Anmälan öppen för barn födda 2018-2019
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P16 Rödvit
Hem
Föreningen
Spela i EIK
Medlem
Cuper & Camper
Enskede Summer Camp
Stockholm Football Cup
Påsklovscamp
Höstlovscamp
Fotbollsfritids
Extraträning
Senior & Junior
Damlaget
Herrlaget
Enskede FF Dam
Enskede FF Herr
P19 G
P18
P18 G
Dam J
P17
P17 G
P16 Blå
P16 Rödvit
P16 Svart
F15
P15 Blåröd
P15 Svart
P15 Lila
Akademi
Generell information
P19 Akademi
P17 Akademi
F17 Akademi
P16 Akademi
P15 Akademi
F15 Akademi
Ungdom
F 2010 Blå
F 2010 Grön
P 2010 Blå
P 2010 Grönsvart
P 2010 Lila
P 2010 Röd
F 2011 Röd
F 2011 Svart
P 2011 Platinum
P 2011 Turbin
P 2011 Vit
Barn
F 2012
P 2012 Röd
P 2012 Vit
P 2012 Lila
F 2013
P 2013 Grå
P 2013 Lila
P 2013 Mörkblå
P 2013 Orange
P 2013 Svart
F 2014 Svart
F 2014 Vit
F 2014 Röd
P 2014 Grön
P 2014 Grå
P 2014 Mörkblå
P 2014 Orange
P 2014 Blå
P 2014 Lila
F 2015 Röd
F 2015 Svart
P 2015 Blå
P 2015 Grå
P 2015 Orange
P 2015 Röd
P 2015 Lila
P 2015 Marin
P 2015 Mörkblå
F 2016 Grå
F 2016 Svart
F 2016 Vit
P 2016 Blå
P 2016 Lila
P 2016 Marin
P 2016 Orange
P 2016 Röd
P 2016 Svart
P 2016 Vit
F 2017 Vit
F 2017-Svart
F 2017-röd
P 2017-Blå
P 2017-Grå
P 2017-Grön
P 2017-Lila
P 2017-Röd
P 2017-svart
P 2017-Vit
GåFotboll
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Föreningen
Spela i EIK
Medlem
Cuper & Camper
Enskede Summer Camp
Stockholm Football Cup
Påsklovscamp
Höstlovscamp
Fotbollsfritids
Extraträning
Senior & Junior
Damlaget
Herrlaget
Enskede FF Dam
Enskede FF Herr
P19 G
P18
P18 G
Dam J
P17
P17 G
P16 Blå
P16 Rödvit
P16 Svart
F15
P15 Blåröd
P15 Svart
P15 Lila
Akademi
Generell information
P19 Akademi
P17 Akademi
F17 Akademi
P16 Akademi
P15 Akademi
F15 Akademi
Ungdom
F 2010 Blå
F 2010 Grön
P 2010 Blå
P 2010 Grönsvart
P 2010 Lila
P 2010 Röd
F 2011 Röd
F 2011 Svart
P 2011 Platinum
P 2011 Turbin
P 2011 Vit
Barn
F 2012
P 2012 Röd
P 2012 Vit
P 2012 Lila
F 2013
P 2013 Grå
P 2013 Lila
P 2013 Mörkblå
P 2013 Orange
P 2013 Svart
F 2014 Svart
F 2014 Vit
F 2014 Röd
P 2014 Grön
P 2014 Grå
P 2014 Mörkblå
P 2014 Orange
P 2014 Blå
P 2014 Lila
F 2015 Röd
F 2015 Svart
P 2015 Blå
P 2015 Grå
P 2015 Orange
P 2015 Röd
P 2015 Lila
P 2015 Marin
P 2015 Mörkblå
F 2016 Grå
F 2016 Svart
F 2016 Vit
P 2016 Blå
P 2016 Lila
P 2016 Marin
P 2016 Orange
P 2016 Röd
P 2016 Svart
P 2016 Vit
F 2017 Vit
F 2017-Svart
F 2017-röd
P 2017-Blå
P 2017-Grå
P 2017-Grön
P 2017-Lila
P 2017-Röd
P 2017-svart
P 2017-Vit
GåFotboll
GENOM HELA LIVET
Pojkar 08 Vit
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Gästbok
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Enskede Vit
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Gästbok
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Enskede Vit
Matcher
Visa alla matcher
2024: P2008- 2D
2023: P2008- 3D
2022: P2008- 3E
2022: P2008- 3H
2021: P2008- 3I
2021: P2008- 4G
2020: P2008-10
2020: P2008-19
2020: P2008-21
2019: Lätt
2019: Medel
2019: Svår
2018: Sankt Erikscupen P10-22 Medel (P2008 vit)
2018: Sankt Erikscupen P10-22 Medel (P2008 vit)
2017: P 9-35
2017: P 9-37
2016: P 8-25
2016: P 8-29
JANUARI 2024
28
16:00
sön
16:00
Brunna IP
Norsborg -
EIK P16 RödVit
-
FEBRUARI 2024
11
15:30
sön
15:30
Skarpnäcks Sportfält
EIK P16 Röd/Vit
- Reymers P08:1
-
MARS 2024
03
15:30
sön
15:30
Skarpnäcks Sportfält
EIK P15 Röd/Vit
- Huddinge P16 Svart
-
10
16:00
sön
16:00
Enskede IP 3
EIK P16 Röd/Vit
- Rönninge Salem P08
-
22
19:00
fre
19:00
Enskede IP 3
EIK P16 RödVit
- Jarlabergs IF
-
24
15:30
sön
15:30
Skarpnäcks Sportfält
EIK P16 RödVit
- Ingarö
-
APRIL 2024
07
11:00
sön
11:00
Snättringe BP 1
Huddinge IF P16 US -
Enskede IK RV
-
13
lör
00:00
Enskede IP 2
Enskede IK RV
- Tullinge Triangel Pojkar FK Vit
-
21
20:00
sön
20:00
Brunna IP 2
Norsborgs IF -
Enskede IK RV
-
27
18:00
lör
18:00
Enskede IP 2
Enskede IK RV
- Stuvsta IF 2
-
MAJ 2024
05
19:00
sön
19:00
Hanvedens IP 2
Västerhaninge IF blå -
Enskede IK RV
-
11
14:00
lör
14:00
Enskede IP 2
Enskede IK RV
- Rönninge Salem Fotboll Svart
-
25
17:30
lör
17:30
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Gul -
Enskede IK RV
-
JUNI 2024
01
18:00
lör
18:00
Enskede IP 2
Enskede IK RV
- Arameisk-Syrianska IF 1
-
08
15:00
lör
15:00
Haningevallen 1
Vendelsö IK Blå -
Enskede IK RV
-
16
19:45
sön
19:45
Enskede IP 3
Enskede IK RV
- Tungelsta IF 1
-
AUGUSTI 2024
11
13:00
sön
13:00
Tungelsta IP 1
Tungelsta IF 1 -
Enskede IK RV
-
17
14:00
lör
14:00
Enskede IP 2
Enskede IK RV
- Vendelsö IK Blå
-
25
20:00
sön
20:00
Brunna IP 2
Arameisk-Syrianska IF 1 -
Enskede IK RV
-
SEPTEMBER 2024
01
20:00
sön
20:00
Enskede IP 2
Enskede IK RV
- Hanvikens SK Gul
-
15
12:00
sön
12:00
Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll Svart -
Enskede IK RV
-
22
14:00
sön
14:00
Enskede IP 2
Enskede IK RV
- Västerhaninge IF blå
-
29
12:00
sön
12:00
Visättra IP 1
Stuvsta IF 2 -
Enskede IK RV
-
OKTOBER 2024
05
12:00
lör
12:00
Enskede IP 2
Enskede IK RV
- Norsborgs IF
-
11
fre
00:00
Brantbrinks IP 2
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit -
Enskede IK RV
-
20
14:00
sön
14:00
Enskede IP 2
Enskede IK RV
- Huddinge IF P16 US
-
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor