Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Enskede IK
Est 1914
Flickor 05

Matcher
JANUARI 2020
 
12
15:00
sön
15:00    
Liljeholmshallen 1
Örby IS F05 - Enskede IK 12  -  2  
 
21
19:30
tis
19:30    
Älvsjö IP
Älvsjö AIK FF - Enskede Idrottsklubb  -      
25
12:30
lör
12:30    
Gubbängshallen
Enskede IK 1 - Stureby SK 11  -  5  
FEBRUARI 2020
 
01
14:15
lör
14:15    
Farstahallen 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 11  -  6  
 
08
14:00
lör
14:00    
Skarpnäckshallen
Enskede IK 1 - Saltsjö-Boo IF 16  -  2  
 
15
11:00
lör
11:00    
Lidingövallen
IFK Lidingö - Enskede Idrottsklubb  -      
15
18:15
lör
18:15    
Källängens gymnastikhall
Enskede IK 1 - IFK Lidingö FK  -      
16
15:00
sön
15:00    
Tellushallen
Vallentuna BK DF 1 - Enskede IK 11  -  2  
 
22
11:30
lör
11:30    
Segeltorp IP
Segeltorp IF - Enskede Idrottsklubb  -      
MARS 2020
 
15
19:00
sön
19:00    
Farsta IP
Enskede Idrottsklubb - Huddinge IF  -      
 
22
15:00
sön
15:00    
Veddestavallen
Bele Barkbarby - Enskede Idrottsklubb  -      
 
27
19:00
fre
19:00    
Stuvsta IP
Segeltorps IF - Enskede Idrottsklubb  -      
28
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Järla IF  -      
APRIL 2020
 
03
19:45
fre
19:45    
Enskede IP 3 (Inställd)
Enskede IK Vit - Sundbybergs IK  -      
05
16:30
sön
16:30    
Stureby Skola BP 1
Stureby SK - Enskede IK Svart  -      
 
13
10:00
mån
10:00    
Enskede IP 2
Enskede Idrottsklubb - IFK Stocksund   -      
13
10:15
mån
10:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - IFK Stocksund Orange  -      
17
20:00
fre
20:00    
Ingarö IP 2
Ingarö IF 1 - Enskede IK Svart0  -  3  
18
10:00
lör
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Vit - IF Brommapojkarna 31  -  3  
 
26
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Hammarby IF FF 12  -  3  
26
15:00
sön
15:00    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 1 - Enskede IK Vit3  -  2  
 
29
20:30
ons
20:30    
Skarpängs IP
Täby FK - Enskede Idrottsklubb  -      
MAJ 2020
 
01
15:00
fre
15:00    
Älvsjö IP 1
AIK - Enskede Idrottsklubb  -      
02
11:45
lör
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Vit - Örby IS Röd3  -  4  
02
14:00
lör
14:00    
Skytteholms IP 2 (matchen flyttas)
AIK FF 1 - Enskede IK Svart 3  -  0  
 
08
20:00
fre
20:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF 12  -  1  
10
10:30
sön
10:30    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 2 - Enskede IK Vit0  -  5  
 
16
16:00
lör
16:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Vit - Huddinge IF 21  -  1  
 
21
10:00
tor
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Älta IF 12  -  0  
23
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - IFK Lidingö FK vit1  -  3  
24
19:00
sön
19:00    
Torvalla IP 1
IFK Haninge 2 - Enskede IK Vit3  -  1  
 
29
19:30
fre
19:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Järla IF FK Vit1  -  4  
30
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Vit - Boo FF 13  -  2  
JUNI 2020
 
05
20:00
fre
20:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Sollentuna FK 14  -  2  
07
17:00
sön
17:00    
Stadshagens IP 1
Norrtulls SK 1 - Enskede IK Vit7  -  0  
 
13
15:30
lör
15:30    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 1 - Enskede IK Svart2  -  3  
 
21
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Segeltorps IF 14  -  1  
AUGUSTI 2020
 
02
12:00
sön
12:00    
Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 1 - Enskede IK Svart  -      
 
08
16:00
lör
16:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Täby FK 1  -      
 
14
19:00
fre
19:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Vit - Järla IF FK Vit  -      
15
12:30
lör
12:30    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK 1 - Enskede IK Svart  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Boovallen 1
Boo FF 1 - Enskede IK Vit  -      
23
10:45
sön
10:45    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK vit - Enskede IK Svart  -      
 
29
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Vit - IFK Haninge 2  -      
30
14:15
sön
14:15    
Älta IP 1
Älta IF 1 - Enskede IK Svart  -      
SEPTEMBER 2020
 
04
19:30
fre
19:30    
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK - Enskede IK Vit  -      
05
16:30
lör
16:30    
Nytorps Mosse IP 1
Huddinge IF 2 - Enskede IK Vit  -      
 
12
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Vit - Djurgårdens IF FF 2  -      
13
14:00
sön
14:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK Svart  -      
 
19
14:30
lör
14:30    
Lisebergs BP 1
Örby IS Röd - Enskede IK Vit  -      
20
11:45
sön
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - AIK FF 1  -      
 
26
09:00
lör
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK Svart  -      
27
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Vit - Saltsjö-Boo IF 1  -      
OKTOBER 2020
 
03
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Ingarö IF 1  -      
04
12:00
sön
12:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 3 - Enskede IK Vit  -      
 
10
11:30
lör
11:30    
Homecall Arena Danderyd 1
IFK Stocksund Orange - Enskede IK Svart  -      
10
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Vit - Norrtulls SK 1  -      
 
18
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Stureby SK  -