Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
JANUARI 2020
 
21
17:00
tis
17:00    
Enskede IP plan 4
Enskede Idrottsklubb P10 Grön - Enskede Idrottsklubb  -      
 
28
16:45
tis
16:45    
Enskede IP5
Enskede Idrottsklubb - Enskede P10 Lila  -      
FEBRUARI 2020
 
01
13:30
lör
13:30    
Brandbergens IP - samling COOP kl 1230
IFK Haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
 
04
17:00
tis
17:00    
Samling kl 16:45 på IP4
Enskede idrottsklubb p10 grön - Enskede Idrottsklubb  -      
09
10:00
sön
10:00    
Bergshamra IP
AIK - Enskede Idrottsklubb  -      
 
16
15:15
sön
15:15    
Brantbrinks IP
Tullinge - Enskede Idrottsklubb  -      
 
29
15:00
lör
15:00    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - EIK P10 Blå  -      
MARS 2020
 
07
10:00
lör
10:00    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - AIK  -      
 
17
17:00
tis
17:00    
Enskede IP
 
Enskede Idrottsklubb -   -      
21
10:00
lör
10:00    
Samling 09.20 på IP4
 
Enskede Idrottsklubb - EIK p09 svart  -      
 
28
17:00
lör
17:00    
Sicklavallen. Samling Coop kl 16.00
 
RCD Espanyol Academy Stockholm - EIK p10 svart  -      
29
15:00
sön
15:00    
IP4
Enskede Idrottsklubb - EIK P10 Blå  -      
APRIL 2020
 
12
12:30
sön
12:30    
Bäckahagens BP
Hammarby - Enskede Idrottsklubb  -      
 
18
12:15
lör
12:15    
Glömstaskolans BP
Huddinge IF 6 - Enskede IK Svart 2  -      
18
15:00
lör
15:00    
Mörtnäs BP 1
Mörtnäs IF Svart - Enskede IK Svart 1  -      
 
24
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Vendelsö IK Vit  -      
25
17:45
lör
17:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Ingarö IF 2  -      
MAJ 2020
 
02
12:15
lör
12:15    
Torvalla IP 32
IFK Haninge 12 - Enskede IK Svart 2  -      
03
18:15
sön
18:15    
Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF 2 - Enskede IK Svart 1  -      
 
08
18:45
fre
18:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Hammarby IF FF 20 mix  -      
09
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Värmdö IF Vit  -      
 
15
19:30
fre
19:30    
Orminge BP 1
Boo FF 13 - Enskede IK Svart 1  -      
17
13:45
sön
13:45    
Boovallen 125
Boo FF 15 - Enskede IK Svart 2  -      
 
29
20:00
fre
20:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Boo FF 3  -      
30
17:15
lör
17:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Sickla IF Blå 1  -      
JUNI 2020
 
06
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Reymersholms IK 3  -      
AUGUSTI 2020
 
15
12:15
lör
12:15    
Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 3 - Enskede IK Svart 1  -      
 
22
15:15
lör
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Nynäshamns IF FK 1  -      
22
17:00
lör
17:00    
Sicklavallen 1
Sickla IF Blå 1 - Enskede IK Svart 1  -      
 
30
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Boo FF 13  -      
30
12:45
sön
12:45    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 11 grön - Enskede IK Svart 2  -      
SEPTEMBER 2020
 
04
20:00
fre
20:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Hanvikens SK Vit  -      
05
11:30
lör
11:30    
Värmdövallen 226
Värmdö IF Vit - Enskede IK Svart 1  -      
 
12
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Saltsjöbadens IF 2  -      
13
14:00
sön
14:00    
Hammarbyhöjdens BP 11
Hammarby IF FF 24 grön - Enskede IK Svart 2  -      
 
19
08:30
lör
08:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Älta IF grön  -      
20
12:30
sön
12:30    
Ingarö IP 226
Ingarö IF 2 - Enskede IK Svart 1  -      
 
26
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Tyresö FF S/B Blå  -      
27
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Svart 1 - Mörtnäs IF Svart  -