Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
JANUARI 2020
 
12
13:00
sön
13:00    
Sollentuna fotbollshall (Norrvikens BP)
Sollentuna FK P06 - Enskede Idrottsklubb  -      
 
19
14:30
sön
14:30    
Aspuddens IP
Aspudden-Tellus Röd - Enskede Idrottsklubb  -      
 
26
15:00
sön
15:00    
Sollentuna fotbollshall (Norrvikens BP)
Sollentuna FK P06 Sportfältet - Enskede Idrottsklubb  -      
FEBRUARI 2020
 
08
12:00
lör
12:00    
Boovallen
Boo FF - Enskede Idrottsklubb  -      
 
16
18:00
sön
18:00    
Åkeshovs BP
Ängby IF - Enskede Idrottsklubb  -      
MARS 2020
 
01
14:00
sön
14:00    
Lidingövallen
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb  -      
 
08
12:00
sön
12:00    
Skytteholms IP
AIK P06 G - Enskede Idrottsklubb  -      
 
15
11:30
sön
11:30    
Bromstens IP
Brommapojkarna P06 6 - Enskede Idrottsklubb  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Sundbybergs IP
Sundbybergs IK - Enskede Idrottsklubb  -      
22
17:30
sön
17:30    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Tyresö FF P06  -      
 
28
12:00
lör
12:00    
Värmdövallen
Värmdö IF - Enskede Idrottsklubb  -      
29
14:00
sön
14:00    
Kärrdals IP Sollentuna
Sollentuna FK P06 Nord - Enskede Idrottsklubb  -      
APRIL 2020
 
04
13:00
lör
13:00    
Nacka IP (Tältet)
Jarlaberg P06 A - Enskede Idrottsklubb  -      
04
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Örby IS 3  -      
 
13
12:30
mån
12:30    
Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 2 - Enskede IK 5  -      
13
18:00
mån
18:00    
Kärrtorps IP 2
Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Enskede IK 6  -      
18
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Boo FF 7  -      
18
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Saltsjöbadens IF 4  -      
 
26
09:00
sön
09:00    
Nacka IP 1
Sickla IF 1 - Enskede IK 5  -      
26
10:30
sön
10:30    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 3 - Enskede IK 6  -      
MAJ 2020
 
02
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Rågsveds IF U3-1  -      
02
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Älta IF 1  -      
 
09
11:30
lör
11:30    
Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK C - Enskede IK 6  -      
10
11:00
sön
11:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Enskede IK 5  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Hammarby IF FF 7 gul  -      
16
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Tyresö FF U1:2  -      
 
23
12:00
lör
12:00    
Myrsjö IP 1
Boo FF 2 - Enskede IK 5  -      
24
14:00
sön
14:00    
Västberga IP 1
IFK Aspudden-Tellus P14 Gul2 - Enskede IK 6  -      
 
30
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Älvsjö AIK FF Röd  -      
30
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Saltsjö-Boo IF 1  -      
JUNI 2020
 
07
11:45
sön
11:45    
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Vit - Enskede IK 5  -      
07
15:30
sön
15:30    
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK 3 - Enskede IK 6  -      
 
14
10:30
sön
10:30    
Stureby Skola BP 1
Stureby SK 2 - Enskede IK 6  -      
14
10:30
sön
10:30    
Värmdövallen 1
Värmdö IF 2 - Enskede IK 5  -      
AUGUSTI 2020
 
08
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Värmdö IF 2  -      
09
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Stureby SK 2  -      
 
15
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Karlbergs BK 3  -      
15
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Hanvikens SK Vit  -      
 
22
12:00
lör
12:00    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 1 - Enskede IK 5  -      
23
14:00
sön
14:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Enskede IK 6  -      
 
29
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - IFK Aspudden-Tellus P14 Gul2  -      
29
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Boo FF 2  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
15:30
lör
15:30    
Tyresövallen 2
Tyresö FF U1:2 - Enskede IK 5  -      
06
15:30
sön
15:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 7 gul - Enskede IK 6  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - IFK Lidingö FK C  -      
12
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
 
19
11:30
lör
11:30    
Älta IP 1
Älta IF 1 - Enskede IK 5  -      
20
16:00
sön
16:00    
Hagsätra IP 1
Rågsveds IF U3-1 - Enskede IK 6  -      
 
26
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Saltsjöbadens IF 3  -      
26
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Sickla IF 1  -      
OKTOBER 2020
 
04
10:30
sön
10:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF 7 - Enskede IK 6  -      
04
13:30
sön
13:30    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 4 - Enskede IK 5  -      
 
10
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 5 - Segeltorps IF 2  -      
11
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 6 - Bagarmossen Kärrtorp BK 1  -      
 
18
15:00
sön
15:00    
Stureby Skola BP 1
Örby IS 3 - Enskede IK 6  -