Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2019
 
07
11:00
lör
11:00    
Liljeholmshallen 3
Värtans IK 1 - Enskede IK 1  -      
07
11:00
lör
11:00    
Liljeholmshallen 3
Värtans IK 1 - Enskede IK 1  -      
 
14
17:00
lör
17:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Erikslunds KF Grön  -      
JANUARI 2020
 
12
18:00
sön
18:00    
Skarpängshallen A
Erikslunds KF Grön - Enskede IK 1  -      
 
18
17:00
lör
17:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 (GRÅs MATCH) - Värtans IK 1  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Ärvingehallen
Spånga IS FK 2 - Enskede IK 1 (GRÅs MATCH)  -      
25
10:00
lör
10:00    
Ärvingehallen
Spånga IS FK 2 - Enskede IK 1  -      
FEBRUARI 2020
 
01
18:00
lör
18:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Örby IS F09  -      
01
18:00
lör
18:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Örby IS F09  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Liljeholmshallen 3
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1  -      
08
10:00
lör
10:00    
Liljeholmshallen 3
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1  -      
 
15
18:00
lör
18:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
15
18:00
lör
18:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 (GRÅs MATCH) - Nacka Juniors FF  -      
 
18
19:00
tis
19:00    
Spikat men obokningsbar plan men vi är där tidig
Enskede Idrottsklubb - Hammarby  -      
22
17:00
lör
17:00    
Kärrtorpshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 1 (GRÅs MATCH)  -      
22
17:00
lör
17:00    
Kärrtorpshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 1  -      
23
09:00
sön
09:00    
Sätrahallen
Enskede Idrottsklubb - Örby IS  -      
MARS 2020
 
08
12:00
sön
12:00    
Kärrtorps IP plan 2
Enskede Idrottsklubb - Skogås-Trångsund  -      
08
13:00
sön
13:00    
Fisksätra IP
Älta - Enskede Idrottsklubb  -      
 
13
19:00
fre
19:00    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö AIK - INSTÄLLD!!!  -      
15
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Huddinge IF  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Kälvesta BP
Brommapojkarna - Enskede Idrottsklubb  -      
22
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Örby IS  -      
APRIL 2020
 
01
17:30
ons
17:30    
Värmdövallen
Värmdö - Enskede Idrottsklubb  -      
04
11:45
lör
11:45    
Käppala 1
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb  -      
 
19
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - Älvsjö AIK FF 3  -      
19
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit y - Rågsveds IF 1  -      
 
26
10:15
sön
10:15    
Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK Vit x  -      
26
14:00
sön
14:00    
Källbrinks IP 2
Huddinge IF 2 - Enskede IK Vit y  -      
MAJ 2020
 
03
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit y - Skogås-Trångsunds FF Blå  -      
03
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - Täby FK 31  -      
 
09
09:45
lör
09:45    
Nacka IP 225
Nacka FC - Enskede IK Vit x  -      
10
15:15
sön
15:15    
Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Enskede IK Vit y  -      
 
17
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - IFK Lidingö FK  -      
17
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit y - Segeltorps IF 2  -      
 
24
14:00
sön
14:00    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK Vit x  -      
 
31
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - FC Djursholm 1  -      
31
14:00
sön
14:00    
Farsta IP 12
FoC Farsta FF - Enskede IK Vit y  -      
JUNI 2020
 
06
09:00
lör
09:00    
Nacka IP 225
Jarlabergs IF Svart - Enskede IK Vit x  -      
07
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit y - Älvsjö AIK FF 1  -      
 
13
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - IF Brommapojkarna 1  -      
AUGUSTI 2020
 
08
10:30
lör
10:30    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 1 - Enskede IK Vit x  -      
 
16
14:30
sön
14:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - Jarlabergs IF Svart  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Salemsvallen 2
Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK Vit y  -      
23
12:45
sön
12:45    
Djursholms IP 32
FC Djursholm 1 - Enskede IK Vit x  -      
 
29
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - Hammarby IF FF 1  -      
30
11:00
sön
11:00    
Hersby BP 1
IFK Lidingö FK - Enskede IK Vit x  -      
30
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit y - Stureby SK  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - Nacka FC  -      
06
12:00
sön
12:00    
Broängsplan 12
Grödinge SK Grön - Enskede IK Vit y  -      
 
13
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit y - Stuvsta IF 1  -      
13
12:45
sön
12:45    
Kryssarvallen 11
Täby FK 31 - Enskede IK Vit x  -      
 
20
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Vit x - Djurgårdens IF FF 1  -      
20
15:00
sön
15:00    
Vårbyparkens BP 12
Vårby Gårds IF - Enskede IK Vit y  -      
 
27
12:00
sön
12:00    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 3 - Enskede IK Vit x  -      
27
14:00
sön
14:00    
Tyresövallen 226
Tyresö FF Röd - Enskede IK Vit y  -