Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2019
 
01
11:00
sön
11:00    
Eriksdalshallen
Enskede IK 1 - Boo FF 2  -      
 
06
20:00
fre
20:00    
Grimstahallen
FK Bromma 1 - Enskede IK 1  -      
06
20:00
fre
20:00    
Grimstahallen
FK Bromma 1 - Enskede IK 1  -      
07
16:15
lör
16:15    
Enskede IP 3
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
 
14
19:00
lör
19:00    
Sköndalshallen
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
14
19:00
lör
19:00    
Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
14
19:00
lör
19:00    
Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
JANUARI 2020
 
04
09:00
lör
09:00    
Farsta Sim- & Idrottshall
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
 
11
17:00
lör
17:00    
Tippens Sporthall
Nacka Juniors FF - Enskede IK 13  -  4  
12
16:00
sön
16:00    
Farsta Sim- & Idrottshall
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
 
18
16:00
lör
16:00    
Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - FK Bromma 1  -      
18
16:00
lör
16:00    
Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - FK Bromma 1  -      
 
25
15:00
lör
15:00    
Skarpnäckshallen
Enskede IK 1 - Hammarby IF FF 11  -  4  
25
15:00
lör
15:00    
Skarpnäckshallen
Enskede IK 1 - Hammarby IF FF 11  -  4  
26
09:00
sön
09:00    
Liljeholmshallen 1
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
FEBRUARI 2020
 
02
09:30
sön
09:30    
Farsta IP
Enskede Idrottsklubb - FK bromma  -      
 
08
15:00
lör
15:00    
Bortaplan generell
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
08
16:00
lör
16:00    
Skarpnäckshallen
Sköndals IK FK 1 - Enskede IK 1  -      
 
16
09:00
sön
09:00    
Eriksdalshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 18  -  1  
16
09:00
sön
09:00    
Eriksdalshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 18  -  1  
 
22
14:00
lör
14:00    
Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Hässelby SK FF 11  -  5  
22
14:00
lör
14:00    
Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Hässelby SK FF 11  -  5  
MARS 2020
 
08
12:00
sön
12:00    
Farsta IP
Enskede Idrottsklubb - Karlberg bk  -      
 
14
16:00
lör
16:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Bagarmossen Kärrtorp BK  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Västberga
Enskede Idrottsklubb - Aspudden  -      
22
10:00
sön
10:00    
Enskede IP
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
 
27
18:30
fre
18:30    
Farsta IP
Enskede Idrottsklubb - Boo FF  -      
29
17:00
sön
17:00    
Tungelsta
Tungelsta - Enskede Idrottsklubb  -      
APRIL 2020
 
04
12:00
lör
12:00    
Älta IP 1
Älta IF 3 - Enskede IK 3  -      
04
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Essinge IK 1  -      
05
18:00
sön
18:00    
Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK 5 vit - Enskede IK 7  -      
 
13
15:00
mån
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2  -      
13
15:30
mån
15:30    
Ingarö IP 2
Ingarö IF 2 - Enskede IK 4  -      
17
18:30
fre
18:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Ingarö IF 1  -      
18
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Värmdö IF 3  -      
19
14:30
sön
14:30    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 3 - Enskede IK 7  -      
19
16:00
sön
16:00    
Kärrtorps IP 2
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Enskede IK 4  -      
 
25
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Saltsjöbadens IF 1  -      
25
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - IFK Aspudden-Tellus P14 Röd1  -      
26
14:00
sön
14:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 2 vit - Enskede IK 3  -      
MAJ 2020
 
01
11:00
fre
11:00    
Kärrdals BP 1
Sollentuna FK 12 - Enskede IK 7  -      
02
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Saltsjöbadens IF 2  -      
03
09:00
sön
09:00    
Nacka IP 1
Jarlabergs IF P06 gul - Enskede IK 4  -      
 
08
18:30
fre
18:30    
Enskede IP 3
IFK Aspudden-Tellus P14 Gul1 - Enskede IK 3  -      
09
12:15
lör
12:15    
Nacka IP 1
Sickla IF 2 - Enskede IK 3  -      
09
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Gröndals IK 1  -      
09
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Örby IS 2  -      
 
16
16:30
lör
16:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF F2006 - Enskede IK 7  -      
17
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
17
11:30
sön
11:30    
Värmdövallen 1
Värmdö IF 4 - Enskede IK 4  -      
 
23
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - IFK Aspudden-Tellus P14 Röd4  -      
23
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - IF Brommapojkarna 3  -      
 
30
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Tallkrogens IF  -      
30
12:00
lör
12:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Enskede IK 4  -      
30
13:30
lör
13:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF 5 - Enskede IK 7  -      
JUNI 2020
 
06
10:30
lör
10:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF 3 - Enskede IK 3  -      
06
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Älvsjö AIK FF 1  -      
07
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Boo FF 4  -      
 
13
10:30
lör
10:30    
Nacka IP 1
Järla IF FK Svart - Enskede IK 4  -      
13
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Jarlabergs IF P06 svart  -      
AUGUSTI 2020
 
08
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Järla IF FK Svart  -      
08
12:45
lör
12:45    
Nacka IP 1
Jarlabergs IF P06 svart - Enskede IK 3  -      
 
14
18:30
fre
18:30    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 7  -      
15
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Boo FF 3  -      
15
13:30
lör
13:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF 4 - Enskede IK 4  -      
 
22
11:00
lör
11:00    
Gubbängens BP 1
Tallkrogens IF - Enskede IK 3  -      
22
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Boo FF 5  -      
23
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3  -      
 
29
12:15
lör
12:15    
Ängby IP 1
IF Brommapojkarna 3 - Enskede IK 7  -      
29
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - IFK Aspudden-Tellus P14 Gul1  -      
30
11:45
sön
11:45    
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus P14 Röd4 - Enskede IK 4  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Värmdö IF 4  -      
05
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Hammarby IF FF F2006  -      
05
14:00
lör
14:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Blå - Enskede IK 3  -      
 
12
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Sickla IF 2  -      
13
12:30
sön
12:30    
Gröndals BP 1
Gröndals IK 1 - Enskede IK 4  -      
13
13:30
sön
13:30    
Stureby Skola BP 1
Örby IS 2 - Enskede IK 7  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Jarlabergs IF P06 gul  -      
19
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Sollentuna FK 12  -      
20
12:00
sön
12:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 2 - Enskede IK 3  -      
 
25
18:30
fre
18:30    
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus P14 Röd1 - Enskede IK 7  -      
26
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Hammarby IF FF 2 vit  -      
27
10:30
sön
10:30    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 1 - Enskede IK 4  -      
OKTOBER 2020
 
03
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Djurgårdens IF FF 3  -      
04
10:30
sön
10:30    
Värmdövallen 1
Värmdö IF 3 - Enskede IK 3  -      
04
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Enskede IK 7  -      
10
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 4 - Ingarö IF 2  -      
10
15:00
lör
15:00    
Ingarö IP 2
Ingarö IF 1 - Enskede IK 3  -      
 
17
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Älta IF 3  -      
17
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 7 - IFK Lidingö FK 5 vit  -      
18
12:00
sön
12:00    
Essinge IP 1
Essinge IK 1 - Enskede IK 4  -