Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
APRIL 2020
 
18
14:00
lör
14:00    
Tyresövallen 218
Tyresö FF Cent Röd - Enskede IK Röd 1  -      
19
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 2 - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
 
26
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Reymersholms IK 4  -      
26
12:00
sön
12:00    
Bäckahagens BP 15
Högdalens AIS 1 - Enskede IK Röd 2  -      
MAJ 2020
 
03
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 2 - Årsta FF 3  -      
03
15:00
sön
15:00    
Årstagårdens BP 125
Årsta FF 5 - Enskede IK Röd 1  -      
 
08
18:00
fre
18:00    
Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 6 - Enskede IK Röd 2  -      
10
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Boo FF 1  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Enskede IK Röd 1  -      
17
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 2 - Örby IS Blå  -      
 
27
17:00
ons
17:00    
Aspuddens IP 116
IFK Aspudden-Tellus P8 Röd3 - Enskede IK Röd 2  -      
31
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Tyresö FF F/Ö Gul  -      
JUNI 2020
 
07
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa  -      
07
16:00
sön
16:00    
Farstaborg 2
Gustavsbergs IF FK 5 - Enskede IK Röd 1  -      
AUGUSTI 2020
 
21
19:00
fre
19:00    
Segeltorps IP 3
Segeltorps IF 5 - Enskede IK Röd 2  -      
23
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Tallkrogens IF Vit  -      
 
30
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Värmdö IF Svart  -      
30
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 2 - Stureby SK 3  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
09:00
sön
09:00    
Farsta IP 116
FoC Farsta FF Blå - Enskede IK Röd 1  -      
06
10:00
sön
10:00    
Brantbrinks IP 226
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Enskede IK Röd 2  -      
 
13
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 2 - Huddinge IF 1  -      
13
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 1 - Enskede IK Röd 2  -      
19
13:00
lör
13:00    
Boovallen 226
Boo FF 8 - Enskede IK Röd 1  -      
 
26
09:00
lör
09:00    
Västberga IP 116
IFK Aspudden-Tellus P8 Gul4 - Enskede IK Röd 2  -      
27
11:00
sön
11:00    
Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Älvsjö AIK FF Grön 2  -