Anmälan öppen för barn födda 2018-2019
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P 2010 Röd
Hem
Föreningen
Spela i EIK
Medlem
Cuper & Camper
Enskede Summer Camp
Stockholm Football Cup
Påsklovscamp
Höstlovscamp
Fotbollsfritids
Extraträning
Senior & Junior
Damlaget
Herrlaget
Enskede FF Dam
Enskede FF Herr
P19 G
P18
P18 G
Dam J
P17
P17 G
P16 Blå
P16 Rödvit
P16 Svart
F15
P15 Blåröd
P15 Svart
P15 Lila
Akademi
Generell information
P19 Akademi
P17 Akademi
F17 Akademi
P16 Akademi
P15 Akademi
F15 Akademi
Ungdom
F 2010 Blå
F 2010 Grön
P 2010 Blå
P 2010 Grönsvart
P 2010 Lila
P 2010 Röd
F 2011 Röd
F 2011 Svart
P 2011 Platinum
P 2011 Turbin
P 2011 Vit
Barn
F 2012
P 2012 Röd
P 2012 Vit
P 2012 Lila
F 2013
P 2013 Grå
P 2013 Lila
P 2013 Mörkblå
P 2013 Orange
P 2013 Svart
F 2014 Svart
F 2014 Vit
F 2014 Röd
P 2014 Grön
P 2014 Grå
P 2014 Mörkblå
P 2014 Orange
P 2014 Blå
P 2014 Lila
F 2015 Röd
F 2015 Svart
P 2015 Blå
P 2015 Grå
P 2015 Orange
P 2015 Röd
P 2015 Lila
P 2015 Marin
P 2015 Mörkblå
F 2016 Grå
F 2016 Svart
F 2016 Vit
P 2016 Blå
P 2016 Lila
P 2016 Marin
P 2016 Orange
P 2016 Röd
P 2016 Svart
P 2016 Vit
F 2017 Vit
F 2017-Svart
F 2017-röd
P 2017-Blå
P 2017-Grå
P 2017-Grön
P 2017-Lila
P 2017-Röd
P 2017-svart
P 2017-Vit
GåFotboll
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Föreningen
Spela i EIK
Medlem
Cuper & Camper
Enskede Summer Camp
Stockholm Football Cup
Påsklovscamp
Höstlovscamp
Fotbollsfritids
Extraträning
Senior & Junior
Damlaget
Herrlaget
Enskede FF Dam
Enskede FF Herr
P19 G
P18
P18 G
Dam J
P17
P17 G
P16 Blå
P16 Rödvit
P16 Svart
F15
P15 Blåröd
P15 Svart
P15 Lila
Akademi
Generell information
P19 Akademi
P17 Akademi
F17 Akademi
P16 Akademi
P15 Akademi
F15 Akademi
Ungdom
F 2010 Blå
F 2010 Grön
P 2010 Blå
P 2010 Grönsvart
P 2010 Lila
P 2010 Röd
F 2011 Röd
F 2011 Svart
P 2011 Platinum
P 2011 Turbin
P 2011 Vit
Barn
F 2012
P 2012 Röd
P 2012 Vit
P 2012 Lila
F 2013
P 2013 Grå
P 2013 Lila
P 2013 Mörkblå
P 2013 Orange
P 2013 Svart
F 2014 Svart
F 2014 Vit
F 2014 Röd
P 2014 Grön
P 2014 Grå
P 2014 Mörkblå
P 2014 Orange
P 2014 Blå
P 2014 Lila
F 2015 Röd
F 2015 Svart
P 2015 Blå
P 2015 Grå
P 2015 Orange
P 2015 Röd
P 2015 Lila
P 2015 Marin
P 2015 Mörkblå
F 2016 Grå
F 2016 Svart
F 2016 Vit
P 2016 Blå
P 2016 Lila
P 2016 Marin
P 2016 Orange
P 2016 Röd
P 2016 Svart
P 2016 Vit
F 2017 Vit
F 2017-Svart
F 2017-röd
P 2017-Blå
P 2017-Grå
P 2017-Grön
P 2017-Lila
P 2017-Röd
P 2017-svart
P 2017-Vit
GåFotboll
GENOM HELA LIVET
Pojkar 10 Röd
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2024: P2010- 2E
2024: P2010- 3H
2023: P2010- 2F
2023: P2010- 3I
2022: P2010-22
2022: P2010-25
2021: P2010-28
2021: P2010-29
2020: P2010-22
2018: P 8-34
2018: P 8-34
2018: P 8-34
DECEMBER 2023
03
09:30
sön
09:30
Botkyrkahallen 1
Konyaspor Kultur och IF -
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
-
15
19:30
fre
19:30
Myrsjö sporthall 1
Boo FF 22 -
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
-
JANUARI 2024
14
19:30
sön
19:30
Gubbängshallen
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
- Hammarby IF FF1
-
21
18:30
sön
18:30
Skanskvarnhallen
Hammarby IF FF2 -
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
-
28
14:30
sön
14:30
Gubbängshallen
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
- IFK Aspudden-Tellus Gul
-
FEBRUARI 2024
03
08:30
lör
08:30
Sätrahallen
IFK Aspudden-Tellus Röd -
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
-
03
11:45
lör
11:45
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
- Hammarby IF FF
-
10
11:45
lör
11:45
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
- Tyresö FF
-
11
19:30
sön
19:30
Gubbängshallen
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
- Lavsjö AIK FF svart
-
17
11:45
lör
11:45
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
- Segeltorps IF
-
17
17:30
lör
17:30
Skarpnäckshallen
Spårvägens FF blå -
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
-
18
13:45
sön
13:45
Skuru IP
Jarlabergs IF -
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
-
MARS 2024
09
14:45
lör
14:45
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
- BP
-
16
14:45
lör
14:45
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
- BP
-
23
14:45
lör
14:45
Enskede IP 3
Enskede Idrottsklubb P 2010 Röd
- IK Sirius
-
APRIL 2024
06
lör
00:00
Nacka IP 2
Järla IF FK Svart -
Enskede IK 2
-
07
09:45
sön
09:45
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus 3 -
Enskede IK Röd
-
13
11:15
lör
11:15
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- Örby IS Röd
-
13
12:45
lör
12:45
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- Boo FF 4
-
21
15:15
sön
15:15
Kärrtorps IP 1
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön -
Enskede IK 2
-
27
10:00
lör
10:00
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 3V -
Enskede IK Röd
-
27
12:00
lör
12:00
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- Hammarby IF FF 8 grön
-
MAJ 2024
04
13:30
lör
13:30
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- IFK Stockholm FK 2
-
05
14:45
sön
14:45
Ösby BP 1
Gustavsbergs IF FK Röd -
Enskede IK 2
-
10
19:30
fre
19:30
Källbrinks IP 3
Huddinge IF 6 -
Enskede IK Röd
-
11
15:00
lör
15:00
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- Sickla IF Röd
-
18
15:00
lör
15:00
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- Reymersholms IK 2
-
19
13:00
sön
13:00
Myrsjö IP 1
Jarlabergs IF 2 -
Enskede IK 2
-
22
18:30
ons
18:30
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 2 -
Enskede IK Röd
-
26
16:30
sön
16:30
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- Reymersholms FF RFF Vit
-
JUNI 2024
01
15:00
lör
15:00
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- Segeltorps Idrottsförening Fotboll Orange
-
08
16:30
lör
16:30
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 17 vit -
Enskede IK 2
-
09
16:30
sön
16:30
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 14 vit -
Enskede IK Röd
-
15
12:00
lör
12:00
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- IF Brommapojkarna 2010-21
-
15
15:00
lör
15:00
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- Årsta FF 2
-
AUGUSTI 2024
10
13:30
lör
13:30
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-21 -
Enskede IK 2
-
10
14:00
lör
14:00
Årstagårdens BP 1
Årsta FF 2 -
Enskede IK Röd
-
17
12:00
lör
12:00
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- Hammarby IF FF 14 vit
-
17
13:30
lör
13:30
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- Hammarby IF FF 17 vit
-
25
10:15
sön
10:15
Segeltorps IP 1
Segeltorps Idrottsförening Fotboll Orange -
Enskede IK Röd
-
31
12:00
lör
12:00
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- Stuvsta IF 2
-
SEPTEMBER 2024
01
16:30
sön
16:30
Långholmens BP 1
Reymersholms FF RFF Vit -
Enskede IK 2
-
07
15:00
lör
15:00
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- Jarlabergs IF 2
-
08
13:30
sön
13:30
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 2 -
Enskede IK Röd
-
13
18:15
fre
18:15
Nacka IP 1 (hall)
Sickla IF Röd -
Enskede IK 2
-
15
18:00
sön
18:00
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- Huddinge IF 6
-
21
12:00
lör
12:00
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- Gustavsbergs IF FK Röd
-
22
14:00
sön
14:00
Vårbergs IP 1
IFK Stockholm FK 2 -
Enskede IK Röd
-
28
13:30
lör
13:30
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- Älvsjö AIK FF 3V
-
29
16:30
sön
16:30
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 8 grön -
Enskede IK 2
-
OKTOBER 2024
05
12:00
lör
12:00
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- Bagarmossen Kärrtorp BK Grön
-
13
13:30
sön
13:30
Myrsjö IP 1
Boo FF 4 -
Enskede IK 2
-
13
15:00
sön
15:00
Stureby Skola BP 1
Örby IS Röd -
Enskede IK Röd
-
19
12:00
lör
12:00
Enskede IP 3
Enskede IK Röd
- IFK Aspudden-Tellus 3
-
19
15:00
lör
15:00
Enskede IP 3
Enskede IK 2
- Järla IF FK Svart
-
Huvudsponsor
Partners
Officiella sponsorer
Sponsorer
Lagsponsor