Bli medlemi Enskede IK
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GENOM HELA LIVET
Matcher
FEBRUARI 2024
 
04
14:30
sön
14:30    
Skuru IP
Jarlabergs IF - Enskede Idrottsklubb P 2011 Vit2  -  0  
 
17
13:10
lör
13:10    
Tantolundens BP
IF Söderkamraterna - Enskede Idrottsklubb1  -  3  
18
10:00
sön
10:00    
Järna IP - Rönnvägen 3
Järna SK - Enskede Idrottsklubb P2011 Vit3  -  2  
MARS 2024
 
03
14:30
sön
14:30    
Enskede IP 3
 
Enskede Idrottsklubb - Matchen inställd  -      
 
09
13:30
lör
13:30    
Långholmens BP
IF Söderkamraterna - Enskede Idrottsklubb2  -  1  
10
14:30
sön
14:30    
Åkeshovs BP
Djurgården P2011-4 - Enskede Idrottsklubb3  -  13
 
16
14:00
lör
14:00    
Sturebyskolans bollplan
Stureby SK - Enskede Idrottsklubb 3  -  1  
17
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Solberga BK13  -  2  
 
24
14:00
sön
14:00    
Visättra fotbollsplan
Stuvsta IF - Enskede Idrottsklubb2  -  8  
APRIL 2024
 
06
12:30
lör
12:30    
Västberga IP 11
IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Enskede IK Vit 25  -  3  
07
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 25  -  3  
 
13
12:00
lör
12:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF - Enskede IK Vit 10  -  4  
14
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - IFK Stockholm FK 25  -  4  
 
20
10:00
lör
10:00    
Storvretens BP 11
IFK Tumba FK BLÅ - Enskede IK Vit 20  -  13
21
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Boo FF 59  -  4  
 
27
13:00
lör
13:00    
Stavsborgs BP 12
Sickla IF Vit 1 - Enskede IK Vit 11  -  3  
28
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - Stuvsta IF 44  -  1  
MAJ 2024
 
04
09:30
lör
09:30    
Segeltorps IP 11
Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå - Enskede IK Vit 26  -  2  
04
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Hammarby IF FF 228  -  2  
 
12
10:30
sön
10:30    
Aspuddens IP 11
IFK Aspudden-Tellus Svart 3 - Enskede IK Vit 14  -  8  
12
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - Solberga BK3  -  4  
 
19
10:30
sön
10:30    
Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF 32 - Enskede IK Vit 23  -  2  
19
13:30
sön
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Ingarö IF Gul6  -  1  
 
25
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - Mälarhöjden-Hägersten FF 27  -  5  
26
12:45
sön
12:45    
Essinge IP 12
Djurgårdens IF FF 12 - Enskede IK Vit 11  -  5  
JUNI 2024
 
01
15:00
lör
15:00    
Stavsborgs BP 11
Jarlabergs IF 2 - Enskede IK Vit 14  -  3  
02
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - Konyaspor Kultur och IF KIF U136  -  10
 
08
lör
00:00    
Fittja BP 1
Fittja IF - Enskede IK Vit 2  -      
08
08:15
lör
08:15    
Kärrtorps IP 3
Enskede IK Vit 2 - Hammarby IF FF 6 grön2  -  4  
09
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Värmdö IF Vit7  -  2  
 
15
10:30
lör
10:30    
Älta IP 12
Älta IF 5 - Enskede IK Vit 16  -  12
AUGUSTI 2024
 
10
12:00
lör
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 6 grön - Enskede IK Vit 2  -      
11
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Älta IF 5  -      
 
18
sön
00:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - Fittja IF  -      
18
09:00
sön
09:00    
Värmdövallen 12
Värmdö IF Vit - Enskede IK Vit 1  -      
 
24
16:00
lör
16:00    
Alby BP 1
Konyaspor Kultur och IF KIF U13 - Enskede IK Vit 2  -      
25
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Jarlabergs IF 2  -      
 
31
10:30
lör
10:30    
Hägerstensåsens BP 12
Mälarhöjden-Hägersten FF 2 - Enskede IK Vit 2  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Djurgårdens IF FF 12  -      
 
04
19:45
ons
19:45    
Ingarö IP 22
Ingarö IF Gul - Enskede IK Vit 1  -      
08
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - Älvsjö AIK FF 32  -      
 
14
12:30
lör
12:30    
Solberga BP 11
Solberga BK - Enskede IK Vit 2  -      
15
13:30
sön
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - IFK Aspudden-Tellus Svart 3  -      
 
22
13:30
sön
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå  -      
22
18:30
sön
18:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 22 - Enskede IK Vit 1  -      
 
29
13:00
sön
13:00    
Stuvsta IP 12
Stuvsta IF 4 - Enskede IK Vit 2  -      
29
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Sickla IF Vit 1  -      
OKTOBER 2024
 
04
18:00
fre
18:00    
Boovallen 11
Boo FF 5 - Enskede IK Vit 1  -      
05
lör
00:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - IFK Tumba FK BLÅ  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Vårbergs IP 21
IFK Stockholm FK 2 - Enskede IK Vit 2  -      
13
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 1 - Saltsjöbadens IF  -      
 
19
15:00
lör
15:00    
Skarpnäcks SF 3
Bagarmossen Kärrtorp BK Röd 2 - Enskede IK Vit 1  -      
20
13:30
sön
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3  -      
 
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor