Anmälan öppen för barn födda 2018-2019
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P15 Lila
Hem
Föreningen
Spela i EIK
Medlem
Cuper & Camper
Enskede Summer Camp
Stockholm Football Cup
Påsklovscamp
Höstlovscamp
Fotbollsfritids
Extraträning
Senior & Junior
Damlaget
Herrlaget
Enskede FF Dam
Enskede FF Herr
P19 G
P18
P18 G
Dam J
P17
P17 G
P16 Blå
P16 Rödvit
P16 Svart
F15
P15 Blåröd
P15 Svart
P15 Lila
Akademi
Generell information
P19 Akademi
P17 Akademi
F17 Akademi
P16 Akademi
P15 Akademi
F15 Akademi
Ungdom
F 2010 Blå
F 2010 Grön
P 2010 Blå
P 2010 Grönsvart
P 2010 Lila
P 2010 Röd
F 2011 Röd
F 2011 Svart
P 2011 Platinum
P 2011 Turbin
P 2011 Vit
Barn
F 2012
P 2012 Röd
P 2012 Vit
P 2012 Lila
F 2013
P 2013 Grå
P 2013 Lila
P 2013 Mörkblå
P 2013 Orange
P 2013 Svart
F 2014 Svart
F 2014 Vit
F 2014 Röd
P 2014 Grön
P 2014 Grå
P 2014 Mörkblå
P 2014 Orange
P 2014 Blå
P 2014 Lila
F 2015 Röd
F 2015 Svart
P 2015 Blå
P 2015 Grå
P 2015 Orange
P 2015 Röd
P 2015 Lila
P 2015 Marin
P 2015 Mörkblå
F 2016 Grå
F 2016 Svart
F 2016 Vit
P 2016 Blå
P 2016 Lila
P 2016 Marin
P 2016 Orange
P 2016 Röd
P 2016 Svart
P 2016 Vit
F 2017 Vit
F 2017-Svart
F 2017-röd
P 2017-Blå
P 2017-Grå
P 2017-Grön
P 2017-Lila
P 2017-Röd
P 2017-svart
P 2017-Vit
GåFotboll
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Föreningen
Spela i EIK
Medlem
Cuper & Camper
Enskede Summer Camp
Stockholm Football Cup
Påsklovscamp
Höstlovscamp
Fotbollsfritids
Extraträning
Senior & Junior
Damlaget
Herrlaget
Enskede FF Dam
Enskede FF Herr
P19 G
P18
P18 G
Dam J
P17
P17 G
P16 Blå
P16 Rödvit
P16 Svart
F15
P15 Blåröd
P15 Svart
P15 Lila
Akademi
Generell information
P19 Akademi
P17 Akademi
F17 Akademi
P16 Akademi
P15 Akademi
F15 Akademi
Ungdom
F 2010 Blå
F 2010 Grön
P 2010 Blå
P 2010 Grönsvart
P 2010 Lila
P 2010 Röd
F 2011 Röd
F 2011 Svart
P 2011 Platinum
P 2011 Turbin
P 2011 Vit
Barn
F 2012
P 2012 Röd
P 2012 Vit
P 2012 Lila
F 2013
P 2013 Grå
P 2013 Lila
P 2013 Mörkblå
P 2013 Orange
P 2013 Svart
F 2014 Svart
F 2014 Vit
F 2014 Röd
P 2014 Grön
P 2014 Grå
P 2014 Mörkblå
P 2014 Orange
P 2014 Blå
P 2014 Lila
F 2015 Röd
F 2015 Svart
P 2015 Blå
P 2015 Grå
P 2015 Orange
P 2015 Röd
P 2015 Lila
P 2015 Marin
P 2015 Mörkblå
F 2016 Grå
F 2016 Svart
F 2016 Vit
P 2016 Blå
P 2016 Lila
P 2016 Marin
P 2016 Orange
P 2016 Röd
P 2016 Svart
P 2016 Vit
F 2017 Vit
F 2017-Svart
F 2017-röd
P 2017-Blå
P 2017-Grå
P 2017-Grön
P 2017-Lila
P 2017-Röd
P 2017-svart
P 2017-Vit
GåFotboll
GENOM HELA LIVET
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P2009- 2D
2024: P2009- 3D
2024: P2009- 4C
2023: P2009- 4E
2022: P2009- 4H
2021: P2009-24
2021: P2009-35
2020: P2009-25
2019: P10-35
2018: P 9-32
MARS 2024
10
13:00
sön
13:00
Hagsätra IP
Rågsved IF -
Enskede Idrottsklubb
-
23
14:00
lör
14:00
Enskede IP 2
Djurgården -
Enskede Idrottsklubb
-
24
17:00
sön
17:00
Hjorthagen IP
Djurgården -
Enskede Idrottsklubb
-
APRIL 2024
06
14:30
lör
14:30
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Gul -
Enskede IK Blåröd
-
14
10:30
sön
10:30
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- Boo FF 4
-
19
19:45
fre
19:45
Myrsjö IP 1
Boo FF 3 -
Enskede IK 2
-
20
12:00
lör
12:00
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Vit -
Enskede IK Blåröd
-
21
16:00
sön
16:00
Västberga IP 1
Gröndals IK -
Enskede IK Lila
-
26
18:15
fre
18:15
Enskede IP 2
Enskede IK Lila
- Rågsveds IF 2
-
27
10:00
lör
10:00
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- Årsta FF 2
-
28
09:00
sön
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK 2
- Sickla IF 1
-
MAJ 2024
03
20:00
fre
20:00
Farsta IP 1
FoC Farsta FF Vit -
Enskede IK Blåröd
-
04
12:00
lör
12:00
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit -
Enskede IK 2
-
05
09:00
sön
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK Lila
- Fisksätra IF Svart
-
10
18:15
fre
18:15
Enskede IP 2
Enskede IK 2
- Reymersholms IK 1
-
11
13:00
lör
13:00
Sjösalavallen 1
Djurö-Vindö IF 1 -
Enskede IK Lila
-
12
10:30
sön
10:30
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- Skogås-Trångsunds FF Blå
-
18
lör
00:00
Enskede IP 2
Enskede IK Lila
- Bagarmossen Kärrtorp BK
-
19
10:30
sön
10:30
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 -
Enskede IK 2
-
19
17:00
sön
17:00
Tyresövallen 1
Tyresö FF 2 -
Enskede IK Blåröd
-
24
18:15
fre
18:15
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- Sköndals IK FK 1
-
26
09:00
sön
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK 2
- Mälarhöjden-Hägersten FF 3
-
26
12:00
sön
12:00
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 3 -
Enskede IK Lila
-
JUNI 2024
01
lör
00:00
Enskede IP 2
Enskede IK Lila
- IFK Lidingö FK S vit
-
01
11:00
lör
11:00
Nacka IP 1 (hall)
Järla IF FK Svart -
Enskede IK 2
-
02
17:15
sön
17:15
Nacka IP 1 (hall)
Järla IF FK Vit -
Enskede IK Blåröd
-
09
10:30
sön
10:30
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- Älvsjö AIK FF R
-
09
14:00
sön
14:00
Enskede IP 2
Enskede IK 2
- Gustavsbergs IF FK Svart
-
09
17:00
sön
17:00
Ösby BP 1
Gustavsbergs IF FK Vit -
Enskede IK Lila
-
14
18:15
fre
18:15
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- Gustavsbergs IF FK Grön
-
15
09:00
lör
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK Lila
- Mariebergs SK 1
-
16
10:30
sön
10:30
Enskede IP 2
Enskede IK 2
- Saltsjöbadens IF Blå
-
AUGUSTI 2024
11
18:00
sön
18:00
Ösby BP 1
Gustavsbergs IF FK Grön -
Enskede IK Blåröd
-
17
10:00
lör
10:00
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF R -
Enskede IK Blåröd
-
17
11:30
lör
11:30
Stadshagens IP 2
Mariebergs SK 1 -
Enskede IK Lila
-
18
10:30
sön
10:30
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Blå -
Enskede IK 2
-
24
09:00
lör
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK Lila
- Gustavsbergs IF FK Vit
-
24
16:30
lör
16:30
Ösby BP 1
Gustavsbergs IF FK Svart -
Enskede IK 2
-
25
09:00
sön
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- Järla IF FK Vit
-
30
18:15
fre
18:15
Enskede IP 2
Enskede IK 2
- Järla IF FK Svart
-
31
lör
00:00
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK S vit -
Enskede IK Lila
-
SEPTEMBER 2024
01
12:30
sön
12:30
Skarpnäcks SF 3
Sköndals IK FK 1 -
Enskede IK Blåröd
-
06
20:00
fre
20:00
Enskede IP 3
Enskede IK Blåröd
- Tyresö FF 2
-
07
12:00
lör
12:00
Mälarhöjdens IP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 3 -
Enskede IK 2
-
08
09:00
sön
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK Lila
- Reymersholms IK 3
-
13
18:15
fre
18:15
Enskede IP 2
Enskede IK 2
- IFK Aspudden-Tellus Röd 2
-
15
sön
00:00
Kärrtorps IP 1
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Enskede IK Lila
-
15
16:00
sön
16:00
Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF Blå -
Enskede IK Blåröd
-
20
18:15
fre
18:15
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- FoC Farsta FF Vit
-
21
09:00
lör
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK Lila
- Djurö-Vindö IF 1
-
22
13:00
sön
13:00
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 -
Enskede IK 2
-
28
09:00
lör
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK 2
- Hammarby IF FF 4 vit
-
29
09:00
sön
09:00
Solberga BP 1
Årsta FF 2 -
Enskede IK Blåröd
-
29
13:00
sön
13:00
Fisksätra IP 1
Fisksätra IF Svart -
Enskede IK Lila
-
OKTOBER 2024
05
10:30
lör
10:30
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- Saltsjöbadens IF Vit
-
05
14:00
lör
14:00
Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 -
Enskede IK Lila
-
06
15:30
sön
15:30
Nacka IP 1 (hall)
Sickla IF 1 -
Enskede IK 2
-
11
18:15
fre
18:15
Enskede IP 2
Enskede IK Lila
- Gröndals IK
-
13
09:00
sön
09:00
Enskede IP 2
Enskede IK 2
- Boo FF 3
-
13
15:15
sön
15:15
Myrsjö IP 1
Boo FF 4 -
Enskede IK Blåröd
-
19
12:00
lör
12:00
Enskede IP 2
Enskede IK Blåröd
- Hanvikens SK Gul
-
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor