Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2019
 
07
18:00
lör
18:00    
Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Stockholm United FF 14  -  3  
 
13
18:00
fre
18:00    
Lillhagahallen Nykvarn
Enskede Idrottsklubb - Rynninge IK2  -  3  
13
19:20
fre
19:20    
Lillhagahallen Nykvarn
Enskede Idrottsklubb - Saltsjöbadens IF3  -  1  
13
20:40
fre
20:40    
Turingehallen Nykvarn
IFK Stocksund - Enskede Idrottsklubb0  -  4  
13
21:35
fre
21:35    
Turingehallen Nykvarn
Rimbo IF - Enskede Idrottsklubb1  -  6  
13
23:00
fre
23:00    
Björkestahallen
Enskede Idrottsklubb - IFK Stocksund orange5  -  0  
14
14:40
lör
14:40    
Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb Svart - Hammarby IF Akademi1  -  1  
14
15:00
lör
15:00    
Idrottshuset Tumba
Bagarmossen BK - Enskede Idrottsklubb 20  -  5  
14
15:40
lör
15:40    
Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb Svart - Älvsjö AIK1  -  0  
14
16:00
lör
16:00    
Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb 2 - Alsicke IF2  -  2  
14
16:40
lör
16:40    
Idrottshuset Tumba
Bagarmossen Kärrtorp BK - Enskede Idrottsklubb Svart1  -  4  
14
17:00
lör
17:00    
Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb 2 - Älvsjö AIK 15  -  0  
14
17:50
lör
17:50    
Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb 2 - Älvsjö AIK 12  -  0  
14
17:50
lör
17:50    
Idrottshuset Tumba
Stockholm United - Enskede Idrottsklubb1  -  3  
14
18:20
lör
18:20    
Idrottshuset Tumba
Huddinge IF - Enskede Idrottsklubb 22  -  0  
14
18:20
lör
18:20    
Idrottshuset Tumba
Hammarby Akademi - Enskede Idrottsklubb1  -  2  
14
18:50
lör
18:50    
Idrottshuset Tumba
Enskede Idrottsklubb - Hammarby Akademi0  -  2  
14
19:10
lör
19:10    
Idrottshuset Tumba
Huddinge IF - Enskede Idrottsklubb0  -  2  
15
14:00
sön
14:00    
Liljeholmshallen 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 11  -  6  
 
29
18:00
sön
18:00    
Tyresöhallen
Enskede Idrottsklubb - Älvsjö AIK1  -  0  
29
20:00
sön
20:00    
Tyresöhallen
Hanvikens SK - Enskede Idrottsklubb0  -  2  
29
22:20
sön
22:20    
Tyresöhallen
Rågsved IF - Enskede Idrottsklubb1  -  1  
 
30
19:00
mån
19:00    
Tyresöhallen
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb0  -  2  
30
21:40
mån
21:40    
Tyresöhallen
Enskede Idrottsklubb - SuFF2  -  0  
JANUARI 2020
 
02
18:00
tor
18:00    
Slottshallen
Enskede Idrottsklubb 2 - Hanvikens SK3  -  0  
02
19:00
tor
19:00    
Slottshallen
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb 13  -  0  
02
20:00
tor
20:00    
Slottshallen
Rågsveds IF - Enskede Idrottsklubb 22  -  1  
02
20:40
tor
20:40    
Slottshallen
Enskede Idrottsklubb 1 - Stureby SK4  -  0  
02
21:20
tor
21:20    
Slottshallen
Enskede Idrottsklubb 2 - Stockholm United FF2  -  2  
02
21:40
tor
21:40    
Slottshallen
Enskede Idrottsklubb 1 - Hammarby Akademi0  -  2  
02
22:20
tor
22:20    
Slottshallen
Jarlabergs IF - Enskede Idrottsklubb 22  -  1  
05
12:00
sön
12:00    
Tyresöhallen
Enskede Idrottsklubb 1 - Tyresö FF1  -  1  
05
12:20
sön
12:20    
Tyresöhallen
Rågsveds IF - Enskede Idrottsklubb 23  -  2  
05
13:20
sön
13:20    
Tyresöhallen
Jarlabergs IF - Enskede Idrottsklubb 10  -  0  
05
13:40
sön
13:40    
Tyresöhallen
Enskede Idrottsklubb 2 - Hammarby Akademi1  -  1  
 
06
12:00
mån
12:00    
Tyresöhallen
Älvsjö AIK FF - Enskede Idrottsklubb4  -  3  
12
18:00
sön
18:00    
Botkyrkahallen 2
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Enskede IK 10  -  22
 
18
14:00
lör
14:00    
Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Vallentuna BK DF 15  -  2  
 
24
17:40
fre
17:40    
Göransson Arena 2
Enskede Idrottsklubb 1 - Sandvikens IF Röd0  -  0  
24
20:35
fre
20:35    
Göransson Arena 6
Enskede Idrottsklubb 2 - Alsike IF Svart3  -  0  
25
10:55
lör
10:55    
Göransson Arena 2
Heffnersklubbans BK - Enskede Idrottsklubb 13  -  0  
25
11:45
lör
11:45    
Göransson Arena 1
Valbo FF - Enskede Idrottsklubb 21  -  2  
25
20:00
lör
20:00    
Göransson Arena 5
Enskede Idrottsklubb 1 - IFK Österåker 21  -  0  
25
20:50
lör
20:50    
Göransson Arena 6
Gideonsbergs IF 2 - Enskede Idrottsklubb 20  -  2  
26
09:45
sön
09:45    
Göransson Arena 1
Enskede Idrottsklubb 2 - Högbo AIK8  -  0  
26
10:10
sön
10:10    
Göransson Arena 6
Alsike IF Svart - Enskede Idrottsklubb 11  -  1  
26
12:55
sön
12:55    
Göransson Arena 2
Enskede Idrottsklubb 2 - IFK Östersund Vit2  -  1  
26
14:45
sön
14:45    
Göransson Arena 4
Enskede Idrottsklubb 2 - IFK Österåker FK 14  -  0  
26
16:45
sön
16:45    
Göransson Arena 1
Enskede Idrottsklubb 2 - IFK Österåker FK 22  -  0  
FEBRUARI 2020
 
01
07:40
lör
07:40    
Södervärnshallen
 
Visby BOIS 2 - Enskede Idrottsklubb0  -  3  
01
09:00
lör
09:00    
Södervärnshallen
 
Enskede Idrottsklubb - Fardhem Garda BK Lag 11  -  0  
01
10:40
lör
10:40    
Södervärnshallen
Enskede Idrottsklubb - Stenkyrka IF3  -  0  
01
12:00
lör
12:00    
Södervärnshallen
Ösmo GIF FK Svart - Enskede Idrottsklubb0  -  4  
01
13:00
lör
13:00    
Södervärnshallen
Enskede Idrottsklubb - Ösmo GIF FK gul8  -  0  
01
14:00
lör
14:00    
Orrliden, Eskilstuna
Skogstorps GoIF - Enskede Idrottsklubb1  -  4  
01
14:20
lör
14:20    
Södervärnshallen
 
Enskede Idrottsklubb - Visby BOIS 1 3  -  0  
02
08:30
sön
08:30    
Ica Maxi Arena
Enskede Idrottsklubb - P18 IK3  -  0  
02
15:00
sön
15:00    
Skärholmshallen 1
Enskede IK 1 - Saltsjöbadens IF 17  -  0  
 
08
09:00
lör
09:00    
Grimsta A
Brommapojkarna F06-1 - Enskede Idrottsklubb5  -  1  
08
18:00
lör
18:00    
Liljeholmshallen 2
Stureby SK 1 - Enskede IK 10  -  8  
09
16:00
sön
16:00    
Sollentuna fotbollshall
Sollentuna FK akademi - Enskede Idrottsklubb3  -  0  
 
15
16:00
lör
16:00    
Liljeholmshallen 2
Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF2  -  1  
 
23
10:00
sön
10:00    
Värmdövallen
Värmdö IF - Enskede Idrottsklubb1  -  2  
MARS 2020
 
06
18:30
fre
18:30    
Bromstens IP
IF Brommapojkarna 2 - Enskede Idrottsklubb1  -  1  
07
16:30
lör
16:30    
Kärrtorps IP
Bagarmossen Kärrtorp BK - Enskede Idrottsklubb1  -  3  
08
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Mälarhöjden IK2  -  3  
 
14
14:00
lör
14:00    
Tyresövallen
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
15
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - IFK Lidingö akademi  -      
 
21
16:30
lör
16:30    
Tantolundens BP
Reymersholms IK - Enskede Idrottsklubb  -      
22
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Täby FK  -      
 
29
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Saltsjöbadens IF  -      
APRIL 2020
 
04
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Stureby SK 2  -      
05
16:30
sön
16:30    
Stureby Skola BP 1
Stureby SK - Enskede IK Svart  -      
 
13
10:15
mån
10:15    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - IFK Stocksund Orange  -      
13
14:00
mån
14:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 3 - Enskede IK 2  -      
13
14:00
mån
14:00    
Råsunda IP
AIK FF - Enskede Idrottsklubb  -      
13
16:30
mån
16:30    
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb - Djurgårdens IF  -      
13
16:30
mån
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Tyresö FF 1  -      
17
20:00
fre
20:00    
Ingarö IP 2
Ingarö IF 1 - Enskede IK Svart  -      
18
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Sollentuna FK 5  -      
19
12:00
sön
12:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Vit - Enskede IK 1  -      
 
25
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1  -      
26
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Hammarby IF FF 1  -      
26
14:00
sön
14:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Enskede IK 2  -      
MAJ 2020
 
02
14:00
lör
14:00    
Skytteholms IP 2
AIK FF 1 - Enskede IK Svart  -      
02
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Akropolis IF 1  -      
03
14:00
sön
14:00    
Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Enskede IK 1  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF 1  -      
09
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna 2  -      
10
12:00
sön
12:00    
Kärrtorps IP 2
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön - Enskede IK 2  -      
 
15
18:30
fre
18:30    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF F14-1 - Enskede IK 1  -      
16
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Boo FF 3  -      
 
21
10:00
tor
10:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Älta IF 1  -      
23
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - IFK Lidingö FK vit  -      
24
10:15
sön
10:15    
Värmdövallen 1
Värmdö IF Blå - Enskede IK 2  -      
24
12:00
sön
12:00    
Myrsjö IP 1
Boo FF 1 - Enskede IK 1  -      
 
30
15:00
lör
15:00    
Ingarö IP 2
Ingarö IF 1 - Enskede IK 2  -      
30
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Boo FF 1  -      
JUNI 2020
 
05
20:00
fre
20:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Sollentuna FK 1  -      
06
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Hanvikens SK Röd  -      
06
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Älvsjö AIK FF F14-1  -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Källbrinks IP 3
Huddinge IF 2 - Enskede IK 2  -      
13
12:15
lör
12:15    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna 2 - Enskede IK 1  -      
13
15:00
lör
15:00    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 1 - Enskede IK Svart  -      
 
21
18:00
sön
18:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Segeltorps IF 1  -      
AUGUSTI 2020
 
02
12:00
sön
12:00    
Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 1 - Enskede IK Svart  -      
 
08
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Rågsveds IF  -      
08
16:00
lör
16:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Täby FK 1  -      
08
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Huddinge IF 2  -      
 
15
12:30
lör
12:30    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK 1 - Enskede IK Svart  -      
15
13:00
lör
13:00    
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Röd - Enskede IK 2  -      
16
14:30
sön
14:30    
Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK 1  -      
 
22
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Ingarö IF 1  -      
22
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Saltsjöbadens IF Vit  -      
23
10:45
sön
10:45    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK vit - Enskede IK Svart  -      
 
29
15:30
lör
15:30    
Tyresövallen 2
Tyresö FF 1 - Enskede IK 1  -      
29
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Värmdö IF Blå  -      
30
14:15
sön
14:15    
Älta IP 1
Älta IF 1 - Enskede IK Svart  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Tyresö FF 1  -      
06
15:00
sön
15:00    
Myrsjö IP 1
Boo FF 3 - Enskede IK 2  -      
 
12
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön  -      
13
12:00
sön
12:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Vit - Enskede IK 1  -      
13
14:00
sön
14:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK Svart  -      
 
19
14:30
lör
14:30    
Vårbergs IP 2
Akropolis IF 1 - Enskede IK 2  -      
19
15:00
lör
15:00    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1  -      
20
11:45
sön
11:45    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - AIK FF 1  -      
 
26
09:00
lör
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK Svart  -      
26
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1  -      
27
14:15
sön
14:15    
Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Enskede IK 1  -      
OKTOBER 2020
 
03
10:30
lör
10:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Ingarö IF 1  -      
03
13:30
lör
13:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna 2  -      
04
16:00
sön
16:00    
Norrvikens IP 2 Hall
Sollentuna FK 5 - Enskede IK 2  -      
 
10
10:30
lör
10:30    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF F14-1 - Enskede IK 1  -      
10
11:30
lör
11:30    
Homecall Arena Danderyd 1
IFK Stocksund Orange - Enskede IK Svart  -      
10
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK 2 - AIK FF 3  -      
 
18
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK Svart - Stureby SK  -      
18
13:45
sön
13:45    
Myrsjö IP 1
Boo FF 1 - Enskede IK 1  -      
18
16:30
sön
16:30    
Stureby Skola BP 1
Stureby SK 2 - Enskede IK 2  -