Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2018
 
01
10:30
lör
10:30    
Spånga IP
BP 04 - Enskede Idrottsklubb4  -  1  
01
15:00
lör
15:00    
Tellushallen
Vallentuna BK - Enskede Idrottsklubb6  -  3  
02
15:30
sön
15:30    
Viksjövallen
IFK Viksjö P04-1 - Enskede P04 Svart2  -  1  
 
08
12:30
lör
12:30    
Myrsjö IP (Mensätravägen 42)
Enskede IK P04 Svart - Nacka FC1  -  5  
09
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Vendelsö IK 26  -  6  
 
15
13:00
lör
13:00    
Skarpnäckshallen
Enskede Idrottsklubb - Hammarby IF FF6  -  3  
16
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 3
Enskede P04-svart - Skogås/Trångsund2  -  3  
JANUARI 2019
 
20
19:00
sön
19:00    
Ängsholmshallen
Täby United FC - Enskede Idrottsklubb1  -  6  
 
26
16:00
lör
16:00    
Liljeholmshallen 3
IF Brommapojkarna - Enskede Idrottsklubb2  -  19
FEBRUARI 2019
 
02
13:00
lör
13:00    
Skarpnäckshallen
Enskede Idrottsklubb - Kungsängens IF8  -  4  
 
24
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 3
Enskede P04 Svart lag 2 - Syrianska U15 Vit1  -  8  
MARS 2019
 
03
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 3
Enskede P04 Svart 1 - IFK Viksjö U154  -  0  
 
09
14:30
lör
14:30    
Enskede IP 2
Enskede P04 Svart 1 - BP 04-3 U2  -  3  
10
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 3
Enskede P04 Svart 1 - Spånga IS FK U154  -  4  
 
16
11:00
lör
11:00    
Ösby bollplan
Gustavsberg IF U15 - Enskede P04 Svart 14  -  3  
17
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 3
Enskede P04 Svart 2 - Nockebyhovs IF2  -  5  
17
13:30
sön
13:30    
Brunna IP
Arameisk-Syrianska IF U15 - Enskede P04 Svart 10  -  3  
 
23
16:00
lör
16:00    
Myrsjö IP
Boo P04:2 - Enskede P04 Svart 23  -  6  
24
09:30
sön
09:30    
Danderyd Arena
IFK Stocksund U15 - Enskede P04 Svart 15  -  1  
APRIL 2019
 
06
15:00
lör
15:00    
Träningsmatch
Enskede P04 svart - IFK Stocksund U15  -      
07
10:30
sön
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 15  -  6  
 
13
13:00
lör
13:00    
Kärrtorps IP 2
Enskede IK Svart 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 19  -  3  
 
17
20:30
ons
20:30    
Hemmaplan generell
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK p170  -  4  
 
22
15:00
mån
15:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 2 - IFK Lidingö FK N4  -  0  
28
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 2 grön - Enskede IK Svart 11  -  3  
28
14:00
sön
14:00    
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK Svart 20  -  12
MAJ 2019
 
03
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 2 - Karlbergs BK 21  -  3  
04
10:00
lör
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 1 - Djurgårdens IF FF 56  -  0  
 
11
12:00
lör
12:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF GV - Enskede IK Svart 21  -  0  
11
13:30
lör
13:30    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Utv - Enskede IK Svart 12  -  4  
 
19
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 2 - Gröndals IK 15  -  1  
19
11:45
sön
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 1 - Karlbergs BK 11  -  1  
 
26
10:00
sön
10:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 8 - Enskede IK Svart 26  -  1  
26
12:00
sön
12:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 3 - Enskede IK Svart 11  -  0  
JUNI 2019
 
01
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 1 - Stuvsta IF 14  -  1  
01
16:00
lör
16:00    
Gubbängens IP 1
Enskede IK Svart 2 - Djurgårdens IF FF 64  -  0  
 
08
12:00
lör
12:00    
Lidingövallen 2
IFK Lidingö FK 2 blå - Enskede IK Svart 13  -  2  
08
13:15
lör
13:15    
Myrsjö IP 1
Boo FF 4 - Enskede IK Svart 24  -  5  
 
14
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 2 - Essinge IK 16  -  0  
16
13:30
sön
13:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF 1 - Enskede IK Svart 13  -  1  
JULI 2019
 
10
18:00
ons
18:00    
Torvalla IP
IFK Haninge U15 - Enskede P04 Svart7  -  0  
13
13:00
lör
13:00    
Enebybergs IP
Enebyberg IF - Enskede P04 Svart0  -  2  
AUGUSTI 2019
 
02
11:20
fre
11:20    
Hammarbyhöjdens BP
Sunderby SK - Enskede IK P04 Svart  -      
02
14:50
fre
14:50    
Hammarbyhöjdens BP
Enskede IK P04 Svart - Hammarby IF FF 04-2  -      
02
18:20
fre
18:20    
Zinkendamms IP 1
Enskede IK P04 Svart - Bønes Idrettslag  -      
03
09:10
lör
09:10    
Enskede IP 3
Spånga IS FK - Enskede IK P04 Svart  -      
04
08:00
sön
08:00    
Zinkendamms IP
Enskede P04 Svart - Sickla IF  -      
 
11
14:00
sön
14:00    
Essinge IP 1
Essinge IK 1 - Enskede IK Svart 20  -  3  
 
17
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 2 - Boo FF 46  -  4  
18
09:15
sön
09:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 1 - Boo FF 13  -  6  
 
25
09:45
sön
09:45    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart 1 - IFK Lidingö FK 2 blå2  -  3  
 
31
09:00
lör
09:00    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 6 - Enskede IK Svart 27  -  9  
SEPTEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 2 - IF Brommapojkarna 85  -  2  
01
13:00
sön
13:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Enskede IK Svart 12  -  4  
 
07
15:30
lör
15:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 1 - IF Brommapojkarna 33  -  1  
08
12:30
sön
12:30    
Gröndals BP 1
Gröndals IK 1 - Enskede IK Svart 25  -  6  
 
13
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 2 - Älvsjö AIK FF GV6  -  2  
13
18:30
fre
18:30    
Stadshagens IP 1
Karlbergs BK 1 - Enskede IK Svart 14  -  0  
15
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
Enskede Idrottsklubb - Nockebyhovs IF  -      
 
22
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 1 - Älvsjö AIK FF Utv6  -  4  
 
29
16:00
sön
16:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 5 - Enskede IK Svart 11  -  9  
OKTOBER 2019
 
05
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart 1 - Hammarby IF FF 2 grön5  -  3  
05
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede P04 Svart - Hammarby IF FF 2 Grön  -      
06
17:30
sön
17:30    
Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK N - Enskede IK Svart 22  -  7  
 
20
11:30
sön
11:30    
Axelsbergs BP 1
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Enskede IK Svart 26  -  3