Anmälan öppen för barn födda 2018-2019
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Flickor 10 Grön
Matcher
DECEMBER 2023
 
02
18:00
lör
18:00    
Skärgårdsstads idrottshall
Österåker United FK 2 - Enskede IK 22  -  2  
03
16:00
sön
16:00    
Gubbängshallen
Enskede IK 1 - Erikslunds KF grön4  -  1  
 
09
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Tullinge Triangelpojkar F090  -  1  
10
12:00
sön
12:00    
Stora Mossens Idrottshall 1
Hässelby SK FF - Enskede IK 11  -  7  
10
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - IF BP-U F094  -  1  
10
16:00
sön
16:00    
Farstahallen 4
Enskede IK 2 - Ekerö IK4  -  1  
 
16
15:00
lör
15:00    
Fisksätra Sporthall
Sickla IF Röd - Enskede IK 23  -  4  
17
15:00
sön
15:00    
Gubbängshallen
Enskede IK 1 - Norrtulls SK Vit10  -  1  
 
29
12:00
fre
12:00    
Sollentuna fotbollshall
Sollentuna f10A - Enskede Idrottsklubb F 2010 Grön2  -  6  
JANUARI 2024
 
05
08:00
fre
08:00    
Coop Strandhallen
Enskede IK lag röd - Tyresö FF röd4  -  0  
05
08:40
fre
08:40    
Coop, Tyresöhallen
Enskede IK vit - FC Djursholm Turkos3  -  1  
05
09:20
fre
09:20    
Tyresöhallen
Sköndals IK FK vit - Enskede IK vit0  -  4  
05
09:40
fre
09:40    
Strandhallen
Hanvikens SK röd - Enskede IK röd1  -  4  
05
10:20
fre
10:20    
Tyresöhallen
Spånga IS FK - Enskede IK vit0  -  4  
05
11:00
fre
11:00    
Tyresöhallen
Enskede IK vit - Sickla IF7  -  0  
05
11:00
fre
11:00    
Strandhallen
Enskede IK röd - IF BP F10-U röd0  -  1  
05
12:00
fre
12:00    
Coop, Strandhallen
Enskede IK svart - Sköndals IK FK blå4  -  0  
05
13:00
fre
13:00    
Strandhallen
Djurgårdens IF- 4 - Enskede IK svart0  -  9  
05
14:00
fre
14:00    
Strandhallen
Enskede IK svart - Sörskogens IF3  -  0  
05
15:00
fre
15:00    
Strandhallen
Norrtulls SK - Enskede IK svart0  -  5  
06
11:00
lör
11:00    
Strandhallen
Enskede IK svart - IF BP F10-u vit6  -  0  
06
11:20
lör
11:20    
Strandhallen
Enskede IK vit - Enskede IK röd1  -  0  
06
12:00
lör
12:00    
Strandhallen
IF BP - Enskede Svart1  -  0  
06
12:20
lör
12:20    
Standhallen
Enskede ik vit - Sörskogen1  -  2  
07
17:00
sön
17:00    
Liljeholmshallen 1
Norrtulls SK Vit - Enskede IK 12  -  4  
 
13
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Västerås SK6  -  1  
14
16:00
sön
16:00    
Farsta IP
FC Djursholm - Enskede Idrottsklubb0  -  9  
14
17:00
sön
17:00    
Farstahallen 4
Enskede IK 2 - Årsta FF10  -  0  
14
19:00
sön
19:00    
Gubbängshallen
Enskede IK 1 - Hässelby SK FF10  -  3  
 
20
20:30
lör
20:30    
Vinnarhallen, Bosön
Enskede Idrottsklubb - Boo ff f09-22  -  4  
21
18:00
sön
18:00    
Skarpängshallen B
Erikslunds KF grön - Enskede IK 12  -  3  
 
26
15:50
fre
15:50    
Kristinehamn arena
Enskede Idrottsklubb - BPU4  -  1  
26
18:05
fre
18:05    
Göransson Arena 1
Högbo AIK 1 - Enskede IK Svart1  -  7  
26
19:30
fre
19:30    
Göransson Arena 1
Enskede IK Vit - Alsike IF 11  -  0  
27
09:15
lör
09:15    
Göransson Arena 3
Alsike IF 2 - Enskede IK Svart1  -  3  
27
10:40
lör
10:40    
Kristinehamn Arena
Kolbotn IL - Enskede Idrottsklubb0  -  3  
27
14:15
lör
14:15    
Jernvallen 1
Enskede Idrottsklubb - IFK Östersund1  -  1  
27
15:20
lör
15:20    
Kristinehamn Arena
Stoppen - Enskede Idrottsklubb0  -  2  
27
15:30
lör
15:30    
Göransson Arena 2
Enskede IK Vit - Högbo AIK 21  -  0  
27
18:00
lör
18:00    
Kristinehamn Arena
Enskede Idrottsklubb - Qbik3  -  2  
27
20:55
lör
20:55    
Göransson Arena 3
Enskede IK Vit - Skiljebo SK2  -  0  
28
11:05
sön
11:05    
Kristinehamn Arena
KaPoo - Enskede Idrottsklubb1  -  0  
28
11:40
sön
11:40    
Göransson Arena 5
Enskede IK Svart - Alsike 11  -  0  
28
11:40
sön
11:40    
Göransson Arena 2
Enskede IK Vit - IFK Östersund1  -  3  
28
13:35
sön
13:35    
Göransson Arena 5
Enskede IK Svart - Stensätra IF2  -  3  
28
14:10
sön
14:10    
Kristinehamn Arena
 
Enskede Idrottsklubb - Heming2  -  3  
FEBRUARI 2024
 
04
17:00
sön
17:00    
Farstahallen 4
Enskede IK 2 - Örby IS F1011  -  4  
04
19:30
sön
19:30    
Tappström Bollhall
Skå IK & Bygdegård Gul - Enskede IK 11  -  0  
 
10
09:15
lör
09:15    
Boovallen
Boo ff f10-1 - Enskede Idrottsklubb0  -  6  
10
09:45
lör
09:45    
Högdalshallen
Enskede IK 1 - Sörskogens IF Svart1  -  1  
11
16:00
sön
16:00    
Tappström Bollhall
Skå IK & Bygdegård Grön - Enskede IK 21  -  9  
11
19:00
sön
19:00    
Gubbängshallen
Enskede IK 1 - Sköndals IK FK 12  -  2  
 
17
12:30
lör
12:30    
Wasa Sporthall
Järna SK - Enskede IK 12  -  4  
18
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Spånga 8  -  3  
18
16:00
sön
16:00    
Farstahallen 4
Enskede IK 2 - Sörskogens IF röd1  -  1  
 
23
19:00
fre
19:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - FC Djursholm9  -  2  
24
14:30
lör
14:30    
Sollentunahallen
Sollentuna f10A - Enskede Idrottsklubb F 2010 Grön3  -  4  
25
10:00
sön
10:00    
Råby IP
Västerås - Enskede Idrottsklubb3  -  2  
MARS 2024
 
10
14:30
sön
14:30    
Hägerstensåsens BP
Mälarhöjden-Hägersten FF F09 - Enskede Idrottsklubb F 2010 Grön4  -  4  
10
14:30
sön
14:30    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Järla5  -  2  
 
16
12:30
lör
12:30    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Tullinge f095  -  3  
17
14:30
sön
14:30    
Enskede IP 2
 
Enskede Idrottsklubb F 2010 Grön - HJK3  -  3  
 
23
12:30
lör
12:30    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Sollentuna f10-u1  -  2  
APRIL 2024
 
06
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Täby FK F15 11  -  7  
06
14:00
lör
14:00    
Näsbydal 1
Täby FK F14 11 - Enskede IK 23  -  3  
 
13
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Boo FF F14 A1  -  3  
13
16:30
lör
16:30    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 13  -  1  
14
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP
Enskede Idrottsklubb F 2010 Grön - FC Djursholm  -      
 
20
14:30
lör
14:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Råsunda IS 1  -      
20
16:30
lör
16:30    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF Svart - Enskede IK 2  -      
21
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1  -      
 
28
18:00
sön
18:00    
Lidingövallen 2
IFK Lidingö FK - Enskede IK 1  -      
28
20:00
sön
20:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Enskede IK 1  -      
MAJ 2024
 
01
14:00
ons
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Sollentuna FK F15 A  -      
01
14:30
ons
14:30    
Kärrtorps IP 3
Enskede IK 2 - Karlbergs BK Röd  -      
04
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna A  -      
05
14:30
sön
14:30    
Sandåkra BP 1
Sköndals IK FK 1 - Enskede IK 2  -      
05
16:00
sön
16:00    
Gubbängens IP 1
Stureby FF - Enskede IK 1  -      
 
11
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Stureby FF  -      
 
18
16:00
lör
16:00    
Enebybergs IP 2
Enebybergs IF 1 - Enskede IK 1  -      
19
12:00
sön
12:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2010-U - Enskede IK 2  -      
19
15:00
sön
15:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF FA14 - Enskede IK 1  -      
 
25
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - FC Djursholm 1  -      
25
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Spånga IS FK 1  -      
26
18:00
sön
18:00    
Kärrtorps IP 2
Enskede IK 1 - Djurgårdens IF FF 1  -      
JUNI 2024
 
01
11:00
lör
11:00    
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK F14 - Enskede IK 1  -      
01
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Ursvik IK Svart  -      
02
14:00
sön
14:00    
Värmdövallen 1
Värmdö IF FU15 - Enskede IK 1  -      
 
07
19:30
fre
19:30    
Boovallen 1
Boo FF F15 A - Enskede IK 1  -      
09
14:30
sön
14:30    
Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 1 - Enskede IK 2  -      
09
14:30
sön
14:30    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK 1  -      
 
14
19:45
fre
19:45    
Grimsta IP 1
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna A  -      
15
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Sollentuna FK F14 A  -      
 
23
18:00
sön
18:00    
Hjorthagens IP 1
Värtans IK 1 - Enskede IK 1  -      
AUGUSTI 2024
 
04
16:00
sön
16:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Värtans IK 1  -      
 
10
14:00
lör
14:00    
Edsbergs Sportfält 2
Sollentuna FK F14 A - Enskede IK 2  -      
 
17
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Norrtulls SK 1  -      
18
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Boo FF F15 A  -      
 
24
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Värmdö IF FU15  -      
24
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Djurgårdens IF FF 1  -      
25
17:15
sön
17:15    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Svart - Enskede IK 2  -      
 
31
12:00
lör
12:00    
Solhems BP 1
Spånga IS FK 1 - Enskede IK 2  -      
31
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Sollentuna FK F14  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:00
sön
10:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK 1  -      
 
07
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - IF Brommapojkarna 2010-U  -      
07
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Enebybergs IF 1  -      
08
12:30
sön
12:30    
Djursholms IP 2
FC Djursholm 1 - Enskede IK 1  -      
 
14
14:00
lör
14:00    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna A - Enskede IK 1  -      
14
15:00
lör
15:00    
Gubbängens BP 1
Stureby FF - Enskede IK 2  -      
 
21
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Stureby FF  -      
21
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Sköndals IK FK 1  -      
21
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Hammarby IF FF FA14  -      
 
25
20:00
ons
20:00    
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK F15 A - Enskede IK 1  -      
28
10:00
lör
10:00    
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK Röd - Enskede IK 2  -      
28
16:45
lör
16:45    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Stuvsta IF 1  -      
29
12:00
sön
12:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna A - Enskede IK 1  -      
OKTOBER 2024
 
05
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Sörskogens IF Svart  -      
05
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - IFK Lidingö FK  -      
06
14:00
sön
14:00    
Mälarhöjdens IP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Enskede IK 1  -      
 
12
10:30
lör
10:30    
Skytteholms IP 3
Råsunda IS 1 - Enskede IK 1  -      
13
10:00
sön
10:00    
Skuru IP 1 (9)
Boo FF F14 A - Enskede IK 2  -      
13
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Älvsjö AIK FF 1  -      
 
19
12:15
lör
12:15    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK F15 1 - Enskede IK 1  -      
19
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Täby FK F14 11  -      
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor