Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kommande matcher
APRIL 2020
 
08
15:30
ons
15:30    
P16:1, Enskede IP 2
P16:1 » 
Enskede Idrottsklubb - Hammarby IF
  -      
09
16:30
tor
16:30    
Pojkar 07 Ljusblå, Mälarhöjdens IP
Mälarhöjden IK - Enskede Idrottsklubb  -      
10
10:00
fre
10:00    
Pojkar 08 Svart, Trollbäckens IP
Hanvikens SK - Enskede Idrottsklubb  -      
10
10:00
fre
10:00    
Pojkar 10 Vit, Hägerstensåsens BP
Mälarhöjden - Enskede Idrottsklubb  -      
10
14:15
fre
14:15    
Pojkar 05 Grå, Nytorps Mosse IP
Enskede Idrottsklubb - Skogås  -      
10
14:30
fre
14:30    
Pojkar 08 Blå, Bagarmossens BP
Hammarby p08:02 vit - Enskede Idrottsklubb  -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07 Blå, Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Internmatch   -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09 Svart, Kärrtorps IP
Hammarby IF P09-5 (S) - EIK P2009 Svart (S)  -      
12
09:00
sön
09:00    
Pojkar 08 Svart, Älta IP
Enskede Idrottsklubb - match camp   -      
12
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09 Grå, Stora Mossen
IF Brommapojkarna - Enskede Idrottsklubb  -      
12
10:20
sön
10:20    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Ursvik   -      
12
11:00
sön
11:00    
P18, Berga IP
P18 » 
Rönninge Salem U19 - Enskede Idrottsklubb
  -      
12
11:50
sön
11:50    
Pojkar 08 Marin, Enskede IP
 
- Enskede Idrottsklubb  -      
12
11:50
sön
11:50    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - ej bestämt   -      
12
12:30
sön
12:30    
Pojkar 10 Svart , Bäckahagens BP
Hammarby - Enskede Idrottsklubb  -      
12
14:00
sön
14:00    
Pojkar 08 Blå, Vendelsömalms IP,
Vendelsö IK - Enskede Idrottsklubb  -      
12
16:00
sön
16:00    
P17:2, Enskede IP 2
P17:2 » 
Enskede IK 2 - Älta IF 2
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
APRIL 2020
 
06
09:00
mån
09:00    
Pojkar 08 Svart, Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Intresseanmälan Påsk Camp  -      
 
05
18:00
sön
18:00    
P18, Enskede IP 2
P18 » 
Enskede FF - Älvsjö AIK FF 1
  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 05 Grå, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK - Enskede IK Gul  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 06 Gul, Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK 5 vit - Enskede IK 7  -      
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 06 Orange, Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK 5 vit - Enskede IK 7  -      
05
17:30
sön
17:30    
Pojkar 09 Grå, Strandskolans plan, Tyresö
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
05
17:00
sön
17:00    
Pojkar 05 Gul, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK - Enskede Idrottsklubb  -      
05
16:30
sön
16:30    
Dam J, Stureby Skola BP 1
Dam J » 
Stureby SK - Enskede IK Svart
  -      
05
16:30
sön
16:30    
Flickor 06, Stureby Skola BP 1
Stureby SK - Enskede IK Svart  -      
05
16:30
sön
16:30    
Pojkar 07 Lila , Enskede IP 3
Enskede IK Lila - Tyresö FF Str  -      

  Fler spelade matcher >>