Bli medlemi Enskede IK
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Matcher
MARS 2024
 
03
10:15
sön
10:15    
Bortaplan generell
Huddinge IF - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
03
11:20
sön
11:20    
Bromstens IP
Hammarby IF FF - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
 
04
17:00
mån
17:00    
Bortaplan generell
 
Stureby FF - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
10
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila - Tyresö FF  -      
 
11
17:00
mån
17:00    
Sturebyskolans BP
 
Stureby FF - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
13
17:00
ons
17:00    
Bortaplan generell
 
Stureby ff - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
17
10:00
sön
10:00    
Vårbergs IP
 
IFK Stockholm - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
17
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila - Enskede IK p13 grå  -      
 
24
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila - Huddinge IF  -      
APRIL 2024
 
06
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila - Huddinge IF  -      
07
17:15
sön
17:15    
Sågtorps BP
Sickla IF - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
 
13
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila - Boo FF  -      
14
13:45
sön
13:45    
Ingarö IP
 
Ingarö IF - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Torvalla IP 3
IFK Haninge - Enskede IK Lila 3  -      
21
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Nacka FC P2013Ä Medel  -      
21
15:15
sön
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - Tyresö FF S Gul  -      
 
27
09:30
lör
09:30    
Kärrtorps IP
Enskede Idrottsklubb Lila P13 - Hammarby IF P1012-07  -      
27
10:15
lör
10:15    
Sandåkra BP 12
Sköndals IK FK Blå - Enskede IK Lila 2  -      
28
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 5
 
Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila - Kalhäll FF   -      
MAJ 2024
 
05
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 3 - AIK FF 17  -      
05
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF FA11  -      
05
14:00
sön
14:00    
Enskede IP
 
Enskede Idrottsklubb P13 Lila - Sol de Meva PFA  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Älvsjö IP plan 5
Älvsjö AIK FF - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
11
11:30
lör
11:30    
Älvsjö IP plan 5
Älvsjö AIK FF - Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila   -      
 
18
09:30
lör
09:30    
Boovallen 216
Boo FF 8 1 - Enskede IK Lila 3  -      
18
10:15
lör
10:15    
Sjösalavallen 11
Djurö-Vindö IF 2 - Enskede IK Lila 2  -      
19
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - Ingarö IF Vit  -      
 
25
12:45
lör
12:45    
Torvalla IP 3
IFK Haninge B1 - Enskede IK Lila 1  -      
25
17:45
lör
17:45    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb P 2013 Lila - Hammarby IF FF  -      
26
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3  -      
JUNI 2024
 
01
10:00
lör
10:00    
Enskede IP
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
01
14:00
lör
14:00    
Älta IP 2
Älta IF gul - Enskede IK Lila 2  -      
01
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 3 - Ösmo GIF FK svart  -      
 
08
10:15
lör
10:15    
Vendelsömalmsskolan 11
Vendelsö IK Blå - Enskede IK Lila 3  -      
09
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Boo FF 5 2  -      
09
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - Vega FC P2013 3  -      
AUGUSTI 2024
 
24
17:45
lör
17:45    
Enskede IP
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
25
11:30
sön
11:30    
Kärrtorps IP 22
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 - Enskede IK Lila 1  -      
25
12:30
sön
12:30    
Olovslunds BP 11
Nockebyhovs IF 1 - Enskede IK Lila 2  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 3 - Ingarö IF Grön  -      
01
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Tyresö FF C Röd  -      
01
15:15
sön
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - Stuvsta IF 1  -      
 
07
10:15
lör
10:15    
Ösby BP 11
Gustavsbergs IF FK Vit - Enskede IK Lila 2  -      
07
10:15
lör
10:15    
Helenelunds IP 126
Sollentuna FK Hel 4 - Enskede IK Lila 3  -      
07
11:00
lör
11:00    
Hanvedens IP 225
Västerhaninge IF vit - Enskede IK Lila 1  -      
 
15
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - IF Brommapojkarna 2013-35  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Ösby BP 11
Gustavsbergs IF FK Svart - Enskede IK Lila 1  -      
21
12:45
lör
12:45    
Värmdövallen 225
Värmdö IF Gul - Enskede IK Lila 2  -      
22
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 3 - Värmdö IF Svart  -      
 
28
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-33 - Enskede IK Lila 3  -      
29
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 2 - Hanvikens SK Gul  -      
29
15:15
sön
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Lila 1 - IFK Lidingö FK 22 blå  -      
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor