Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kommande matcher
APRIL 2020
 
10
10:00
fre
10:00    
Pojkar 08 Svart, Trollbäckens IP
Hanvikens SK - Enskede Idrottsklubb  -      
10
10:00
fre
10:00    
Pojkar 10 Lila , Hägerstensåsens BP
Mälarhöjdens IK - Enskede Idrottsklubb  -      
10
10:00
fre
10:00    
Pojkar 10 Vit, Hägerstensåsens BP
Mälarhöjden - Enskede Idrottsklubb  -      
10
14:15
fre
14:15    
Pojkar 05 Grå, Nytorps Mosse IP
Enskede Idrottsklubb - Skogås  -      
10
14:30
fre
14:30    
Pojkar 08 Blå, Bagarmossens BP
Hammarby p08:02 vit - Enskede Idrottsklubb  -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Internmatch   -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Grå , Bortaplan generell
Enskede Idrottsklubb - Enskede ik  -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09 Svart, Kärrtorps IP
Hammarby IF P09-5 (S) - EIK P2009 Svart (S)  -      
12
09:00
sön
09:00    
Pojkar 08 Svart, Älta IP
Enskede Idrottsklubb - match camp   -      
12
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09 Grå, Stora Mossen
IF Brommapojkarna - Enskede Idrottsklubb  -      
12
10:20
sön
10:20    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Ursvik   -      
12
11:00
sön
11:00    
P18, Berga IP
P18 » 
Rönninge Salem U19 - Enskede Idrottsklubb
  -      
12
11:00
sön
11:00    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP
Enskede IK P08 Svart - Enskede IK P09 Svart  -      
12
11:50
sön
11:50    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
12
11:50
sön
11:50    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - ej bestämt   -      
12
12:30
sön
12:30    
Pojkar 10 Svart , Bäckahagens BP
Hammarby - Enskede Idrottsklubb  -      
12
14:00
sön
14:00    
Pojkar 08 Blå, Vendelsömalms IP,
Vendelsö IK - Enskede Idrottsklubb  -      
12
14:30
sön
14:30    
Pojkar 05 Vit, Ärvinge BP
Vasalund - Enskede Idrottsklubb  -      
12
16:00
sön
16:00    
P17:2, Enskede IP 2
P17:2 » 
Enskede IK 2 - Älta IF 2
  -      
 
13
08:45
mån
08:45    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Värtans IK blå  -      
13
09:00
mån
09:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - IF Brommapojkarna 15  -      
13
10:00
mån
10:00    
Dam J, Enskede IP 2
Dam J » 
Enskede Idrottsklubb - IFK Stocksund
  -      
13
10:00
mån
10:00    
Pojkar 05 Vit, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Nacka FC F05  -      
13
10:15
mån
10:15    
Dam J, Enskede IP 2
Dam J » 
Enskede IK Svart - IFK Stocksund Orange
  -      
13
10:15
mån
10:15    
Flickor 06, Enskede IP 2
Enskede IK Svart - IFK Stocksund Orange  -      
13
11:45
mån
11:45    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Spånga IS FK 1  -      
13
11:50
mån
11:50    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Hanvikens SK  -      
13
12:00
mån
12:00    
Flickor 07, Enskede IP 3
Enskede IK Y - Sickla IF 4  -      
13
12:30
mån
12:30    
P16:2, Stuvsta IP 1
P16:2 » 
Stuvsta IF 1 - Enskede IK 1
  -      
13
12:30
mån
12:30    
Pojkar 06 Gul, Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 2 - Enskede IK 5  -      
13
12:30
mån
12:30    
Pojkar 06 Vit, Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 2 - Enskede IK 5  -      
13
12:45
mån
12:45    
Pojkar 07 Blå, Kärrtorps IP 21
Enskede IK Marin - Stockholm Södra FF 07-2  -      
13
12:45
mån
12:45    
Pojkar 07 Grå , Kärrtorps IP 22
Enskede IK Grå - Rönninge Salem Fotboll 2  -      
13
12:45
mån
12:45    
Pojkar 07 Grå , Kärrtorps IP
P07 grå - P07 Marin  -      
13
12:45
mån
12:45    
Pojkar 07 Marin, Kärrtorps IP
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
13
12:45
mån
12:45    
Pojkar 07 Marin, Kärrtorps IP 21
Enskede IK Marin - Stockholm Södra FF 07-2  -      
13
13:00
mån
13:00    
Pojkar 07 Lila , Boovallen 2
Boo FF 2 - Enskede IK Lila  -      
13
13:45
mån
13:45    
Pojkar 06 Gul, Hanvedens IP 2
Västerhaninge IF blå - Enskede IK 2  -      
13
14:00
mån
14:00    
Flickor 06, Råsunda IP
AIK FF - Enskede Idrottsklubb  -      
13
14:00
mån
14:00    
Flickor 06, Råsunda IP 1
AIK FF 3 - Enskede IK 2  -      
13
15:00
mån
15:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2  -      
13
15:00
mån
15:00    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2  -      
13
15:30
mån
15:30    
Pojkar 06 Gul, Ingarö IP 2
Ingarö IF 2 - Enskede IK 4  -      
13
15:30
mån
15:30    
Pojkar 06 Orange, Ingarö IP 2
Ingarö IF 2 - Enskede IK 4  -      
13
16:00
mån
16:00    
Pojkar 05 Grön, Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF 1 - Enskede IK Grön  -      
13
16:00
mån
16:00    
Pojkar 07 Ljusblå, Värmdövallen 12
Värmdö IF Vit - Enskede IK Ljusblå  -      
13
16:30
mån
16:30    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Tyresö FF 1  -      
13
16:30
mån
16:30    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Djurgårdens IF  -      
13
18:00
mån
18:00    
P16:1, Enskede IP 3
P16:1 » 
Enskede IK 3 - Täby FK 1
  -      
13
18:00
mån
18:00    
P17:2, Margretelunds IP 2
P17:2 » 
Åkersberga BK Svart - Enskede IK 1
  -      
13
18:00
mån
18:00    
Pojkar 06 Gul, Kärrtorps IP 2
Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Enskede IK 6  -      
13
18:00
mån
18:00    
Pojkar 06 Vit, Kärrtorps IP 2
Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Enskede IK 6  -      
13
18:00
mån
18:00    
Pojkar 07 Blå, Skarpnäcks SF 3
Spårvägens FF vit - Enskede IK Blå  -      
13
18:00
mån
18:00    
Pojkar 07 Marin, Skarpnäcks SF 3
Spårvägens FF vit - Enskede IK Blå  -      
17
17:30
fre
17:30    
Flickor 08 Blå, Stuvsta IP 12
Stuvsta IF 2 - Enskede IK Blå 2  -      
17
17:30
fre
17:30    
Pojkar 11 Turkos, Nytorps Mosse IP 125
Skogås-Trångsunds FF Grön - Enskede IK Turkos  -      
17
18:15
fre
18:15    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - FoC Farsta FF Röd  -      
17
18:15
fre
18:15    
Pojkar 08 Marin, Sicklavallen 1
Sickla IF Blåvit 1 - Enskede IK Svart 1  -      
17
18:15
fre
18:15    
Pojkar 08 Svart, Sicklavallen 1
Sickla IF Blåvit 1 - Enskede IK Svart 1  -      
17
18:30
fre
18:30    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Ingarö IF 1  -      
17
18:30
fre
18:30    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Ingarö IF 1  -      
17
18:30
fre
18:30    
Pojkar 12 Marin, Ingarö IP 218
Ingarö IF 2 - Enskede IK Marin  -      
17
18:45
fre
18:45    
Pojkar 08 Marin, Älta IP
Älta - Enskede Idrottsklubb, extra serie  -      
17
18:45
fre
18:45    
Pojkar 10 Grön, Enskede IP 4
Enskede IK Grön - IFK Haninge 32  -      
17
20:00
fre
20:00    
Dam J, Ingarö IP 2
Dam J » 
Ingarö IF 1 - Enskede IK Svart
  -      
17
20:00
fre
20:00    
Dam U, Enskede IP 2
Dam U » 
Enskede IK - Älvsjö AIK FF
  -      
17
20:00
fre
20:00    
Damlaget, Enskede IP 2
Enskede IK - Älvsjö AIK FF  -      
17
20:00
fre
20:00    
Flickor 06, Ingarö IP 2
Ingarö IF 1 - Enskede IK Svart  -      
17
20:00
fre
20:00    
Pojkar 08 vit/röd, Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Älvsjö AIK FF 1  -      
17
20:00
fre
20:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Älvsjö AIK FF 1  -      
18
08:30
lör
08:30    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Boo FF 2  -      
18
09:00
lör
09:00    
Flickor 10 Grön , Enskede IP 4
Enskede IK Vit - Sköndals IK FK 1  -      
18
09:00
lör
09:00    
Flickor 10 Grön , Gubbängens IP 12
Enskede IK Röd - Sörskogens IF 1  -      
18
09:00
lör
09:00    
Flickor 12 Vit, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Enskede IK Vit 2  -      
18
09:30
lör
09:30    
Pojkar 10 Blå, Tungelsta Skola 12
Tungelsta IF 2 - Enskede IK Blå  -      
18
10:00
lör
10:00    
Dam J, Enskede IP 2
Dam J » 
Enskede IK Vit - IF Brommapojkarna 3
  -      
18
10:00
lör
10:00    
Flickor 12 Svart, Enskede IP 55
Enskede IK Svart 1 - Tyresö FF Gul  -      
18
10:00
lör
10:00    
Pojkar 11 Svart, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Grön - Enskede IK Svart 1  -      
18
10:00
lör
10:00    
Pojkar 11 Svart, Storvretens BP 225
IFK Tumba FK Vit - Enskede IK Svart 2  -      
18
10:15
lör
10:15    
Flickor 08 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå 1 - Stuvsta IF 1  -      
18
10:15
lör
10:15    
Pojkar 09 Blå, Velamsunds BP
Järla IF FK Röd - Enskede IK Blåröd  -      
18
10:15
lör
10:15    
Pojkar 09 Röd, Velamsunds BP
Järla IF FK Röd - Enskede IK Blåröd  -      
18
10:15
lör
10:15    
Pojkar 10 Röd, Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 17 grön - Enskede IK Röd  -      
18
11:00
lör
11:00    
Flickor 08 Svart, Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 2 - Enskede IK Vit  -      
18
11:00
lör
11:00    
Flickor 12 Svart, Enskede IP 55
Enskede IK Svart 2 - Gustavsbergs IF FK 1  -      
18
11:00
lör
11:00    
Flickor 12 Vit, Västberga IP 115
IFK Aspudden-Tellus F8 Gul2 - Enskede IK Vit 1  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 07 Grå , Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Enskede IK Grå  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 08 vit/röd, Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 8 - Enskede IK Rödvit 3  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11 Marin, Berga IP 125
Rönninge Salem Fotboll 3 - Enskede IK Marin 2  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11 Röd, Enskede IP 56
Enskede IK Röd 1 - Gustavsbergs IF FK VIT  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 12 Grå, Sunnerby IP 125
Sorunda IF 2 - Enskede IK Grå  -      
18
11:15
lör
11:15    
Pojkar 09 Grå, Bortaplan generell
Djursholm - Enskede Idrottsklubb  -      
18
11:15
lör
11:15    
Pojkar 09 Svart, Bortaplan generell
FC Djursholms P09-AF - Enskede Idrottsklubb  -      
18
11:30
lör
11:30    
Flickor 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK 1  -      
18
11:30
lör
11:30    
P16:2, Enskede IP 2
P16:2 » 
Enskede IK 1 - Boo FF 1
  -      
18
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Boo FF 7  -      
18
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Vit, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Boo FF 7  -      
18
12:00
lör
12:00    
Pojkar 12 Lila, Enskede IP 55
Enskede IK Lila 1 - Hammarby IF FF 17 grön  -      
18
12:15
lör
12:15    
Pojkar 10 Svart , Glömstaskolans BP
Huddinge IF 6 - Enskede IK Svart 2  -      
18
12:45
lör
12:45    
Flickor 10 Grön , Enskede IP 4
Enskede IK Svart - FC Djursholm 1  -      
18
12:45
lör
12:45    
Pojkar 09 Grå, Bortaplan generell
Djursholm - Enskede Idrottsklubb  -      
18
12:45
lör
12:45    
Pojkar 09 Svart, Djursholms IP
FC Djursholms P09 -AF - Enskede Idrottsklubb P09 Svart  -      
18
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 Lila , Källbrinks IP 2
Huddinge IF 4 - Enskede IK Lila  -      
18
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 Vit, Källbrinks IP 2
Huddinge IF 4 - Enskede IK Lila  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11 Lila, Enskede IP 55
Enskede IK Lila 2 - Älta IF 4  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11 Blå, Enskede IP 56
Enskede IK Blå 1 - IFK Haninge 32  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12 Lila, Enskede IP 55
Enskede IK Lila 2 - Älta IF 4  -      
18
13:15
lör
13:15    
Pojkar 08 Marin, Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF 2 - Enskede IK Svart 5  -      
18
13:15
lör
13:15    
Pojkar 08 Svart, Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF 2 - Enskede IK Svart 5  -      
18
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Värmdö IF 3  -      
18
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Värmdö IF 3  -      
18
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 3 - Rågsveds IF Svart  -      
18
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 3 - Rågsveds IF Svart  -      
18
14:00
lör
14:00    
Pojkar 12 Röd, Tyresövallen 218
Tyresö FF Cent Röd - Enskede IK Röd 1  -      
18
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Saltsjöbadens IF 4  -      
18
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Vit, Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Saltsjöbadens IF 4  -      
18
15:00
lör
15:00    
Pojkar 10 Svart , Mörtnäs BP 1
Mörtnäs IF Svart - Enskede IK Svart 1  -      
18
15:15
lör
15:15    
Pojkar 08 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - Boo FF 14  -      
18
15:30
lör
15:30    
Pojkar 09 Grå, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 6 - Enskede IK Grå 2  -      
18
15:30
lör
15:30    
Pojkar 09 Svart, Hjorthagens IP 2
Enskede Idrottsklubb - Djurgårdens IF FF 6  -      
18
16:30
lör
16:30    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Sollentuna FK 5  -      
18
16:30
lör
16:30    
Pojkar 09 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - Boo FF 14  -      
18
17:00
lör
17:00    
Pojkar 05 Grå, Norrvikens IP 1
Sollentuna FK 1 - Enskede IK Grå  -      
18
17:45
lör
17:45    
Pojkar 10 Orange, Enskede IP 4
Enskede IK Orange - Ingarö IF 1  -      
18
18:00
lör
18:00    
Pojkar 05 Grön, Essinge IP 1
Enskede IK Grön - Värtans IK vit  -      
19
08:30
sön
08:30    
Pojkar 05 Svart, Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Täby FK 31  -      
19
09:00
sön
09:00    
Pojkar 10 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå - Sörskogens IF 2  -      
19
09:00
sön
09:00    
Pojkar 12 Blå, Svartbäckens BP 12
IFK Haninge 41 - Enskede IK Blå  -      
19
09:30
sön
09:30    
Flickor 10 Blå, Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF Vit - Enskede IK Blå  -      
19
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09 Röd, Boovallen 125
Boo FF 3 - Enskede IK Röd  -      
19
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11 Orange, Enskede IP 56
Enskede IK Orange - IFK Stockholm FK Vit  -      
19
10:00
sön
10:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Enskede IP 55
Enskede IK Mörkblå1 - Ingarö IF 3  -      
19
10:15
sön
10:15    
Flickor 09 Grå, Bredängs BP 11
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Enskede IK Grå  -      
19
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Huddinge IF 1  -      
19
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Huddinge IF 1  -      
19
10:30
sön
10:30    
Pojkar 05 Grå, Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 2 - Enskede IK 2  -      
19
10:30
sön
10:30    
Pojkar 06 Gul, Tungelsta Skola 1
Tungelsta IF 1 - Enskede IK 2  -      
19
11:00
sön
11:00    
Flickor 07, Ursviks IP 11
Ursvik IK Gul - Enskede IK Y  -      
19
11:00
sön
11:00    
Pojkar 07 Blå, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF U4-2 - Enskede IK Marin  -      
19
11:00
sön
11:00    
Pojkar 07 Marin, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF U4-2 - Enskede IK Marin  -      
19
11:00
sön
11:00    
Pojkar 11 Lila, Enskede IP 56
Enskede IK Lila 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
19
11:00
sön
11:00    
Pojkar 12 Grön, Enskede IP 55
Enskede IK Grön - Tyresö FF F/Ö Röd  -      
19
11:15
sön
11:15    
Pojkar 11 Ljusblå, Enskede IP 56
Enskede IK Ljusblå - Hägersten SK Gul  -      
19
11:30
sön
11:30    
Dam U, Enskede IP 2
Dam U » 
Enskede IK - Djurgårdens IF FF 2
  -      
19
11:30
sön
11:30    
Flickor 09 Vit/Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - Älvsjö AIK FF 3  -      
19
11:45
sön
11:45    
Pojkar 05 Grå, Tyresövallen 1
Tyresö FF 1 - Enskede IK Gul  -      
19
11:45
sön
11:45    
Pojkar 05 Lila, Tyresövallen 1
Tyresö FF 1 - Enskede IK Gul  -      
19
12:00
sön
12:00    
Flickor 06, Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Vit - Enskede IK 1  -      
19
12:00
sön
12:00    
Pojkar 08 Marin, Broängsplan 12
Grödinge SK Grön - Enskede IK Svart 2  -      
19
12:00
sön
12:00    
Pojkar 08 Svart, Broängsplan 12
Grödinge SK Grön - Enskede IK Svart 2  -      
19
12:00
sön
12:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Enskede IP 55
Enskede IK Mörkblå2 - Boo FF 10  -      
19
12:15
sön
12:15    
Pojkar 10 Lila , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul - Enskede IK Vit  -      
19
12:15
sön
12:15    
Pojkar 10 Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul - Enskede IK Vit  -      
19
12:45
sön
12:45    
Flickor 09 Grön, Enskede IP 4
Enskede IK Grön - IFK Haninge 11  -      
19
13:00
sön
13:00    
P18, Hägernäs IP 2
P18 » 
Viggbyholms IK FF - Enskede FF
  -      
19
13:00
sön
13:00    
Pojkar 11 Blå, Farstaborg 2
Gustavsbergs IF FK ROSA - Enskede IK Blå 2  -      
19
13:00
sön
13:00    
Pojkar 12 Röd, Enskede IP 55
Enskede IK Röd 2 - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
19
13:30
sön
13:30    
P17:2, Enskede IP 2
P17:2 » 
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna 1
  -      
19
14:00
sön
14:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Vit y - Rågsveds IF 1  -      
19
14:00
sön
14:00    
Herrlaget, Skytteholms IP
Vasalunds IF - Enskede Idrottsklubb  -      
19
14:00
sön
14:00    
P19, Torvalla IP
P19 » 
IFK Haninge - Enskede Idrottsklubb
  -      
19
14:00
sön
14:00    
Pojkar 11 Marin, Svartbäckens BP 12
IFK Haninge 51 - Enskede IK Marin 1  -      
19
14:30
sön
14:30    
Pojkar 06 Gul, Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 3 - Enskede IK 7  -      
19
14:30
sön
14:30    
Pojkar 06 Orange, Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 3 - Enskede IK 7  -      
19
14:30
sön
14:30    
Pojkar 07 Grå , Boovallen 2
Boo FF 7 - Enskede IK 1  -      
19
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Ljusblå, Enskede IP 3
Enskede IK Ljusblå - Sickla IF Svart 1  -      
19
15:15
sön
15:15    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart - Saltsjöbadens IF 2  -      
19
15:30
sön
15:30    
P16:1, Enskede IP 2
P16:1 » 
Enskede IK - FC Djursholm 1
  -      
19
16:00
sön
16:00    
Pojkar 06 Gul, Kärrtorps IP 2
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Enskede IK 4  -      
19
16:00
sön
16:00    
Pojkar 06 Orange, Kärrtorps IP 2
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Enskede IK 4  -      
19
16:30
sön
16:30    
Pojkar 07 Lila , Enskede IP 3
Enskede IK Lila - Skogås-Trångsunds FF Blå  -      
19
16:30
sön
16:30    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå 1 - Fisksätra IF 1  -      
19
18:00
sön
18:00    
Flickor 07, Enskede IP 3
Enskede IK X - Stureby SK Vit  -      
19
18:00
sön
18:00    
P17:1, Enskede IP 2
P17:1 » 
Enskede IK - FC Djursholm
  -      
19
19:00
sön
19:00    
Pojkar 08 vit/röd, Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 2 - Sickla IF Blåvit 2  -      
19
19:30
sön
19:30    
P16:1, Strömvallen 1
P16:1 » 
Bele Barkarby FF 1 - Enskede IK 3
  -      
 
22
18:00
ons
18:00    
Herrlaget, Årsta IP
IK Frej - Enskede Idrottsklubb  -      
22
19:15
ons
19:15    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Hanviken - Enskede Idrottsklubb, extra serie  -      
24
18:00
fre
18:00    
Pojkar 08 vit/röd, Vendelsömalmsskolan 12
Vendelsö IK Gul - Enskede IK Rödvit 4  -      
24
18:00
fre
18:00    
Pojkar 08 Svart, Vendelsömalmsskolan 12
Vendelsö IK Gul - Enskede IK Rödvit 4  -      
24
18:00
fre
18:00    
Pojkar 11 Orange, Sörskogens BP 125
Sörskogens IF 3 - Enskede IK Orange  -      
24
18:30
fre
18:30    
Pojkar 07 Blå, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Enskede IK 2  -      
24
18:30
fre
18:30    
Pojkar 12 Lila, Nytorps Mosse IP 115
Skogås-Trångsunds FF Blå - Enskede IK Lila 1  -      
24
18:45
fre
18:45    
Flickor 09 Grön, Älta IP 2
Älta IF svart - Enskede IK Grön  -      
24
18:45
fre
18:45    
Pojkar 10 Svart , Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Vendelsö IK Vit  -      
24
20:00
fre
20:00    
Pojkar 05 Grå, Gubbängens IP 1
Enskede IK Grå - IF Brommapojkarna 2  -      
24
20:00
fre
20:00    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP 4
Enskede IK Lila - Stuvsta IF 3  -      
24
20:00
fre
20:00    
Pojkar 10 Vit, Enskede IP 4
Enskede IK Lila - Stuvsta IF 3  -      
25
09:00
lör
09:00    
Pojkar 07 Ljusblå, Myrsjö IP 12
Saltsjö-Boo IF - Enskede IK Ljusblå  -      
25
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - Hanvikens SK Svart  -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor 12 Svart, Saltängens BP 1
Järla IF FK Röd - Enskede IK Svart 2  -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor 12 Vit, Enskede IP 55
Enskede IK Vit 1 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
25
10:00
lör
10:00    
P17:2, Enskede IP 3
P17:2 » 
Enskede IK 2 - Täby FK 31
  -      
25
10:00
lör
10:00    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Ängby IF 1  -      
25
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Lila , Källbrinks IP 3
Huddinge IF 5 - Enskede IK Lila  -      
25
10:15
lör
10:15    
Flickor 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Vit - Rönninge Salem Fotboll 2  -      
25
10:15
lör
10:15    
Pojkar 08 Marin, Nytorps Mosse IP 11
Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - Enskede IK Svart 3  -      
25
10:15
lör
10:15    
Pojkar 08 Svart, Nytorps Mosse IP 11
Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - Enskede IK Svart 3  -      
25
11:00
lör
11:00    
Flickor 12 Vit, Enskede IP 55
Enskede IK Vit 2 - Sickla IF 2  -      
25
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11 Lila, Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 grön - Enskede IK Lila 1  -      
25
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11 Blå, Kärrtorps IP 216
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Enskede IK Blå 1  -      
25
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11 Blå, Enskede IP 56
Enskede IK Blå 2 - Saltsjöbadens IF 2  -      
25
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11 Röd, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Enskede IK Röd 1  -      
25
11:00
lör
11:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Värmdövallen 216
Värmdö IF Vit - Enskede IK Mörkblå1  -      
25
11:30
lör
11:30    
Flickor 08 Blå, Orminge BP 1
Boo FF 6 - Enskede IK Blå 1  -      
25
11:30
lör
11:30    
Flickor 10 Grön , Värmdövallen 225
Värmdö IF Blå - Enskede IK Vit  -      
25
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP 4
Enskede IK Vit - Skogås-Trångsunds FF Lila  -      
25
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10 Vit, Enskede IP 4
Enskede IK Vit - Skogås-Trångsunds FF Lila  -      
25
11:45
lör
11:45    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Täby FK FA  -      
25
11:45
lör
11:45    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Täby FK FA  -      
25
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Saltsjöbadens IF 1  -      
25
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Saltsjöbadens IF 1  -      
25
12:00
lör
12:00    
Pojkar 11 Lila, Boovallen 227
Boo FF 16 - Enskede IK Lila 2  -      
25
12:00
lör
12:00    
Pojkar 11 Svart, Enskede IP 56
Enskede IK Svart 1 - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd 2  -      
25
12:00
lör
12:00    
Pojkar 12 Blå, Enskede IP 55
Enskede IK Blå - Skogås-Trångsunds FF Lila  -      
25
12:00
lör
12:00    
Pojkar 12 Lila, Boovallen 227
Boo FF 16 - Enskede IK Lila 2  -      
25
12:45
lör
12:45    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Svensk-Palestinska FF 1  -      
25
12:45
lör
12:45    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Svensk-Palestinska FF 1  -      
25
13:00
lör
13:00    
Flickor 12 Svart, Sicklavallen 15
Sickla IF 1 - Enskede IK Svart 1  -      
25
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11 Marin, Enskede IP 56
Enskede IK Marin 1 - Hanvikens SK Silver  -      
25
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12 Grön, Boovallen 217
Boo FF 12 - Enskede IK Grön  -      
25
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12 Marin, Enskede IP 55
Enskede IK Marin - Värmdö IF Rosa  -      
25
13:45
lör
13:45    
Pojkar 08 Marin, Vendelsömalmsskolan 11
Vendelsö IK Röd - Enskede IK Svart 4  -      
25
13:45
lör
13:45    
Pojkar 08 Svart, Vendelsömalmsskolan 11
Vendelsö IK Röd - Enskede IK Svart 4  -      
25
14:00
lör
14:00    
Herrlaget, Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Rågsveds IF  -      
25
14:00
lör
14:00    
P16:1, Viksjövallen 2
P16:1 » 
IFK Viksjö U16 - Enskede IK
  -      
25
14:00
lör
14:00    
Pojkar 05 Lila, Nacka IP 2
Sickla IF 2 - Enskede IK Lila 2  -      
25
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Vendelsö IK Vit  -      
25
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Vendelsö IK Vit  -      
25
14:15
lör
14:15    
Pojkar 11 Ljusblå, Tantolundens BP 2
Reymersholms IK 8 - Enskede IK Ljusblå  -      
25
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 7 - IFK Aspudden-Tellus P14 Röd1  -      
25
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 7 - IFK Aspudden-Tellus P14 Röd1  -      
25
15:00
lör
15:00    
Pojkar 10 Grå, Vendelsömalmsskolan 12
Vendelsö IK Svart - Enskede IK Grå  -      
25
15:15
lör
15:15    
Pojkar 08 vit/röd, Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 3 - Stuvsta IF 2  -      
25
15:30
lör
15:30    
Pojkar 05 Svart, Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF 3 - Enskede IK Svart  -      
25
15:30
lör
15:30    
Pojkar 10 Orange, Stureby Skola BP 11
Stureby SK Vit - Enskede IK Orange  -      
25
15:45
lör
15:45    
Pojkar 09 Grå, Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF 1 - Enskede IK Grå 1  -      
25
16:30
lör
16:30    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1  -      
25
16:30
lör
16:30    
Flickor 10 Grön , Enskede IP 4
Enskede IK Röd - Västerhaninge IF vit  -      
25
16:30
lör
16:30    
Pojkar 09 Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Enskede IK Svart  -      
25
17:00
lör
17:00    
Flickor 07, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 2 - Enskede IK X  -      
25
17:45
lör
17:45    
Pojkar 10 Svart , Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Ingarö IF 2  -      
26
09:00
sön
09:00    
Pojkar 06 Gul, Nacka IP 1
Sickla IF 1 - Enskede IK 5  -      
26
09:00
sön
09:00    
Pojkar 06 Vit, Nacka IP 1
Sickla IF 1 - Enskede IK 5  -      
26
09:00
sön
09:00    
Pojkar 10 Röd, Enskede IP 4
Enskede IK Röd - Boo FF 4  -      
26
10:00
sön
10:00    
Dam J, Enskede IP 2
Dam J » 
Enskede IK Svart - Hammarby IF FF 1
  -      
26
10:00
sön
10:00    
Flickor 06, Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Hammarby IF FF 1  -      
26
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11 Turkos, Enskede IP 56
Enskede IK Turkos - Enskede IK Lila 2  -      
26
10:00
sön
10:00    
Pojkar 12 Grå, Enskede IP 55
Enskede IK Grå - Ösmo GIF FK vit  -      
26
10:15
sön
10:15    
Flickor 09 Vit/Blå, Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK Vit x  -      
26
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 5 - FoC Farsta FF Blå  -      
26
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 5 - FoC Farsta FF Blå  -      
26
10:30
sön
10:30    
Pojkar 05 Grön, Skytteholms IP 2
AIK FF 3 - Enskede IK Grön  -      
26
10:30
sön
10:30    
Pojkar 06 Gul, Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 3 - Enskede IK 6  -      
26
10:30
sön
10:30    
Pojkar 06 Vit, Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 3 - Enskede IK 6  -      
26
11:00
sön
11:00    
Pojkar 12 Röd, Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Reymersholms IK 4  -      
26
11:15
sön
11:15    
Flickor 10 Grön , Huvudstafältet 11
Vasalunds IF Röd - Enskede IK Svart  -      
26
11:30
sön
11:30    
Flickor 09 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå - IFK Lidingö FK 8  -      
26
11:30
sön
11:30    
P16:1, Enskede IP 2
P16:1 » 
Enskede IK 3 - Vallentuna BK 1
  -      
26
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08 Blå, Tyresövallen 21
Tyresö FF S/B Gul - Enskede IK Blå  -      
26
12:00
sön
12:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK Marin - Älvsjö AIK FF Grön 2  -      
26
12:00
sön
12:00    
Pojkar 07 Marin, Enskede IP 3
Enskede IK Marin - Älvsjö AIK FF Grön 2  -      
26
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11 Marin, Enskede IP 56
Enskede IK Marin 2 - IFK Stockholm FK Röd  -      
26
12:00
sön
12:00    
Pojkar 12 Röd, Bäckahagens BP 15
Högdalens AIS 1 - Enskede IK Röd 2  -      
26
12:45
sön
12:45    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - Värmdö IF Blå  -      
26
12:45
sön
12:45    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 SVART - Värmdö IF Blå  -      
26
13:00
sön
13:00    
P17:2, Källbrinks IP 3
P17:2 » 
Huddinge IF 1 - Enskede IK 1
  -      
26
13:00
sön
13:00    
P19, Vikingavallen
P19 » 
IK Frej - Enskede Idrottsklubb
  -      
26
13:00
sön
13:00    
P19, Vikingavallen/Täby IP 1
P19 » 
IK Frej Täby FK - Enskede IK
  -      
26
13:30
sön
13:30    
Pojkar 07 Blå, Stavsborgs BP 1
Sickla IF Grön 2 - Enskede IK Blå  -      
26
13:30
sön
13:30    
Pojkar 07 Grå , Enskede IP 3
Enskede IK Grå - Huddinge IF 1  -      
26
13:30
sön
13:30    
Pojkar 07 Marin, Stavsborgs BP 1
Sickla IF Grön 2 - Enskede IK Blå  -      
26
14:00
sön
14:00    
Flickor 06, Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Enskede IK 2  -      
26
14:00
sön
14:00    
Flickor 08 Svart, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 1 vit - Enskede IK Svart  -      
26
14:00
sön
14:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Källbrinks IP 2
Huddinge IF 2 - Enskede IK Vit y  -      
26
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06 Gul, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 2 vit - Enskede IK 3  -      
26
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06 Orange, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 2 vit - Enskede IK 3  -      
26
14:00
sön
14:00    
Pojkar 09 Lila, Enskede IP 4
Enskede IK Lila - Hammarby IF FF 24 vit  -      
26
15:00
sön
15:00    
Dam J, Myrsjö IP 1
Dam J » 
Saltsjö-Boo IF 1 - Enskede IK Vit
  -      
26
15:00
sön
15:00    
P17:1, Brynäsvallen
P17:1 » 
Steneberg Ungdoms IF - Enskede IK
  -      
26
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Grå , Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Jarlabergs IF 2  -      
26
15:00
sön
15:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Tantolundens BP 2
Reymersholms IK 6 - Enskede IK Mörkblå2  -      
26
15:15
sön
15:15    
Pojkar 09 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blåröd - Saltsjöbadens IF 4  -      
26
15:15
sön
15:15    
Pojkar 09 Röd, Enskede IP 4
Enskede IK Blåröd - Saltsjöbadens IF 4  -      
26
15:30
sön
15:30    
P16:2, Älvsjö IP 1
P16:2 » 
Älvsjö AIK FF Utv - Enskede IK 1
  -      
26
16:00
sön
16:00    
Dam U, Spånga IP 4
Dam U » 
Spånga IS FK 1 - Enskede IK
  -      
26
16:00
sön
16:00    
Pojkar 10 Grön, Orminge BP 1
Boo FF 5 - Enskede IK Grön  -      
26
16:30
sön
16:30    
Flickor 07, Enskede IP 3
Enskede IK Y - Sollentuna FK 4  -      
26
16:30
sön
16:30    
Pojkar 09 Röd, Enskede IP 4
Enskede IK Röd - Essinge IK Svart  -      
26
17:45
sön
17:45    
Flickor 10 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - Reymersholms IK 1  -      
26
18:00
sön
18:00    
P18, Enskede IP 2
P18 » 
Enskede FF - Vallentuna BK 1
  -      
26
18:00
sön
18:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Huddinge IF 4  -      
26
19:00
sön
19:00    
Flickor 08 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå 2 - Boo FF 7  -      
 
27
20:00
mån
20:00    
Dam U, Sätra BP 1
Dam U » 
Sätra SK - Enskede IK
  -      
27
20:00
mån
20:00    
Damlaget, Sätra BP 1
Sätra SK - Enskede IK  -      
27
20:00
mån
20:00    
Herrlaget, Torvalla IP 2IFK
IFK Haninge B - Enskede Idrottsklubb B  -      
MAJ 2020
 
01
09:00
fre
09:00    
Pojkar 09 Grå, Stadshagens IP
Flera (KB Gripen Cup) - Enskede Idrottsklubb  -      
01
10:00
fre
10:00    
P16:2, Enskede IP 2
P16:2 » 
Enskede IK 1 - Hammarby IF FF 2 grön
  -      
01
10:00
fre
10:00    
Pojkar 10 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2  -      
01
11:00
fre
11:00    
Pojkar 06 Gul, Kärrdals BP 1
Sollentuna FK 12 - Enskede IK 7  -      
01
11:00
fre
11:00    
Pojkar 06 Orange, Kärrdals BP 1
Sollentuna FK 12 - Enskede IK 7  -      
01
11:15
fre
11:15    
Pojkar 10 Orange, Enskede IP 4
Enskede IK Orange - Älvsjö AIK FF Blå  -      
01
12:00
fre
12:00    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - IFK Lidingö FK S  -      
01
13:00
fre
13:00    
Pojkar 07 Grå , Älta IP 11
Älta IF 1 - Enskede IK 1  -      
02
09:00
lör
09:00    
Flickor 10 Grön , Enskede IP 4
Enskede IK Svart - Erikslunds KF 1  -      
02
09:00
lör
09:00    
Pojkar 11 Orange, Västberga IP 115
IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3 - Enskede IK Orange  -      
02
09:00
lör
09:00    
Pojkar 12 Grå, Älta IP 116
Älta IF 1 - Enskede IK Grå  -      
02
10:00
lör
10:00    
Flickor 12 Svart, Enskede IP 55
Enskede IK Svart 1 - Vendelsö IK Vit  -      
02
10:00
lör
10:00    
Pojkar 05 Grön, Enskede IP 2
Enskede IK Grön - Ursvik IK 1  -      
02
10:00
lör
10:00    
Pojkar 11 Svart, Sofiaskolans BP 11
IF Söderkamraterna 1 - Enskede IK Svart 1  -      
02
10:00
lör
10:00    
Pojkar 11 Turkos, Källbrinksskolans IP 2
Huddinge IF 4 - Enskede IK Turkos  -      
02
10:15
lör
10:15    
Flickor 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart - Boo FF 4  -      
02
10:30
lör
10:30    
Pojkar 05 Grå, Ärvinge BP 1
Vasalund Stadshagens IF U - Enskede IK Gul  -      
02
10:30
lör
10:30    
Pojkar 05 Lila, Ärvinge BP 1
Vasalund Stadshagens IF U - Enskede IK Gul  -      
02
11:00
lör
11:00    
Flickor 12 Svart, Enskede IP 55
Enskede IK Svart 2 - Boo FF 11  -      
02
11:00
lör
11:00    
Flickor 12 Vit, Boovallen 216
Boo FF 2 - Enskede IK Vit 2  -      
02
11:00
lör
11:00    
Pojkar 08 vit/röd, Torvalla IP 32
IFK Haninge 12 - Enskede IK Rödvit 4  -      
02
11:00
lör
11:00    
Pojkar 08 Svart, Torvalla IP 32
IFK Haninge 12 - Enskede IK Rödvit 4  -      
02
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11 Röd, Enskede IP 56
Enskede IK Röd 1 - Boo FF 1  -      
02
11:15
lör
11:15    
Pojkar 11 Ljusblå, Enskede IP 56
Enskede IK Ljusblå - Stureby SK 1  -      
02
11:30
lör
11:30    
Flickor 08 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå 1 - Arameisk-Syrianska IF 1  -      
02
11:30
lör
11:30    
Flickor 08 Blå, Örby BP 1
Örby IS Röd - Enskede IK Blå 2  -      
02
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10 Röd, Nacka IP 216
Järla IF FK Röd - Enskede IK Röd  -      
02
11:45
lör
11:45    
Dam J, Enskede IP 2
Dam J » 
Enskede IK Vit - Örby IS Röd
  -      
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 05 Grå, Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 1 - Enskede IK Grå  -      
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Saltsjöbadens IF 2  -      
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Saltsjöbadens IF 2  -      
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 11 Marin, Tyresövallen 217
Tyresö FF Slo Röd - Enskede IK Marin 1  -      
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Enskede IP 55
Enskede IK Mörkblå1 - Hammarby IF FF 25 grön  -      
02
12:15
lör
12:15    
Pojkar 10 Svart , Torvalla IP 32
IFK Haninge 12 - Enskede IK Svart 2  -      
02
12:45
lör
12:45    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Värmdö IF Blå  -      
02
12:45
lör
12:45    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Värmdö IF Blå  -      
02
12:45
lör
12:45    
Pojkar 09 Blå, Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 31 mix - Enskede IK Blå  -      
02
12:45
lör
12:45    
Pojkar 09 Blå, Velamsunds BP
Jarlabergs IF Grön - Enskede IK Blåröd  -      
02
12:45
lör
12:45    
Pojkar 09 Röd, Velamsunds BP
Jarlabergs IF Grön - Enskede IK Blåröd  -      
02
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 Lila , Solberga BP 11
Solberga BK P10 - Enskede IK Lila  -      
02
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 Vit, Solberga BP 11
Solberga BK P10 - Enskede IK Lila  -      
02
13:00
lör
13:00    
Flickor 12 Vit, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 2 - Enskede IK Vit 1  -      
02
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11 Marin, Segeltorps IP 3
Segeltorps IF 4 - Enskede IK Marin 2  -      
02
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12 Blå, Tyresövallen 217
Tyresö FF Kru Röd - Enskede IK Blå  -      
02
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12 Lila, Enskede IP 55
Enskede IK Lila 1 - Tungelsta IF 2  -      
02
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Rågsveds IF U3-1  -      
02
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06 Vit, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Rågsveds IF U3-1  -      
02
14:00
lör
14:00    
Dam J, Skytteholms IP 2
Dam J » 
AIK FF 1 - Enskede IK Svart
  -      
02
14:00
lör
14:00    
Flickor 06, Skytteholms IP 2
AIK FF 1 - Enskede IK Svart  -      
02
14:00
lör
14:00    
P16:1, Kungsängens IP 2
P16:1 » 
Kungsängens IF 1 - Enskede IK 3
  -      
02
14:00
lör
14:00    
P19, Enskede IP
P19 » 
Enskede Idrottsklubb - FC Djursholm
  -      
02
14:00
lör
14:00    
P19, Enskede IP 2
P19 » 
Enskede IK - FC Djursholm
  -      
02
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - IFK Aspudden-Tellus P12 Gul2  -      
02
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - IFK Aspudden-Tellus P12 Gul2  -      
02
15:00
lör
15:00    
Herrlaget, Torvalla IP
IFK Haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
02
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Älta IF 1  -      
02
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Vit, Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Älta IF 1  -      
02
15:15
lör
15:15    
Pojkar 07 Grå , Ösmo IP 1
Ösmo GIF FK 1 - Enskede IK Grå  -      
02
15:15
lör
15:15    
Pojkar 08 Marin, Värmdövallen 21
Värmdö IF Röd - Enskede IK Svart 5  -      
02
15:15
lör
15:15    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 3 - Rönninge Salem Fotboll 2  -      
02
15:15
lör
15:15    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 3 - Rönninge Salem Fotboll 2  -      
02
15:15
lör
15:15    
Pojkar 08 Svart, Värmdövallen 21
Värmdö IF Röd - Enskede IK Svart 5  -      
02
16:00
lör
16:00    
P17:2, Enskede IP 2
P17:2 » 
Enskede IK 1 - Sollentuna FK 1
  -      
02
16:30
lör
16:30    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Akropolis IF 1  -      
02
16:30
lör
16:30    
Pojkar 08 vit/röd, Hersby BP 1
IFK Lidingö FK 14 - Enskede IK Rödvit 2  -      
02
16:30
lör
16:30    
Pojkar 08 vit/röd, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 10 vit - Enskede IK Rödvit 3  -      
02
17:45
lör
17:45    
Pojkar 10 Grön, Enskede IP 4
Enskede IK Grön - Boo FF 11  -      
02
18:30
lör
18:30    
Pojkar 07 Blå, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 3 - Enskede IK Marin  -      
02
18:30
lör
18:30    
Pojkar 07 Marin, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 3 - Enskede IK Marin  -      
03
09:00
sön
09:00    
Pojkar 06 Gul, Nacka IP 1
Jarlabergs IF P06 gul - Enskede IK 4  -      
03
09:00
sön
09:00    
Pojkar 06 Orange, Nacka IP 1
Jarlabergs IF P06 gul - Enskede IK 4  -      
03
09:00
sön
09:00    
Pojkar 09 Grå, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 5 grön - Enskede IK Grå 2  -      
03
09:00
sön
09:00    
Pojkar 09 Svart, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 5 grön - Enskede IK Grå 2  -      
03
09:00
sön
09:00    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart - Älta IF vit  -      
03
09:00
sön
09:00    
Pojkar 11 Blå, Hammarbyhöjdens BP 125
Hammarby IF FF 24 grön - Enskede IK Blå 2  -      
03
10:00
sön
10:00    
Pojkar 05 Svart, Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Ursvik IK 2  -      
03
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09 Lila, Vendelsömalmsskolan 11
Vendelsö IK Gul - Enskede IK Lila  -      
03
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11 Lila, Enskede IP 55
Enskede IK Lila 2 - IF Söderkamraterna Röd  -      
03
10:00
sön
10:00    
Pojkar 12 Lila, Enskede IP 55
Enskede IK Lila 2 - IF Söderkamraterna Röd  -      
03
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Ösmo GIF FK gul  -      
03
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Ösmo GIF FK gul  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar 11 Lila, Enskede IP 56
Enskede IK Lila 1 - Hammarby IF FF 9 grön  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar 11 Svart, Brantbrinks IP 225
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Enskede IK Svart 2  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar 12 Grön, Enskede IP 55
Enskede IK Grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit-1  -      
03
11:30
sön
11:30    
Flickor 09 Vit/Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Vit y - Skogås-Trångsunds FF Blå  -      
03
11:45
sön
11:45    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - IFK Tumba FK Blå  -      
03
12:00
sön
12:00    
Flickor 07, Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK Vit - Enskede IK Y  -      
03
12:00
sön
12:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK 3  -      
03
12:00
sön
12:00    
Pojkar 07 Marin, Enskede IP 3
Enskede IK Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK 3  -      
03
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11 Blå, Enskede IP 56
Enskede IK Blå 1 - Tyresö FF Str Röd  -      
03
12:00
sön
12:00    
Pojkar 12 Röd, Enskede IP 55
Enskede IK Röd 2 - Årsta FF 3  -      
03
12:15
sön
12:15    
Flickor 10 Grön , Gubbängens IP 11
Stureby SK 2 - Enskede IK Röd  -      
03
12:30
sön
12:30    
Pojkar 10 Blå, Boovallen 126
Boo FF 16 - Enskede IK Blå  -      
03
12:45
sön
12:45    
Flickor 09 Grön, Enskede IP 4
Enskede IK Grön - Järla IF FK Vit  -      
03
13:00
sön
13:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Enskede IP 55
Enskede IK Mörkblå2 - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
03
13:15
sön
13:15    
P17:2, Källbrinks IP 3
P17:2 » 
Huddinge IF 2 - Enskede IK 2
  -      
03
13:30
sön
13:30    
Dam U, Enskede IP 2
Dam U » 
Enskede IK - Tyresö FF FJ 1
  -      
03
13:30
sön
13:30    
Pojkar 07 Ljusblå, Enskede IP 3
Enskede IK Ljusblå - Älta IF 2  -      
03
14:00
sön
14:00    
Flickor 06, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Enskede IK 1  -      
03
14:00
sön
14:00    
Flickor 09 Grå, Sicklavallen 1
Sickla IF 1 - Enskede IK Grå  -      
03
14:00
sön
14:00    
Flickor 09 Vit/Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - Täby FK 31  -      
03
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06 Gul, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 7 vit - Enskede IK 2  -      
03
14:30
sön
14:30    
Flickor 08 Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Enskede IK Vit  -      
03
14:30
sön
14:30    
Pojkar 10 Lila , Broängsplan 11
Grödinge SK Vit - Enskede IK Vit  -      
03
14:30
sön
14:30    
Pojkar 10 Vit, Broängsplan 11
Grödinge SK Vit - Enskede IK Vit  -      
03
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Lila , Enskede IP 3
Enskede IK Lila - Stureby SK Grön  -      
03
15:00
sön
15:00    
Pojkar 12 Röd, Årstagårdens BP 125
Årsta FF 5 - Enskede IK Röd 1  -      
03
15:00
sön
15:00    
Pojkar 12 Marin, Farstaborg 2
Gustavsbergs IF FK 3 - Enskede IK Marin  -      
03
15:15
sön
15:15    
Flickor 10 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - IFK Aspudden-Tellus F10 Gul1  -      
03
16:00
sön
16:00    
P17:1, Enskede IP 2
P17:1 » 
Enskede IK - IF VP Uppsala
  -      
03
16:00
sön
16:00    
P18, Norrvikens IP 1
P18 » 
Turebergs IF 1 - Enskede FF
  -      
03
16:30
sön
16:30    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - FC Boo 1  -      
03
16:30
sön
16:30    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå 1 - Örby IS Röd  -      
03
18:00
sön
18:00    
Flickor 07, Enskede IP 3
Enskede IK X - Örby IS Blå  -      
03
18:00
sön
18:00    
P16:1, Enskede IP 2
P16:1 » 
Enskede IK - IK Frej Talangfotbollsförening
  -      
03
18:00
sön
18:00    
Pojkar 05 Grå, Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 61 - Enskede IK 2  -      
03
18:15
sön
18:15    
Pojkar 10 Svart , Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF 2 - Enskede IK Svart 1  -      
03
19:00
sön
19:00    
Pojkar 08 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
 
04
20:00
mån
20:00    
Herrlaget, Enskede IP 1
Enskede Idrottsklubb B - IFK Lidingö FK B  -      
08
17:30
fre
17:30    
Pojkar 10 Grön, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Vit - Enskede IK Grön  -      
08
18:00
fre
18:00    
Pojkar 05 Lila, Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 3 - Enskede IK Lila 2  -      
08
18:00
fre
18:00    
Pojkar 12 Röd, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 6 - Enskede IK Röd 2  -      
08
18:15
fre
18:15    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2  -      
08
18:30
fre
18:30    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
IFK Aspudden-Tellus P14 Gul1 - Enskede IK 3  -      
08
18:30
fre
18:30    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
IFK Aspudden-Tellus P14 Gul1 - Enskede IK 3  -      
08
18:45
fre
18:45    
Pojkar 10 Svart , Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Hammarby IF FF 20 mix  -      
08
19:45
fre
19:45    
Dam U, Myrsjö IP 1
Dam U » 
Saltsjö-Boo IF Svart - Enskede IK
  -      
08
20:00
fre
20:00    
Dam U, Enskede IP 2
Dam U » 
Enskede IK - Djurgårdens IF FF
  -      
08
20:00
fre
20:00    
Damlaget, Enskede IP 2
Enskede IK - Djurgårdens IF FF  -      
08
20:00
fre
20:00    
Pojkar 08 vit/röd, Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 3 - Sickla IF Svart 4  -      
09
09:00
lör
09:00    
Flickor 08 Svart, Berga IP 11
Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK Svart  -      
09
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP 4
Enskede IK Lila - IFK Aspudden-Tellus Gul 3  -      
09
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - IFK Aspudden  -      
09
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 Vit, Enskede IP 4
Enskede IK Lila - IFK Aspudden-Tellus Gul 3  -      
09
09:00
lör
09:00    
Pojkar 11 Lila, Nacka IP 126
Järla IF FK Svart - Enskede IK Lila 2  -      
09
09:00
lör
09:00    
Pojkar 12 Lila, Nacka IP 126
Järla IF FK Svart - Enskede IK Lila 2  -      
09
09:45
lör
09:45    
Flickor 09 Vit/Blå, Nacka IP 225
Nacka FC - Enskede IK Vit x  -      
09
10:00
lör
10:00    
Flickor 07, Enskede IP 3
Enskede IK Y - Karlbergs BK 1  -      
09
10:00
lör
10:00    
Flickor 12 Vit, Enskede IP 55
Enskede IK Vit 2 - Boo FF 5  -      
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Blå, Lisebergs BP 11
Örby IS Blå - Enskede IK Blå  -      
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Marin, Lisebergs BP 11
Örby IS Blå - Enskede IK Blå  -      
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09 Grå, Ösby BP 11
Gustavsbergs IF FK Vit - Enskede IK Grå 1  -      
09
10:15
lör
10:15    
Flickor 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Vit - Stockholm Södra FF 1  -      
09
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 Ljusblå, Boovallen 225
Boo FF 3 - Enskede IK Ljusblå  -      
09
10:45
lör
10:45    
Flickor 08 Blå, Hanvedens IP 22
Västerhaninge IF - Enskede IK Blå 1  -      
09
11:00
lör
11:00    
Flickor 12 Svart, Boovallen 227
Boo FF 6 - Enskede IK Svart 1  -      
09
11:00
lör
11:00    
Flickor 12 Vit, Enskede IP 55
Enskede IK Vit 1 - Segeltorps IF 1  -      
09
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11 Blå, Enskede IP 56
Enskede IK Blå 2 - Boo FF 16  -      
09
11:15
lör
11:15    
Pojkar 08 Marin, Brunna IP 21
Norsborgs IF 2 - Enskede IK Svart 3  -      
09
11:15
lör
11:15    
Pojkar 08 Marin, Storvretens BP 11
IFK Tumba FK Blå - Enskede IK Svart 2  -      
09
11:15
lör
11:15    
Pojkar 08 Svart, Brunna IP 21
Norsborgs IF 2 - Enskede IK Svart 3  -      
09
11:15
lör
11:15    
Pojkar 08 Svart, Storvretens BP 11
IFK Tumba FK Blå - Enskede IK Svart 2  -      
09
11:15
lör
11:15    
Pojkar 09 Röd, Långholmens BP 12
Högalids IF 2 - Enskede IK Röd  -      
09
11:30
lör
11:30    
Flickor 08 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå 2 - Saltsjöbadens IF Blå  -      
09
11:30
lör
11:30    
Pojkar 06 Gul, Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK C - Enskede IK 6  -      
09
11:30
lör
11:30    
Pojkar 06 Vit, Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK C - Enskede IK 6  -      
09
11:30
lör
11:30    
Pojkar 07 Ljusblå, Ingarö IP 22
Ingarö IF 1 - Enskede IK Ljusblå  -      
09
12:00
lör
12:00    
Dam J, Enskede IP 2
Dam J » 
Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF 1
  -      
09
12:00
lör
12:00    
Flickor 06, Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF 1  -      
09
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Älvsjö AIK FF Rosa  -      
09
12:00
lör
12:00    
Pojkar 11 Turkos, Enskede IP 56
Enskede IK Turkos - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
09
12:00
lör
12:00    
Pojkar 12 Grå, Enskede IP 55
Enskede IK Grå - Vega FC Svart  -      
09
12:15
lör
12:15    
Pojkar 06 Gul, Nacka IP 1
Sickla IF 2 - Enskede IK 3  -      
09
12:15
lör
12:15    
Pojkar 06 Orange, Nacka IP 1
Sickla IF 2 - Enskede IK 3  -      
09
12:30
lör
12:30    
Pojkar 07 Lila , Tyresövallen 22
Tyresö FF Kru 1 - Enskede IK Lila  -      
09
12:45
lör
12:45    
Pojkar 08 vit/röd, Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Skogås-Trångsunds FF Lila 1  -      
09
12:45
lör
12:45    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Skogås-Trångsunds FF Lila 1  -      
09
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11 Svart, Enskede IP 56
Enskede IK Svart 1 - Boo FF 9  -      
09
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12 Blå, Enskede IP 55
Enskede IK Blå - Boo FF 17  -      
09
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12 Lila, Hanvedens IP 215
Västerhaninge IF blå - Enskede IK Lila 1  -      
09
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Gröndals IK 1  -      
09
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Gröndals IK 1  -      
09
14:00
lör
14:00    
Herrlaget, Vikingavallen
Täby FK - Enskede Idrottsklubb  -      
09
14:00
lör
14:00    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Nacka United FF  -      
09
14:00
lör
14:00    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Nacka United FF  -      
09
14:00
lör
14:00    
Pojkar 10 Svart , Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Värmdö IF Vit  -      
09
14:00
lör
14:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Sicklavallen 15
Sickla IF Blå 1 - Enskede IK Mörkblå1  -      
09
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Örby IS 2  -      
09
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Örby IS 2  -      
09
15:00
lör
15:00    
Pojkar 07 Blå, Stavsborgs BP 1
Sickla IF Blå 4 - Enskede IK 2  -      
09
15:15
lör
15:15    
Pojkar 08 vit/röd, Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 2 - IFK Aspudden-Tellus P12 Gul1  -      
09
15:30
lör
15:30    
P17:2, Kärrtorps IP 2
P17:2 » 
Enskede IK 2 - Årsta FF 1
  -      
09
16:00
lör
16:00    
Pojkar 05 Lila, Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF Vit - Enskede IK Lila 1  -      
09
16:00
lör
16:00    
Pojkar 05 Svart, Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK grön - Enskede IK Svart  -      
09
16:30
lör
16:30    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna 2  -      
09
16:30
lör
16:30    
Flickor 10 Grön , Enskede IP 4
Enskede IK Vit - Solberga BK F10M  -      
09
17:45
lör
17:45    
Pojkar 10 Lila , Enskede IP 4
Enskede IK Vit - Stuvsta IF 5  -      
09
17:45
lör
17:45    
Pojkar 10 Vit, Enskede IP 4
Enskede IK Vit - Stuvsta IF 5  -      
10
09:00
sön
09:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Örby BP 16
Örby IS Gul - Enskede IK Mörkblå2  -      
10
10:00
sön
10:00    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede IK Grå - AIK FF 1  -      
10
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11 Lila, Hägerstensåsens BP 26
Hägersten SK Svart - Enskede IK Lila 1  -      
10
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11 Svart, Enskede IP 56
Enskede IK Svart 2 - Rönninge Salem Fotboll 5  -      
10
10:00
sön
10:00    
Pojkar 12 Marin, Enskede IP 55
Enskede IK Marin - Boo FF 2  -      
10
10:15
sön
10:15    
Pojkar 10 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1  -      
10
10:30
sön
10:30    
Dam J, Hjorthagens IP 1
Dam J » 
Djurgårdens IF FF 2 - Enskede IK Vit
  -      
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar 06 Gul, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Enskede IK 5  -      
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar 06 Vit, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Enskede IK 5  -      
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar 11 Blå, Hammarbyhöjdens BP 115
Hammarby IF FF 6 vit - Enskede IK Blå 1  -      
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar 11 Marin, Enskede IP 56
Enskede IK Marin 1 - Hammarby IF FF 16 grön  -      
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar 12 Röd, Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Boo FF 1  -      
10
11:30
sön
11:30    
Flickor 09 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå - IF Brommapojkarna 6  -      
10
11:30
sön
11:30    
P16:2, Fittja BP 1
P16:2 » 
Fittja IF 1 - Enskede IK 1
  -      
10
12:00
sön
12:00    
Flickor 06, Kärrtorps IP 2
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Enskede IK 2  -      
10
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11 Orange, Enskede IP 56
Enskede IK Orange - Stureby SK 2  -      
10
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11 Röd, Hammarbyhöjdens BP 125
Hammarby IF FF 26 vit - Enskede IK Röd 1  -      
10
12:30
sön
12:30    
Flickor 07, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Enskede IK X  -      
10
12:45
sön
12:45    
Pojkar 09 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - Hammarby IF FF 12 grön  -      
10
12:45
sön
12:45    
Pojkar 09 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - Hammarby IF FF 12 grön  -      
10
13:00
sön
13:00    
Pojkar 11 Marin, Enskede IP 56
Enskede IK Marin 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd  -      
10
13:20
sön
13:20    
Pojkar 09 Svart, Årstagårdens BP 116
Årsta FF 2 - Enskede IK Svart  -      
10
13:30
sön
13:30    
Pojkar 07 Grå , Enskede IP 3
Enskede IK Grå - Skogås-Trångsunds FF Röd  -      
10
13:45
sön
13:45    
Pojkar 10 Orange, Boovallen 126
Boo FF 2 - Enskede IK Orange  -      
10
14:00
sön
14:00    
Flickor 09 Grön, Tyresövallen 225
Tyresö FF Gul - Enskede IK Grön  -      
10
14:00
sön
14:00    
P16:1, Haningevallen 1
P16:1 » 
Vendelsö IK 1 - Enskede IK
  -      
10
14:00
sön
14:00    
P16:1, Enskede IP 2
P16:1 » 
Enskede IK 3 - AIK FF 1
  -      
10
14:00
sön
14:00    
P17:2, Spånga IP 4
P17:2 » 
Spånga IS FK 1 - Enskede IK 1
  -      
10
14:00
sön
14:00    
Pojkar 08 Marin, Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Enskede IK Svart 4  -      
10
14:00
sön
14:00    
Pojkar 08 Svart, Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Enskede IK Svart 4  -      
10
14:00
sön
14:00    
Pojkar 09 Lila, Enskede IP 4
Enskede IK Lila - Sörskogens IF 3  -      
10
14:00
sön
14:00    
Pojkar 10 Grå, Bredängs BP 12
Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Enskede IK Grå  -      
10
14:30
sön
14:30    
P17:1, Glysis Sparbanken Arena
P17:1 » 
Strands IF - Enskede IK
  -      
10
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK Marin - IFK Aspudden-Tellus P13 Gul2  -      
10
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Marin, Enskede IP 3
Enskede IK Marin - IFK Aspudden-Tellus P13 Gul2  -      
10
15:00
sön
15:00    
Pojkar 12 Grön, Torvalla IP 216
IFK Haninge 32 - Enskede IK Grön  -      
10
15:15
sön
15:15    
Flickor 09 Vit/Blå, Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Enskede IK Vit y  -      
10
15:15
sön
15:15    
Pojkar 08 Blå, Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK Gul - Enskede IK Blå  -      
10
15:15
sön
15:15    
Pojkar 09 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blåröd - Värmdö IF Vit  -      
10
15:15
sön
15:15    
Pojkar 09 Röd, Enskede IP 4
Enskede IK Blåröd - Värmdö IF Vit  -      
10
16:00
sön
16:00    
Flickor 10 Blå, Årstagårdens BP 115
Årsta FF 1 - Enskede IK Blå  -      
10
16:00
sön
16:00    
Flickor 12 Svart, Årstagårdens BP 127
Årsta FF 1 - Enskede IK Svart 2  -      
10
16:30
sön
16:30    
P19, Lidingövallen
P19 » 
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb
  -      
10
16:30
sön
16:30    
P19, Lidingövallen 2
P19 » 
IFK Lidingö FK - Enskede IK
  -      
10
16:30
sön
16:30    
Pojkar 07 Grå , Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 1  -      
10
16:30
sön
16:30    
Pojkar 09 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - Värmdö IF Svart  -      
10
16:45
sön
16:45    
Pojkar 08 Marin, Fisksätra IP 2
Espanyol Academy IF 2 - Enskede IK Svart 1  -      
10
16:45
sön
16:45    
Pojkar 08 Svart, Fisksätra IP 2
Espanyol Academy IF 2 - Enskede IK Svart 1  -      
10
17:45
sön
17:45    
Flickor 10 Grön , Enskede IP 4
Enskede IK Röd - IFK Lidingö FK 89  -      
10
18:00
sön
18:00    
P18, Enskede IP 2
P18 » 
Enskede FF - Kungsängens IF 1
  -      
10
19:00
sön
19:00    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 5 - Hanvikens SK Guld  -      
10
19:00
sön
19:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 5 - Hanvikens SK Guld  -      
 
15
17:30
fre
17:30    
Pojkar 10 Grön, Enskede IP 4
Enskede IK Grön - Hammarby IF FF 23 vit  -      
15
18:00
fre
18:00    
Flickor 08 Blå, Värmdövallen 22
Värmdö IF Vit - Enskede IK Blå 2  -      
15
18:30
fre
18:30    
Flickor 06, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF F14-1 - Enskede IK 1  -      
15
19:30
fre
19:30    
Pojkar 10 Svart , Orminge BP 1
Boo FF 13 - Enskede IK Svart 1  -      
16
lör
00:00    
Herrlaget, Brunna IP
Aramiska-Syrianska IF - Enskede Idrottsklubb  -      
16
09:00
lör
09:00    
Flickor 07, Ängby IP 12
Ängby IF 2 - Enskede IK Y  -      
16
09:00
lör
09:00    
Flickor 10 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - Solberga BK F10L  -      
16
09:00
lör
09:00    
Pojkar 09 Grå, Nacka IP 226
Jarlabergs IF Vit - Enskede IK Grå 2  -      
16
09:00
lör
09:00    
Pojkar 09 Svart, Nacka IP 226
Jarlabergs IF Vit - Enskede IK Grå 2 SVART  -      
16
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 Lila , Aspuddens IP 12
IFK Aspudden-Tellus P10 Röd2 - Enskede IK Lila  -      
16
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 Vit, Aspuddens IP 12
IFK Aspudden-Tellus P10 Röd2 - Enskede IK Lila  -      
16
10:00
lör
10:00    
Flickor 12 Svart, Enskede IP 55
Enskede IK Svart 1 - Hanvikens SK Vit  -      
16
10:00
lör
10:00    
Pojkar 11 Marin, Haningevallen 116
Vendelsö IK Vit - Enskede IK Marin 1  -      
16
10:15
lör
10:15    
Flickor 08 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå 1 - Solberga BK F08  -      
16
10:15
lör
10:15    
Pojkar 09 Grå, Nacka IP 215
Järla IF FK Vit - Enskede IK Grå 1  -      
16
11:00
lör
11:00    
Flickor 12 Svart, Enskede IP 55
Enskede IK Svart 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2  -      
16
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11 Röd, Enskede IP 56
Enskede IK Röd 1 - Sickla IF Röd 1  -      
16
11:00
lör
11:00    
Pojkar 12 Röd, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Enskede IK Röd 1  -      
16
11:00
lör
11:00    
Pojkar 12 Grå, Kvarnängens IP 126
Nynäshamns IF FK 2 - Enskede IK Grå  -      
16
11:15
lör
11:15    
Pojkar 08 Blå, Kärrtorps IP 12
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Enskede IK Blå  -      
16
11:15
lör
11:15    
Pojkar 10 Röd, Ösby BP 11
Gustavsbergs IF FK Vit - Enskede IK Röd  -      
16
11:30
lör
11:30    
Flickor 08 Svart, Örby BP 1
Örby IS Blå - Enskede IK Vit  -      
16
11:30
lör
11:30    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Stuvsta IF 1  -      
16
11:30
lör
11:30    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Stuvsta IF 1  -      
16
12:00
lör
12:00    
Flickor 12 Vit, Berga IP 125
Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK Vit 1  -      
16
12:00
lör
12:00    
P16:1, Erikslund 1
P16:1 » 
Täby United FC 1 - Enskede IK 3
  -      
16
12:00
lör
12:00    
Pojkar 05 Grå, Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Ekerö IK 2  -      
16
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Hammarby IF FF 7 gul  -      
16
12:00
lör
12:00    
Pojkar 06 Vit, Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Hammarby IF FF 7 gul  -      
16
12:00
lör
12:00    
Pojkar 11 Lila, Enskede IP 56
Enskede IK Lila 1 - Kransen United FF Svart  -      
16
12:00
lör
12:00    
Pojkar 11 Blå, Kärrtorps IP 216
Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - Enskede IK Blå 2  -      
16
12:00
lör
12:00    
Pojkar 11 Orange, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 1 - Enskede IK Orange  -      
16
12:00
lör
12:00    
Pojkar 12 Lila, Enskede IP 55
Enskede IK Lila 1 - IFK Haninge 61  -      
16
12:45
lör
12:45    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Gustavsbergs IF FK Vit  -      
16
12:45
lör
12:45    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Gustavsbergs IF FK Vit  -      
16
13:00
lör
13:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Enskede IK  -      
16
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11 Lila, Enskede IP 55
Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 21 grön  -      
16
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11 Blå, Enskede IP 56
Enskede IK Blå 1 - Vendelsö IK Svart  -      
16
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Boovallen 227
Boo FF 7 - Enskede IK Mörkblå2  -      
16
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12 Lila, Enskede IP 55
Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 21 grön  -      
16
13:30
lör
13:30    
Pojkar 09 Svart, Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 1 - Enskede IK Svart  -      
16
13:45
lör
13:45    
Flickor 10 Grön , Huvudstafältet 11
AIK FF 2 - Enskede IK Svart  -      
16
14:00
lör
14:00    
P16:2, Enskede IP 2
P16:2 » 
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna 23
  -      
16
14:00
lör
14:00    
P17:2, Enebybergs IP 2
P17:2 » 
Enebybergs IF 1 - Enskede IK 1
  -      
16
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 3 - Stuvsta IF 3  -      
16
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 3 - Stuvsta IF 3  -      
16
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Tyresö FF U1:2  -      
16
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06 Vit, Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Tyresö FF U1:2  -      
16
15:15
lör
15:15    
Flickor 10 Grön , Älta IP 2
Älta IF vit - Enskede IK Vit  -      
16
15:15
lör
15:15    
Pojkar 10 Orange, Enskede IP 4
Enskede IK Orange - Saltsjöbadens IF 1  -      
16
16:00
lör
16:00    
Dam J, Enskede IP 2
Dam J » 
Enskede IK Vit - Huddinge IF 2
  -      
16
16:30
lör
16:30    
Flickor 06, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Boo FF 3  -      
16
16:30
lör
16:30    
Pojkar 06 Gul, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF F2006 - Enskede IK 7  -      
16
16:30
lör
16:30    
Pojkar 06 Orange, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF F2006 - Enskede IK 7  -      
16
16:30
lör
16:30    
Pojkar 09 Röd, Enskede IP 4
Enskede IK Röd - IF Brommapojkarna 10  -      
16
17:00
lör
17:00    
Pojkar 06 Gul, Tyresövallen 2
Tyresö FF U2:2 - Enskede IK 2  -      
16
17:30
lör
17:30    
Pojkar 05 Lila, Älta IP 1
Älta IF 1 - Enskede IK Lila 1  -      
17
sön
00:00    
Dam U, Hemmaplan generell
Dam U » 
Enskede IK -
  -      
17
09:00
sön
09:00    
Flickor 12 Vit, Örby BP 15
Örby IS Röd - Enskede IK Vit 2  -      
17
09:00
sön
09:00    
Pojkar 10 Blå, Nytorps Mosse IP 11
Skogås-Trångsunds FF Grön - Enskede IK Blå  -      
17
09:00
sön
09:00    
Pojkar 10 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå - Rågsveds IF Grön  -      
17
09:15
sön
09:15    
Pojkar 11 Ljusblå, Enskede IP 56
Enskede IK Ljusblå - BK Fyren  -      
17
09:30
sön
09:30    
Pojkar 07 Grå , Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Enskede IK 1  -      
17
09:30
sön
09:30    
Pojkar 07 Grå , Torvalla IP 31
IFK Haninge 31 - Enskede IK Grå  -      
17
10:00
sön
10:00    
Pojkar 07 Blå, Källbrinks IP 3
Huddinge IF 2 - Enskede IK Marin  -      
17
10:00
sön
10:00    
Pojkar 07 Marin, Källbrinks IP 3
Huddinge IF 2 - Enskede IK Marin  -      
17
10:00
sön
10:00    
Pojkar 12 Mörkblå, Enskede IP 55
Enskede IK Mörkblå1 - Mörtnäs IF Grön  -      
17
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 5 - Sköndals IK FK 2  -      
17
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 vit/röd, Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 11 - Enskede IK Rödvit 2  -      
17
10:15
sön
10:15    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 5 - Sköndals IK FK 2  -      
17
10:30
sön
10:30    
Pojkar 06 Gul, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
17
10:30
sön
10:30    
Pojkar 06 Orange, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
17
11:00
sön
11:00    
Pojkar 11 Svart, Tuna BP 15
Nackdala AIS 1 - Enskede IK Svart 2  -      
17
11:00
sön
11:00    
Pojkar 11 Turkos, Örby BP 15
Örby IS Blå - Enskede IK Turkos  -      
17
11:00
sön
11:00    
Pojkar 12 Grön, Enskede IP 55
Enskede IK Grön - Hammarby IF FF 9 grön  -      
17
11:00
sön
11:00    
Pojkar 12 Marin, Hammarbyhöjdens BP 126
Hammarby IF FF 16 grön - Enskede IK Marin  -      
17
11:30
sön
11:30    
Flickor 09 Vit/Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - IFK Lidingö FK  -      
17
11:30
sön
11:30    
Pojkar 05 Lila, Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Hanvikens SK Vit  -      
17
11:30
sön
11:30    
Pojkar 06 Gul, Värmdövallen 1
Värmdö IF 4 - Enskede IK 4  -      
17
11:30
sön
11:30    
Pojkar 06 Orange, Värmdövallen 1
Värmdö IF 4 - Enskede IK 4  -      
17
11:30
sön
11:30    
Pojkar 08 vit/röd, Nacka IP 22
Jarlabergs IF Grön - Enskede IK Rödvit 3  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar 05 Grå, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF P15-1 - Enskede IK Gul  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar 05 Lila, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF P15-1 - Enskede IK Gul  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK Blå - Stureby SK Blå  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar 07 Marin, Enskede IP 3
Enskede IK Blå - Stureby SK Blå  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11 Marin, Glömstaskolans BP 15
Huddinge IF 9 - Enskede IK Marin 2  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11 Svart, Hammarbyhöjdens BP 115
Hammarby IF FF 18 grön - Enskede IK Svart 1  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar 12 Röd, Enskede IP 55
Enskede IK Röd 2 - Örby IS Blå  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar 12 Blå, Hammarbyhöjdens BP 126
Hammarby IF FF 6 grön - Enskede IK Blå  -      
17
12:30
sön
12:30    
P18, Tyresövallen 1
P18 » 
Tyresö FF 1 - Enskede FF
  -      
17
12:30
sön
12:30    
Pojkar 10 Lila , Segeltorps IP 2
Segeltorps IF 1 - Enskede IK Vit  -      
17
12:30
sön
12:30    
Pojkar 10 Vit, Segeltorps IP 2
Segeltorps IF 1 - Enskede IK Vit  -      
17
12:45
sön
12:45    
Flickor 09 Vit/Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Vit y - Segeltorps IF 2  -      
17
13:30
sön
13:30    
Pojkar 07 Ljusblå, Enskede IP 3
Enskede IK Ljusblå - Mörtnäs IF Grön  -      
17
13:45
sön
13:45    
Pojkar 09 Blå, Boovallen 116
Boo FF 10 - Enskede IK Blå  -      
17
13:45
sön
13:45    
Pojkar 10 Svart , Boovallen 125
Boo FF 15 - Enskede IK Svart 2  -      
17
14:00
sön
14:00    
Flickor 08 Svart, Tyresövallen 21
Tyresö FF Gul - Enskede IK Svart  -      
17
14:00
sön
14:00    
Flickor 09 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Grå - Gröndals IK Blå  -      
17
15:00
sön
15:00    
Pojkar 07 Lila , Enskede IP 3
Enskede IK Lila - Sickla IF Blå 2  -      
17
15:15
sön
15:15    
Flickor 09 Grön, Enskede IP 4
Enskede IK Grön - Nynäshamns IF FK 1  -      
17
15:15
sön
15:15    
Pojkar 08 vit/röd, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 20 vit - Enskede IK Rödvit 4  -      
17
15:15
sön
15:15    
Pojkar 08 Svart, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 20 vit - Enskede IK Rödvit 4  -      
17
15:30
sön
15:30    
P16:1, Enskede IP 2
P16:1 » 
Enskede IK - Tyresö FF 1
  -      
17
15:30
sön
15:30    
Pojkar 05 Svart, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF P05 Svart - Enskede IK Svart  -      
17
16:00
sön
16:00    
Pojkar 05 Grön, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK 3 - Enskede IK Grön  -      
17
16:30
sön
16:30    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Djurgårdens IF FF 11  -      
17
16:30
sön
16:30    
Pojkar 09 Lila, Enskede IP 4
Enskede IK Lila - Tyresö FF Str Röd  -      
17
17:45
sön
17:45    
Flickor 10 Grön , Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Enskede IK Röd  -      
17
17:45
sön
17:45    
Pojkar 09 Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blåröd - Mörtnäs IF Svart  -      
17
17:45
sön
17:45    
Pojkar 09 Röd, Enskede IP 4
Enskede IK Blåröd - Mörtnäs IF Svart  -      
17
18:00
sön
18:00    
Dam U, Älta IP 1
Dam U » 
Älta IF - Enskede IK
  -      
17
18:00
sön
18:00    
Damlaget, Älta IP 1
Älta IF - Enskede IK  -      
17
18:00
sön
18:00    
Flickor 07, Enskede IP 3
Enskede IK X - Segeltorps IF  -      
17
18:00
sön
18:00    
P17:1, Enskede IP 2
P17:1 » 
Enskede IK - Akropolis IF
  -      
17
18:15
sön
18:15    
P19, Skytteholms IP 1
P19 » 
Vasalunds IF - Enskede IK
  -      
17
19:00
sön
19:00    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 4 - Sorunda IF 1  -