Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
FEBRUARI 2020
 
22
10:00
lör
10:00    
Bäckahagens BP
Högdalen - Enskede Idrottsklubb  -      
MARS 2020
 
07
09:00
lör
09:00    
Sätra BP
Mälarhöjden - Enskede Idrottsklubb  -      
APRIL 2020
 
17
20:00
fre
20:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Älvsjö AIK FF 1  -      
18
11:00
lör
11:00    
Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 8 - Enskede IK Rödvit 3  -      
19
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 2 - Sickla IF Blåvit 2  -      
 
24
18:00
fre
18:00    
Vendelsömalmsskolan 12
Vendelsö IK Gul - Enskede IK Rödvit 4  -      
25
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 3 - Stuvsta IF 2  -      
MAJ 2020
 
02
11:00
lör
11:00    
Torvalla IP 32
IFK Haninge 12 - Enskede IK Rödvit 4  -      
02
16:30
lör
16:30    
Hersby BP 1
IFK Lidingö FK 14 - Enskede IK Rödvit 2  -      
02
16:30
lör
16:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 10 vit - Enskede IK Rödvit 3  -      
 
08
20:00
fre
20:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 3 - Sickla IF Svart 4  -      
09
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Skogås-Trångsunds FF Lila 1  -      
09
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 2 - IFK Aspudden-Tellus P12 Gul1  -      
 
17
10:15
sön
10:15    
Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 11 - Enskede IK Rödvit 2  -      
17
11:30
sön
11:30    
Nacka IP 22
Jarlabergs IF Grön - Enskede IK Rödvit 3  -      
17
15:15
sön
15:15    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 20 vit - Enskede IK Rödvit 4  -      
 
30
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Boo FF 2  -      
30
14:45
lör
14:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 2 - Boo FF 6  -      
31
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 3 - Tyresö FF Kru Gul  -      
JUNI 2020
 
05
18:45
fre
18:45    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå - Enskede IK Rödvit 2  -      
06
14:00
lör
14:00    
Orminge BP 1
Boo FF 13 - Enskede IK Rödvit 3  -      
07
11:30
sön
11:30    
Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Enskede IK Rödvit 4  -      
AUGUSTI 2020
 
21
20:00
fre
20:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 2 - Årsta FF 1  -      
22
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Örby IS P08 Vit  -      
23
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 3 - Älvsjö AIK FF Gul 2  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Kärrtorps IP 12
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Enskede IK Rödvit 3  -      
29
10:15
lör
10:15    
Källbrinks IP 2
Huddinge IF 6 - Enskede IK Rödvit 4  -      
29
10:15
lör
10:15    
Bredängs BP 11
Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Enskede IK Rödvit 2  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Hanvikens SK Vit  -      
05
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 3 - Hammarby IF FF 23 grön  -      
06
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 2 - Gröndals IK Gul  -      
 
11
18:45
fre
18:45    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF 2 - Enskede IK Rödvit 4  -      
12
12:45
lör
12:45    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 6 vit - Enskede IK Rödvit 2  -      
12
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 3 - Älta IF 1  -      
 
19
12:15
lör
12:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 4 - Hammarby IF FF 5 vit  -      
19
15:45
lör
15:45    
Boovallen 22
Boo FF 8 - Enskede IK Rödvit 3  -      
20
19:00
sön
19:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 2 - Hägersten SK Svart - INSTÄLLD  -      
 
26
14:30
lör
14:30    
Boovallen 22
Boo FF 10 - Enskede IK Rödvit 2  -      
26
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Rödvit 3 - Saltsjöbadens IF 3  -      
27
10:15
sön
10:15    
Nacka IP 21
Sickla IF Svart 1 - Enskede IK Rödvit 4  -