 3 - Enskede IK 3  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Essinge IK 1  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Essinge IK 1  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Orange, Älta IP 1
Älta IF 3 - Enskede IK 3  -      
04
12:45
lör
12:45    
Pojkar 06 Blå, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Älta  -      
04
13:00
lör
13:00    
P16:1, Wasavallen 1
P16:1 » 
Rydbo IF 2 - Enskede IK 3
  -      
04
13:00
lör
13:00    
Pojkar 06 Vit, Nacka IP (Tältet)
Jarlaberg P06 A - Enskede Idrottsklubb  -      
04
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Älta IF 2  -      
04
14:00
lör
14:00    
P17:2, Hagsätra IP 1
P17:2 » 
Rågsveds IF - Enskede IK 2
  -      
04
14:00
lör
14:00    
Pojkar 10 Röd, Enskede IP plan 4
Enskede Idrottsklubb P10 Röd - Enskede Idrottsklubb P10 Blå  -      
04
14:30
lör
14:30    
Pojkar 05 Grön, Enskede IP 2
Enskede IK Grön - FC Järfälla 1  -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Örby IS 3  -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Vit, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Örby IS 3  -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 07 Blå, Stavsborgs BP 1
Nacka FC - Enskede IK 2   -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 07 Blå, Årstagårdens BP 1
Årsta FF 2 - Enskede IK Marin  -      
04
15:00
lör
15:00    
Pojkar 07 Marin, Årstagårdens BP 1
Årsta FF 2 - Enskede IK Marin  -      
04
16:00
lör
16:00    
Herrlaget, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Hanvikens sk  -      
04
16:30
lör
16:30    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Stureby SK 2  -      
05
09:00
sön
09:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Värmdö  -      
05
10:20
sön
10:20    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Värmdö  -      
05
11:00
sön
11:00    
Pojkar 05 Vit, Boo vallen 1
Boo FF 3 - Enskede Idrottsklubb  -      
05
13:00
sön
13:00    
Flickor 07, Långholmens BP 1
Reymersholms IK 2 - Enskede IK Y  -      
05
13:00
sön
13:00    
Pojkar 07 Marin, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Enskedelag  -      
05
13:30
sön
13:30    
Flickor 09 Vit/Blå, Bortaplan generell
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb  -      
05
14:00
sön
14:00    
Flickor 11 Svart, Bergshamra IP
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
05
14:00
sön
14:00    
P16:2, Enskede IP 2
P16:2 » 
Enskede IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd
  -      
05
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK Blå - Ingarö IF 2  -      
05
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Marin, Enskede IP 3
Enskede IK Blå - Ingarö IF 2  -      
05
15:15
sön
15:15    
Pojkar 05 Grå, Nacka IP 1
Sickla IF 3 - Enskede IK 2  -      
05
16:00
sön
16:00    
P17:1, Enskede IP 2
P17:1 » 
P17:1 - P17:2
  -      
05
16:00
sön
16:00    
P17:2, Enskede IP 2
P17:2 » 
Enskede IK - Enskede IK
  -      
05
16:00
sön
16:00    
P17:2, Enskede IP 2
P17:2 » 
Enskede IK 1 - AIK FF 1
  -      
05
16:30
sön
16:30    
Dam J, Stureby Skola BP 1
Dam J » 
Stureby SK - Enskede IK Svart
  -      
05
16:30
sön
16:30    
Flickor 06, Stureby Skola BP 1
Stureby SK - Enskede IK Svart  -      
05
16:30
sön
16:30    
Pojkar 07 Lila , Enskede IP 3
Enskede IK Lila - Tyresö FF Str  -      
05
17:00
sön
17:00    
Dam U, Norrvikens IP
Dam U » 
Sollentuna Fk - Enskede Idrottsklubb
  -      
05
17:00
sön
17:00    
Pojkar 05 Gul, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK - Enskede Idrottsklubb  -      
05
17:30
sön
17:30    
Pojkar 09 Grå, Strandskolans plan, Tyresö
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
05
18:00
sön
18:00    
P18, Enskede IP 2
P18 » 
Enskede FF - Älvsjö AIK FF 1
  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 05 Grå, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK - Enskede IK Gul  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 05 Lila, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK - Enskede IK Gul  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 06 Gul, Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK 5 vit - Enskede IK 7  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 06 Orange, Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK 5 vit - Enskede IK 7  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
APRIL 2020
 
01
20:00
ons
20:00    
Herrlaget, Homecall Arena Danderyd 1
IFK Stocksund - Enskede Idrottsklubb   -      
01
20:00
ons
20:00    
Pojkar 05 Gul, Nytorps Mosse IP
Enskede Idrottsklubb - Skogås  -      
01
17:30
ons
17:30    
Flickor 09 Vit/Blå, Värmdövallen
Värmdö - Enskede Idrottsklubb  -      
MARS 2020
 
29
19:00
sön
19:00    
P19, Lidingövallen
P19 » 
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb
3  -  2  
29
17:00
sön
17:00    
Pojkar 06 Orange, Tungelsta
Tungelsta - Enskede Idrottsklubb  -      
29
16:00
sön
16:00    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Norrtull  -      
29
16:00
sön
16:00    
Pojkar 05 Lila, vårbergs ip
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö aik  -      
29
16:00
sön
16:00    
Pojkar 09 Grå, Strandskolans plan, Tyresö
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
29
15:00
sön
15:00    
Pojkar 10 Blå, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK P10 Svart  -      
29
15:00
sön
15:00    
Enskede Idrottsklubb - EIK P10 Blå  -      

  Fler spelade matcher >>