Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2019
 
04
19:15
ons
19:15    
Hagsätra IP
Rågsved - Enskede Idrottsklubb  -      
06
19:00
fre
19:00    
Torvalla IP
Haninge U - Enskede Idrottsklubb  -      
 
22
11:00
sön
11:00    
Skogåshallen
Skogås - Enskede IK Grå  -      
JANUARI 2020
 
05
21:00
sön
21:00    
Slottshallen
Enskede Idrottsklubb - St cupen  -      
FEBRUARI 2020
 
16
16:00
sön
16:00    
Kärrtorps IP
 
AIK2 - Enskede Idrottsklubb3  -  1  
 
29
11:30
lör
11:30    
Kärrtorps IP plan3
Hammarby p05:8&2 - Enskede Idrottsklubb  -      
MARS 2020
 
08
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Lidingö3  -  1  
 
14
16:00
lör
16:00    
Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - BooFf lag13  -  1  
 
21
16:00
lör
16:00    
Ingarö IP
ingarö - Enskede Idrottsklubb  -      
22
14:00
sön
14:00    
Högsätras bp
Lidingö p05:8 - Enskede Idrottsklubb  -      
 
27
18:00
fre
18:00    
Kärrtorps IP
Hammarby P05:2 - Enskede Idrottsklubb  -      
28
11:30
lör
11:30    
Storvretens bp2
Tumba - Enskede Idrottsklubb  -      
28
14:30
lör
14:30    
Trollbäckens IP
Hanvikens - Enskede Idrottsklubb  -      
29
16:00
sön
16:00    
Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Norrtull  -      
APRIL 2020
 
03
19:30
fre
19:30    
Bollstanäs IP2
Bollstanäs - Enskede Idrottsklubb  -      
04
14:30
lör
14:30    
Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK P05 Grönt  -      
05
15:15
sön
15:15    
Nacka IP 1
Sickla IF 3 - Enskede IK 2  -      
05
18:00
sön
18:00    
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK - Enskede IK Gul  -      
 
10
14:15
fre
14:15    
Nytorps Mosse IP
Enskede Idrottsklubb - Skogås  -      
 
13
08:45
mån
08:45    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Värtans IK blå  -      
13
11:45
mån
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Spånga IS FK 1  -      
18
17:00
lör
17:00    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK 1 - Enskede IK Grå  -      
19
10:30
sön
10:30    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 2 - Enskede IK 2  -      
19
11:45
sön
11:45    
Tyresövallen 1
Tyresö FF 1 - Enskede IK Gul  -      
 
24
20:00
fre
20:00    
Gubbängens IP 1
Enskede IK Grå - IF Brommapojkarna 2  -      
25
10:00
lör
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Ängby IF 1  -      
25
11:45
lör
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Täby FK FA  -      
MAJ 2020
 
02
10:30
lör
10:30    
Ärvinge BP 1
Vasalund Stadshagens IF U - Enskede IK Gul  -      
02
12:00
lör
12:00    
Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 1 - Enskede IK Grå  -      
03
18:00
sön
18:00    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 61 - Enskede IK 2  -      
 
08
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2  -      
09
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Nacka United FF  -      
10
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Grå - AIK FF 1  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Ekerö IK 2  -      
17
12:00
sön
12:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF P15-1 - Enskede IK Gul  -      
 
21
12:00
tor
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Arameisk-Syrianska IF 1  -      
22
18:30
fre
18:30    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 2 - Enskede IK 2  -      
23
14:45
lör
14:45    
Strömvallen 1
Bele Barkarby FF 1 - Enskede IK Gul  -      
23
16:30
lör
16:30    
Homecall Arena Danderyd 1
IFK Stocksund 2 - Enskede IK Grå  -      
 
30
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Grå - Hammarby IF FF 7 grön  -      
30
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Boo FF 1  -      
31
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Gröndals IK 1  -      
JUNI 2020
 
07
09:00
sön
09:00    
Stadshagens IP 1
Norrtulls SK 1 - Enskede IK Grå  -      
07
16:00
sön
16:00    
Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK 8 - Enskede IK 2  -      
07
16:45
sön
16:45    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - Enskede IK Gul  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - IF Brommapojkarna 12  -      
13
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Djurgårdens Talangfotbollsförening 2  -      
14
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Grå - Vasalund Stadshagens IF 1  -      
AUGUSTI 2020
 
02
14:00
sön
14:00    
Essinge IP 1
Essinge IK 1 - Enskede IK Gul  -      
 
08
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - FC Djursholm 1  -      
08
12:00
lör
12:00    
Ärvinge BP 1
Vasalund Stadshagens IF 1 - Enskede IK Grå  -      
08
12:00
lör
12:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 12 - Enskede IK 2  -      
 
15
10:45
lör
10:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Grå - Norrtulls SK 1  -      
15
12:30
lör
12:30    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - IFK Lidingö FK 8  -      
16
11:30
sön
11:30    
Källbrinks IP 3
Huddinge IF 1 - Enskede IK Gul  -      
 
19
18:30
ons
18:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - IFK Haninge  -      
22
13:00
lör
13:00    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK - Enskede IK Gul  -      
23
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 grön - Enskede IK Grå  -      
23
12:30
sön
12:30    
Gröndals BP 1
Gröndals IK 1 - Enskede IK 2  -      
 
29
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Grå - IFK Stocksund 2  -      
29
12:15
lör
12:15    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Älvsjö AIK FF 2  -      
29
14:15
lör
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - IFK Stocksund  -      
SEPTEMBER 2020
 
02
20:00
ons
20:00    
Nacka IP 2
Sickla IF 1 - Enskede IK Gul  -      
06
11:45
sön
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - IK Frej Täby FF 1  -      
06
17:00
sön
17:00    
Träkvistavallen 1
Ekerö IK 2 - Enskede IK 2  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Tallbohovs IP 1
Järfälla FF 1 - Enskede IK Gul  -      
12
14:00
lör
14:00    
Skytteholms IP 3
AIK FF 1 - Enskede IK Grå  -      
12
16:00
lör
16:00    
Kärrtorps IP 2
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Enskede IK 2  -      
 
19
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Grå - Segeltorps IF 1  -      
19
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Värmdö IF 1  -      
20
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Täby FK 61  -      
 
26
16:00
lör
16:00    
Ängby IP 1
Ängby IF 1 - Enskede IK 2  -      
27
18:00
sön
18:00    
Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Enskede IK Gul  -      
OKTOBER 2020
 
03
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Mälarhöjden-Hägersten FF 2  -      
03
12:15
lör
12:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Segeltorps IF 1  -      
04
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Grå - Sollentuna FK 1  -      
 
10
10:15
lör
10:15    
Hjorthagens IP 1
Värtans IK blå - Enskede IK 2  -      
10
12:00
lör
12:00    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna 2 - Enskede IK Grå  -      
10
12:00
lör
12:00    
Viksjövallen 2
IFK Viksjö 1 - Enskede IK Gul  -      
 
17
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Sickla IF 3  -      
17
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Grå - Bollstanäs SK gul  -      
18
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Skogås-Trångsunds FF Svart  -