Anmälan öppen för barn födda 2018-2019
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Matcher
FEBRUARI 2024
 
03
09:30
lör
09:30    
Skytteholms IP
 
Råsunda IS - Enskede Idrottsklubb F15 Akademi  -      
 
11
15:30
sön
15:30    
Enskede IP 3
 
Enskede Idrottsklubb F15 Akademi - Värtan  -      
 
17
13:00
lör
13:00    
Skytteholm
 
AIK F16A - Enskede Idrottsklubb F15 Akademi  -      
MARS 2024
 
02
11:30
lör
11:30    
Enskede IP 2
 
Enskede Idrottsklubb F15 Akademi - Stureby FF  -      
 
15
19:30
fre
19:30    
Enskede IP 2
 
Enskede Idrottsklubb F15 Akademi - Sollentuna FK  -      
 
24
15:00
sön
15:00    
Vinnarhallen
 
BP - Enskede Idrottsklubb F15 Akademi  -      
APRIL 2024
 
06
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Täby FK F15 11  -  7  
 
13
16:30
lör
16:30    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 13  -  1  
 
21
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1  -      
 
28
20:00
sön
20:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Enskede IK 1  -      
MAJ 2024
 
01
14:00
ons
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Sollentuna FK F15 A  -      
05
16:00
sön
16:00    
Gubbängens IP 1
Stureby FF - Enskede IK 1  -      
 
18
16:00
lör
16:00    
Enebybergs IP 2
Enebybergs IF 1 - Enskede IK 1  -      
 
26
18:00
sön
18:00    
Kärrtorps IP 2
Enskede IK 1 - Djurgårdens IF FF 1  -      
JUNI 2024
 
02
14:00
sön
14:00    
Värmdövallen 1
Värmdö IF FU15 - Enskede IK 1  -      
 
07
19:30
fre
19:30    
Boovallen 1
Boo FF F15 A - Enskede IK 1  -      
 
14
19:45
fre
19:45    
Grimsta IP 1
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna A  -      
 
23
18:00
sön
18:00    
Hjorthagens IP 1
Värtans IK 1 - Enskede IK 1  -      
AUGUSTI 2024
 
04
16:00
sön
16:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Värtans IK 1  -      
 
18
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Boo FF F15 A  -      
 
24
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Värmdö IF FU15  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:00
sön
10:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK 1  -      
 
07
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Enebybergs IF 1  -      
 
14
14:00
lör
14:00    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna A - Enskede IK 1  -      
 
21
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Stureby FF  -      
 
25
20:00
ons
20:00    
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK F15 A - Enskede IK 1  -      
28
16:45
lör
16:45    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Stuvsta IF 1  -      
OKTOBER 2024
 
06
14:00
sön
14:00    
Mälarhöjdens IP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Enskede IK 1  -      
 
13
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 1 - Älvsjö AIK FF 1  -      
 
19
12:15
lör
12:15    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK F15 1 - Enskede IK 1  -      
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor