Anmälan öppen för barn födda 2018-2019
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P 2010 Grönsvart
Hem
Föreningen
Spela i EIK
Medlem
Cuper & Camper
Enskede Summer Camp
Stockholm Football Cup
Påsklovscamp
Höstlovscamp
Fotbollsfritids
Extraträning
Senior & Junior
Damlaget
Herrlaget
Enskede FF Dam
Enskede FF Herr
P19 G
P18
P18 G
Dam J
P17
P17 G
P16 Blå
P16 Rödvit
P16 Svart
F15
P15 Blåröd
P15 Svart
P15 Lila
Akademi
Generell information
P19 Akademi
P17 Akademi
F17 Akademi
P16 Akademi
P15 Akademi
F15 Akademi
Ungdom
F 2010 Blå
F 2010 Grön
P 2010 Blå
P 2010 Grönsvart
P 2010 Lila
P 2010 Röd
F 2011 Röd
F 2011 Svart
P 2011 Platinum
P 2011 Turbin
P 2011 Vit
Barn
F 2012
P 2012 Röd
P 2012 Vit
P 2012 Lila
F 2013
P 2013 Grå
P 2013 Lila
P 2013 Mörkblå
P 2013 Orange
P 2013 Svart
F 2014 Svart
F 2014 Vit
F 2014 Röd
P 2014 Grön
P 2014 Grå
P 2014 Mörkblå
P 2014 Orange
P 2014 Blå
P 2014 Lila
F 2015 Röd
F 2015 Svart
P 2015 Blå
P 2015 Grå
P 2015 Orange
P 2015 Röd
P 2015 Lila
P 2015 Marin
P 2015 Mörkblå
F 2016 Grå
F 2016 Svart
F 2016 Vit
P 2016 Blå
P 2016 Lila
P 2016 Marin
P 2016 Orange
P 2016 Röd
P 2016 Svart
P 2016 Vit
F 2017 Vit
F 2017-Svart
F 2017-röd
P 2017-Blå
P 2017-Grå
P 2017-Grön
P 2017-Lila
P 2017-Röd
P 2017-svart
P 2017-Vit
GåFotboll
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Föreningen
Spela i EIK
Medlem
Cuper & Camper
Enskede Summer Camp
Stockholm Football Cup
Påsklovscamp
Höstlovscamp
Fotbollsfritids
Extraträning
Senior & Junior
Damlaget
Herrlaget
Enskede FF Dam
Enskede FF Herr
P19 G
P18
P18 G
Dam J
P17
P17 G
P16 Blå
P16 Rödvit
P16 Svart
F15
P15 Blåröd
P15 Svart
P15 Lila
Akademi
Generell information
P19 Akademi
P17 Akademi
F17 Akademi
P16 Akademi
P15 Akademi
F15 Akademi
Ungdom
F 2010 Blå
F 2010 Grön
P 2010 Blå
P 2010 Grönsvart
P 2010 Lila
P 2010 Röd
F 2011 Röd
F 2011 Svart
P 2011 Platinum
P 2011 Turbin
P 2011 Vit
Barn
F 2012
P 2012 Röd
P 2012 Vit
P 2012 Lila
F 2013
P 2013 Grå
P 2013 Lila
P 2013 Mörkblå
P 2013 Orange
P 2013 Svart
F 2014 Svart
F 2014 Vit
F 2014 Röd
P 2014 Grön
P 2014 Grå
P 2014 Mörkblå
P 2014 Orange
P 2014 Blå
P 2014 Lila
F 2015 Röd
F 2015 Svart
P 2015 Blå
P 2015 Grå
P 2015 Orange
P 2015 Röd
P 2015 Lila
P 2015 Marin
P 2015 Mörkblå
F 2016 Grå
F 2016 Svart
F 2016 Vit
P 2016 Blå
P 2016 Lila
P 2016 Marin
P 2016 Orange
P 2016 Röd
P 2016 Svart
P 2016 Vit
F 2017 Vit
F 2017-Svart
F 2017-röd
P 2017-Blå
P 2017-Grå
P 2017-Grön
P 2017-Lila
P 2017-Röd
P 2017-svart
P 2017-Vit
GåFotboll
GENOM HELA LIVET
Pojkar 10 Svart
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2024: P2010- 3G
2023: Futsal P2010-2
2023: Futsal P2010-2
2023: Futsal P2010-4
2023: Futsal P2010-4
2023: P2010- 1C
2023: P2010- 2E
2023: P2010- 3I
2022: Futsal P2010-2
2022: Futsal P2010-2
2022: Futsal P2010-2
2022: P2010- 4
2022: P2010- 4
2022: P2010-11
2022: P2010-23
2022: P2010-27
2021: Futsal P2010-2
2021: Futsal P2010-4
2021: Futsal P2010-4
2021: P2010- 2
2021: P2010- 8
2021: P2010-25
2021: P2010-27
2020: P2010- 8
2020: P2010-38
2019: P 9-34
2019: P 9-43
2019: P10- 6
2019: P10-25
2018: P 8-36
2018: P 8-39
2016: Inomhusträning 2016/2017
DECEMBER 2023
03
11:00
sön
11:00
Torvalla IP
Vega FC U13P -
Enskede Idrottsklubb
-
FEBRUARI 2024
17
14:00
lör
14:00
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Grönsvart
- P10 Hammarby Södermalm
-
MARS 2024
09
14:00
lör
14:00
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Grönsvart
- Internmatch
-
16
14:00
lör
14:00
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Grönsvart
- Hammarby IF FF
-
23
14:00
lör
14:00
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Grönsvart
- Huddinge
-
APRIL 2024
20
11:30
lör
11:30
Enskede IP 3
Enskede IK GS
- Tyresö Strand FC 2
-
27
13:00
lör
13:00
Skuru IP 1 (9)
Boo FF 3 -
Enskede IK GS
-
MAJ 2024
05
16:30
sön
16:30
Enskede IP 3
Enskede IK GS
- Älvsjö AIK FF 3S
-
11
15:30
lör
15:30
Tyresövallen 2
Tyresö FF 2 -
Enskede IK GS
-
19
15:00
sön
15:00
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 7 -
Enskede IK GS
-
26
18:00
sön
18:00
Enskede IP 3
Enskede IK GS
- Spårvägens FF Blå
-
JUNI 2024
02
11:30
sön
11:30
Sandåkra BP 1
Sköndals IK FK 2 -
Enskede IK GS
-
08
12:00
lör
12:00
Enskede IP 3
Enskede IK GS
- Hanvikens SK Vit
-
15
13:30
lör
13:30
Brandbergens IP 1
IFK Haninge J -
Enskede IK GS
-
AUGUSTI 2024
18
18:00
sön
18:00
Enskede IP 3
Enskede IK GS
- IFK Haninge J
-
24
16:00
lör
16:00
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Vit -
Enskede IK GS
-
SEPTEMBER 2024
01
18:00
sön
18:00
Enskede IP 3
Enskede IK GS
- Sköndals IK FK 2
-
08
12:30
sön
12:30
Skarpnäcks SF 3
Spårvägens FF Blå -
Enskede IK GS
-
14
12:00
lör
12:00
Enskede IP 3
Enskede IK GS
- Reymersholms IK 7
-
22
16:30
sön
16:30
Enskede IP 3
Enskede IK GS
- Tyresö FF 2
-
29
10:30
sön
10:30
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 3S -
Enskede IK GS
-
OKTOBER 2024
06
16:30
sön
16:30
Enskede IP 3
Enskede IK GS
- Boo FF 3
-
13
11:00
sön
11:00
Strandskolan 1
Tyresö Strand FC 2 -
Enskede IK GS
-
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor