Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
APRIL 2018
 
21
12:00
lör
12:00    
Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Enskede IK Röd  -      
21
12:00
lör
12:00    
Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Enskede IK Röd  -      
21
12:00
lör
12:00    
Enskede IP
Mälarhöjden - Enskede Idrottsklubb  -      
 
29
15:00
sön
15:00    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Fruängen  -      
29
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - Fruängens IF 1  -      
29
15:00
sön
15:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - Fruängens IF 1  -      
MAJ 2018
 
06
13:00
sön
13:00    
Hammarbyhöjdens BP 126
Hammarby IF FF 20 grön - Enskede IK Röd  -      
06
13:00
sön
13:00    
Hammarbyhöjdens BP 126
Hammarby IF FF 20 grön - Enskede IK Röd  -      
06
13:00
sön
13:00    
Bortaplan generell
Hammarby - Enskede P10 Röd   -      
 
20
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - Hägersten SK Å Vit  -      
20
09:00
sön
09:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - Hägersten SK Å Vit  -      
 
27
13:00
sön
13:00    
Tantolundens BP 2
Reymersholms IK 3 - Enskede IK Röd  -      
27
13:00
sön
13:00    
Tantolundens BP 2
Reymersholms IK 3 - Enskede IK Röd  -      
JUNI 2018
 
02
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - IFK Aspudden-Tellus Gul 3  -      
02
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - IFK Aspudden-Tellus Gul 3  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Orange 2 - Enskede IK Röd  -      
09
14:00
lör
14:00    
Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Orange 2 - Enskede IK Röd  -      
09
14:00
lör
14:00    
Enskede IP
Älvsjl - Enskede Idrottsklubb  -      
AUGUSTI 2018
 
25
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - Rågsveds IF grön 1  -      
25
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - Rågsveds IF grön 1  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
11:00
lör
11:00    
Solberga BP 125
Solberga BK Orange - Enskede IK Röd  -      
01
11:00
lör
11:00    
Solberga BP 125
Solberga BK Orange - Enskede IK Röd  -      
 
08
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - FOC Farsta Vit  -      
08
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - FOC Farsta Vit  -      
 
16
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - IFK Aspudden-Tellus Röd 1  -      
16
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - IFK Aspudden-Tellus Röd 1  -      
 
23
13:00
sön
13:00    
Tantolundens BP 2
Reymersholms IK 8 - Enskede IK Röd  -      
23
13:00
sön
13:00    
Tantolundens BP 2
Reymersholms IK 8 - Enskede IK Röd  -      
 
30
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - Hammarby IF FF 7 vit  -      
30
13:00
sön
13:00    
Enskede IP 5
Enskede IK Röd - Hammarby IF FF 7 vit  -