SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Enskede IK
Kontakt
 

Besöksadress och leveranser

Enskede IP, Enskedevägen 95

122 63 Enskede

Postadress

Box 90266

120 24 Stockholm

Organisationsnummer

802000-7780

Bankgiro (ej medlemsavgifter)

387-4633
Öppettider kansli
Mån-tor: 15.00-17.00
Tis: 17.00-18.00
Öppettider Sportkontor
Mån-tor: 15.00-20.00
 

Telefontider kansli

Mån-tor: 13.00-15.00
08-6483232

Mailadress kansli

kansli@enskedeik.nu

 
 

Personal sport

 

Håkan Pontén Andersson

072-335 00 35

hakan@enskedeik.nu

 

Verksamhetschef med huvudansvar för alla sportsliga frågor.

Helena Nordlöf 

helena@enskedeik.nu

Sportchef barn. Sportsligt ansvarig 5-12-åringar.

Victor Irmalm

073-941 23 99

victor@enskedeik.nu

Sportchef dam. Sportsligt ansvarig ungdom- och seniorlag

Mathias Vieira (pappaledig)

mathias@enskedeik.nu

Sportchef herr. Sportsligt ansvarig ungdom/junior- och seniorlag

Pontus Gustafsson

pontus.gustafsson@enskedeik.nu

Tf Sportchef herr. Sportsligt ansvar ungdom/junior- och seniorlag
 
 

Personal administration

 
Pekka Partanen
Administrativ chef

Mats Lindström

mats.lindstrom@enskedeik.nu

Tf Föreningsutvecklare
Björn Wahrén
Ekonomi

Emanuel Lundin

emanuel@enskedeik.nu

Kommunikatör

Mats Wistedt (deltid)

mats@enskedeik.nu

Föreningsutvecklare
 

Kontaktinformation till styrelse och sektioner hittar du på hemsidan under Om föreningen 

 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer