Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2018
 
01
18:00
lör
18:00    
Högdalshallen
Stureby IK - Enskede Idrottsklubb  -      
02
15:00
sön
15:00    
Danderyds Arena
IFK Stocksund - Enskede Idrottsklubb  -      
 
09
16:45
sön
16:45    
Tellushallen
Vallentuna BK DF - Enskede IK  -      
 
16
18:00
sön
18:00    
Farstahallen 3
Älvsjö AIK - Enskede Idrottsklubb  -      
JANUARI 2019
 
11
19:30
fre
19:30    
Kärrtorpshallen
Enskede Idrottsklubb - Örby IS  -      
 
20
09:00
sön
09:00    
Sjöstadshallen
Stureby SK - Enskede Idrottsklubb  -      
 
26
19:00
lör
19:00    
Liljeholmshallen 1
Norrtulls SK - Enskede IK3  -  2  
FEBRUARI 2019
 
03
17:00
sön
17:00    
Farstahallen 4
Enskede IK - Stureby SK2  -  4  
MARS 2019
 
09
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Järla IF5  -  2  
10
09:00
sön
09:00    
Torvalla IP
Vendelsö IK - Enskede Idrottsklubb4  -  7  
 
16
09:15
lör
09:15    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Ingarö IF3  -  1  
17
13:45
sön
13:45    
Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - IFK Lidingö3  -  3  
 
29
18:30
fre
18:30    
Boovallen 1
Boo FF - Enskede Idrottsklubb  -      
30
09:15
lör
09:15    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Boo FF  -      
31
11:00
sön
11:00    
Näsbydals IP
Täby FK - Enskede Idrottsklubb  -      
APRIL 2019
 
06
13:00
lör
13:00    
Lisebergs BP 1
Örby IS Gul - Enskede IK Röd  -      
07
16:00
sön
16:00    
Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK Vit  -      
07
16:15
sön
16:15    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Norrtulls SK 1  -      
 
13
14:00
lör
14:00    
Nacka IP 2
Järla IF FK Vit - Enskede IK Svart  -      
13
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Boo FF 2  -      
13
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Stuvsta IF 1  -      
 
22
14:30
mån
14:30    
Sätra BP 1
Sätra SK - Enskede IK Vit  -      
22
15:00
mån
15:00    
Nacka IP 2
Järla IF FK Röd - Enskede IK Röd  -      
22
16:30
mån
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Gul - Stureby SK Blå  -      
22
18:00
mån
18:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Saltsjöbadens IF  -      
27
11:00
lör
11:00    
Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 1 - Enskede IK Gul  -      
27
16:15
lör
16:15    
Älta IP 1
Älta IF 1 - Enskede IK Svart  -      
27
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - IFK Lidingö FK röd  -      
MAJ 2019
 
04
14:00
lör
14:00    
Älta IP 1
Älta IF 2 - Enskede IK Vit  -      
04
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Örby IS Blå  -      
 
11
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK Gul  -      
11
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Djurgårdens IF FF 2  -      
11
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Örby IS Röd  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 2 - Enskede IK Svart  -      
18
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Gul - Tyresö FF Gul  -      
18
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Vendelsö IK 1  -      
19
11:00
sön
11:00    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 1 - Enskede IK Röd  -      
 
25
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 - Enskede IK Vit  -      
25
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Saltsjö-Boo IF Vit  -      
25
16:00
lör
16:00    
Nacka IP 1
Nacka FC - Enskede IK Gul  -      
25
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Boo FF 1  -      
JUNI 2019
 
01
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Älvsjö AIK FF 2  -      
01
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Värmdö IF 3  -      
01
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Gul - IFK Lidingö FK blå  -      
02
18:00
sön
18:00    
Värmdövallen 1
Värmdö IF 2 - Enskede IK Svart  -      
 
08
11:30
lör
11:30    
Värmdövallen 1
Värmdö IF 1 - Enskede IK Gul  -      
08
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Ingarö IF 2  -      
09
13:30
sön
13:30    
Källbrinks IP 3
Huddinge IF 2 - Enskede IK Vit  -      
09
13:30
sön
13:30    
Nacka IP 1
Sickla IF 1 - Enskede IK Röd  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF Svart - Enskede IK Svart  -      
15
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Stureby SK Vit  -      
15
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Norrtulls SK 2  -      
16
16:00
sön
16:00    
Solberga BP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK Gul  -      
AUGUSTI 2019
 
10
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Saltsjö-Boo IF Svart  -      
11
16:15
sön
16:15    
Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 2 - Enskede IK Röd  -      
11
16:30
sön
16:30    
Stureby Skola BP 1
Stureby SK Vit - Enskede IK Vit  -      
 
17
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Huddinge IF 2  -      
17
15:00
lör
15:00    
Ingarö IP 2
Ingarö IF 2 - Enskede IK Svart  -      
17
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Gul - Älvsjö AIK FF 1  -      
17
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Sickla IF 1  -      
 
23
18:30
fre
18:30    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 2 - Enskede IK Vit  -      
24
11:45
lör
11:45    
Värmdövallen 1
Värmdö IF 3 - Enskede IK Röd  -      
24
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Gul - Värmdö IF 1  -      
24
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Värmdö IF 2  -      
 
30
20:00
fre
20:00    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF Vit - Enskede IK Röd  -      
31
13:00
lör
13:00    
Myrsjö IP 1
Boo FF 1 - Enskede IK Svart  -      
31
14:00
lör
14:00    
Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK blå - Enskede IK Gul  -      
31
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Hammarby IF FF 3  -      
SEPTEMBER 2019
 
07
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Gul - Nacka FC  -      
07
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Hammarby IF FF 2  -      
07
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Reymersholms IK 1  -      
08
16:30
sön
16:30    
Svartbäckens BP 1
Vendelsö IK 1 - Enskede IK Vit  -      
 
14
13:00
lör
13:00    
Lisebergs BP 1
Örby IS Röd - Enskede IK Vit  -      
14
17:00
lör
17:00    
Tyresövallen 2
Tyresö FF Gul - Enskede IK Gul  -      
15
10:30
sön
10:30    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 2 - Enskede IK Röd  -      
 
21
14:30
lör
14:30    
Lisebergs BP 1
Örby IS Blå - Enskede IK Svart  -      
21
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Älta IF 2  -      
21
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Gul - Hammarby IF FF 1  -      
 
28
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Älta IF 1  -      
29
17:30
sön
17:30    
Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK röd - Enskede IK Röd  -      
OKTOBER 2019
 
05
12:00
lör
12:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF - Enskede IK Svart  -      
05
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Gul - Segeltorps IF 1  -      
05
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Sätra SK  -      
05
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Järla IF FK Röd  -      
 
12
11:30
lör
11:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF 2 - Enskede IK Röd  -      
12
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Järla IF FK Vit  -      
13
13:00
sön
13:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Enskede IK Vit  -      
13
15:00
sön
15:00    
Stureby Skola BP 1
Stureby SK Blå - Enskede IK Gul  -      
 
19
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Röd - Örby IS Gul  -      
19
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Rönninge Salem Fotboll 1  -      
20
17:00
sön
17:00    
Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 1 - Enskede IK Svart  -