Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Enskede IK
Est 1914
Pojkar 10 Lila

Matcher
FEBRUARI 2021
 
07
11:30
sön
11:30    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK Grön/Svart  -      
 
20
14:30
lör
14:30    
Bellevue Bollplan
Värtans IK - Enskede Idrottsklubb  -      
APRIL 2021
 
23
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Enskede Idrottsklubb  -      
25
15:15
sön
15:15    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Enskede Idrottsklubb  -      
25
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - IFK Haninge H2  -      
MAJ 2021
 
01
10:15
lör
10:15    
Kvarnängens IP 22
Nynäshamns IF FK 2 - Enskede IK Lila 2  -      
02
12:00
sön
12:00    
Boovallen 125
Boo FF 11 - Enskede IK Lila 1  -      
02
16:30
sön
16:30    
Hjorthagens IP
Värtans IK - Enskede Idrottsklubb  -      
 
07
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3  -      
08
14:30
lör
14:30    
Stureby Skola BP 12
Stureby SK 1 - Enskede IK M10  -      
09
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 26 vit  -      
 
22
08:30
lör
08:30    
Nytorps Mosse IP 126
Skogås-Trångsunds FF Röd - Enskede IK Lila 2  -      
22
13:45
lör
13:45    
Mörtnäs BP 1
Mörtnäs IF Svart - Enskede IK Lila 1  -      
23
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 5
Enskede IK M10 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1  -      
 
29
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - Saltsjöbadens IF  -      
30
13:15
sön
13:15    
Enskede IP 5
Enskede IK M10 - Älvsjö AIK FF 2  -      
30
17:45
sön
17:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
JUNI 2021
 
06
09:00
sön
09:00    
Kärrtorps IP 22
Bagarmossen Kärrtorp BK - Enskede IK M10  -      
06
10:00
sön
10:00    
Hanvedens IP 225
Västerhaninge IF Röd - Enskede IK Lila 2  -      
06
12:45
sön
12:45    
Tyresövallen 225
Tyresö FF SB Gul - Enskede IK Lila 1  -      
 
12
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - Ingarö IF Gul  -      
13
13:30
sön
13:30    
Enskede IP 5
Enskede IK M10 - Sörskogens IF Mix  -      
13
17:45
sön
17:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Dalarö SK 1  -      
AUGUSTI 2021
 
21
12:15
lör
12:15    
Sörskogens BP 12
Sörskogens IF Mix - Enskede IK M10  -      
 
28
10:30
lör
10:30    
Sjösalavallen 11
Djurö-Vindö IF 1 - Enskede IK Lila 1  -      
28
12:30
lör
12:30    
Vendelsömalmsskolan 12
Vendelsö IK 3 - Enskede IK Lila 2  -      
28
17:45
lör
17:45    
Enskede IP 4
Enskede IK M10 - Bagarmossen Kärrtorp BK  -      
SEPTEMBER 2021
 
04
16:30
lör
16:30    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 21 vit - Enskede IK Lila 1  -      
05
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 17 gul  -      
05
15:45
sön
15:45    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 2 - Enskede IK M10  -      
 
10
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - Sickla IF Vit 2  -      
12
13:15
sön
13:15    
Lyckeby BP 1
Vega FC Vit - Enskede IK Lila 2  -      
12
17:45
sön
17:45    
Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Enskede IK M10  -      
 
17
17:30
fre
17:30    
Enskede IP 4
Enskede IK M10 - Stureby SK 1  -      
19
09:00
sön
09:00    
Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK Blå - Enskede IK Lila 2  -      
19
15:45
sön
15:45    
Lyckeby BP 1
Vega FC P10 - Enskede IK Lila 1  -      
 
24
17:30
fre
17:30    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Enskede IK M10  -      
24
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - Järla IF FK Vit  -      
26
17:45
sön
17:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Tungelsta IF 1  -      
OKTOBER 2021
 
01
17:30
fre
17:30    
Enskede IP 4
Enskede IK M10 - Hammarby IF FF HFS  -      
02
12:30
lör
12:30    
Ösby BP 11
Gustavsbergs IF FK Röd - Enskede IK Lila 1  -      
03
12:45
sön
12:45    
Tyresövallen 225
Tyresö FF FÖ Gul - Enskede IK Lila 2  -