Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2019
 
07
12:00
lör
12:00    
Skärholmshallen 1
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
07
12:00
lör
12:00    
Skärholmshallen 1
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF  -      
 
21
09:30
lör
09:30    
Liljeholmshallarna
Enskede Idrottsklubb - Gröndals IK  -      
JANUARI 2020
 
12
14:00
sön
14:00    
Liljeholmshallen 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 12  -  3  
12
14:00
sön
14:00    
Liljeholmshallen 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 12  -  3  
 
18
12:00
lör
12:00    
Vendelsömalmshallen
Ifk haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
18
18:00
lör
18:00    
Skarpnäckshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 13  -  2  
 
25
14:30
lör
14:30    
Gubbängshallen
Enskede IK 1 - Rågsveds IF4  -  9  
25
14:30
lör
14:30    
Gubbängshallen
Enskede IK 1 - Rågsveds IF4  -  9  
FEBRUARI 2020
 
02
17:00
sön
17:00    
Liljeholmshallen 1
Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK 13  -  2  
02
17:00
sön
17:00    
Liljeholmshallen 1
Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK 13  -  2  
 
08
15:00
lör
15:00    
Skarpnäckshallen
Enskede IK 1 - IFK Österåker FK Futsal5  -  7  
 
16
19:00
sön
19:00    
Botkyrkahallen 2
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Enskede IK 10  -  3  
MARS 2020
 
15
12:30
sön
12:30    
Ursvik ip
Ursvik IK - Enskede Idrottsklubb  -      
 
20
18:30
fre
18:30    
Hagstumosse ip, Gnesta
Gnesta FF - Enskede Idrottsklubb  -      
21
12:00
lör
12:00    
Stuvsta ip
Stuvsta IF - Enskede Idrottsklubb  -      
21
16:30
lör
16:30    
Spånga ip
Vasalund - Enskede Idrottsklubb  -      
 
29
12:00
sön
12:00    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - hanvikens sk  -      
29
16:00
sön
16:00    
vårbergs ip
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö aik  -      
APRIL 2020
 
13
10:00
mån
10:00    
Skytteholms IP 3
AIK FF 2 - Enskede IK Lila 1  -      
13
11:45
mån
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Spånga IS FK 1  -      
14
18:30
tis
18:30    
Storvretens BP 2
IFK Tumba FK Vit - Enskede IK Lila 2  -      
17
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - FoC Farsta FF Röd  -      
18
08:30
lör
08:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Boo FF 2  -      
19
11:45
sön
11:45    
Tyresövallen 1
Tyresö FF 1 - Enskede IK Gul  -      
 
25
11:45
lör
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Täby FK FA  -      
25
14:00
lör
14:00    
Nacka IP 2
Sickla IF 2 - Enskede IK Lila 2  -      
MAJ 2020
 
01
12:00
fre
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - IFK Lidingö FK S  -      
02
10:30
lör
10:30    
Ärvinge BP 1
Vasalund Stadshagens IF U - Enskede IK Gul  -      
03
11:45
sön
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - IFK Tumba FK Blå  -      
 
08
18:00
fre
18:00    
Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 3 - Enskede IK Lila 2  -      
09
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Nacka United FF  -      
09
16:00
lör
16:00    
Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF Vit - Enskede IK Lila 1  -      
 
16
17:30
lör
17:30    
Älta IP 1
Älta IF 1 - Enskede IK Lila 1  -      
17
11:30
sön
11:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Hanvikens SK Vit  -      
17
12:00
sön
12:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF P15-1 - Enskede IK Gul  -      
 
21
12:00
tor
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Arameisk-Syrianska IF 1  -      
22
20:00
fre
20:00    
Brantbrinks IP 2
Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Enskede IK Lila 2  -      
23
10:00
lör
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - Hammarby IF FF 2 grön  -      
23
14:45
lör
14:45    
Strömvallen 1
Bele Barkarby FF 1 - Enskede IK Gul  -      
 
29
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Järla IF FK Svart  -      
30
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Boo FF 1  -      
31
09:45
sön
09:45    
Tyresövallen 1
Tyresö FF 2 - Enskede IK Lila 1  -      
JUNI 2020
 
05
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - Vendelsö IK 1  -      
07
10:00
sön
10:00    
Tyresövallen 1
Tyresö FF 4 - Enskede IK Lila 2  -      
07
16:45
sön
16:45    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - Enskede IK Gul  -      
 
13
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Djurgårdens Talangfotbollsförening 2  -      
13
14:00
lör
14:00    
Ösby BP 1
Värmdö IF G-berg - Enskede IK Lila 2  -      
13
15:00
lör
15:00    
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Röd - Enskede IK Lila 1  -      
AUGUSTI 2020
 
02
14:00
sön
14:00    
Essinge IP 1
Essinge IK 1 - Enskede IK Gul  -      
 
07
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - Hanvikens SK Röd  -      
08
10:15
lör
10:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Värmdö IF G-berg  -      
08
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - FC Djursholm 1  -      
 
15
15:00
lör
15:00    
Haningevallen 1
Vendelsö IK 1 - Enskede IK Lila 1  -      
16
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Tyresö FF 4  -      
16
11:30
sön
11:30    
Källbrinks IP 3
Huddinge IF 1 - Enskede IK Gul  -      
 
19
18:30
ons
18:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - IFK Haninge  -      
22
13:00
lör
13:00    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK - Enskede IK Gul  -      
23
11:45
sön
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - Tyresö FF 2  -      
23
14:15
sön
14:15    
Nacka IP 2
Järla IF FK Svart - Enskede IK Lila 2  -      
 
28
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2  -      
29
14:00
lör
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 2 grön - Enskede IK Lila 1  -      
29
14:15
lör
14:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - IFK Stocksund  -      
SEPTEMBER 2020
 
02
20:00
ons
20:00    
Nacka IP 2
Sickla IF 1 - Enskede IK Gul  -      
05
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - Älta IF 1  -      
06
11:45
sön
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - IK Frej Täby FF 1  -      
06
15:00
sön
15:00    
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Vit - Enskede IK Lila 2  -      
 
11
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Segeltorps IF 3  -      
12
12:00
lör
12:00    
Tallbohovs IP 1
Järfälla FF 1 - Enskede IK Gul  -      
13
11:45
sön
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit  -      
 
19
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Värmdö IF 1  -      
20
14:30
sön
14:30    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK S - Enskede IK Lila 2  -      
 
22
18:30
tis
18:30    
Storvretens BP 2
IFK Tumba FK Blå - Enskede IK Lila 1  -      
25
18:15
fre
18:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - Sickla IF 2  -      
27
18:00
sön
18:00    
Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Enskede IK Gul  -      
OKTOBER 2020
 
03
10:00
lör
10:00    
Boovallen 1
Boo FF 2 - Enskede IK Lila 2  -      
03
12:15
lör
12:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Segeltorps IF 1  -      
03
14:00
lör
14:00    
Farsta IP 1
FoC Farsta FF Röd - Enskede IK Lila 1  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 2 - IFK Tumba FK Vit  -      
10
12:00
lör
12:00    
Viksjövallen 2
IFK Viksjö 1 - Enskede IK Gul  -      
11
11:45
sön
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Lila 1 - AIK FF 2  -      
 
17
14:00
lör
14:00    
Brantbrinks IP 2
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Enskede IK Lila 1  -      
18
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Gul - Skogås-Trångsunds FF Svart  -      
18
17:30
sön
17:30    
Ingarö IP 2
Ingarö IF 2 - Enskede IK Lila 2  -