Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2019
 
01
17:00
sön
17:00    
Nackatältet
Nacka FC P10/09 - Enskede Idrottsklubb  -      
 
14
12:00
lör
12:00    
Torvalla IP
IFK Haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
15
13:00
sön
13:00    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Stureby  -      
JANUARI 2020
 
25
12:20
lör
12:20    
Vendelsömalmsskolans BP
Vendelsö IK - Enskede Idrottsklubb  -      
25
15:00
lör
15:00    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Bagarmossen Kärrtorp  -      
FEBRUARI 2020
 
02
14:00
sön
14:00    
Skarpängshallen, Ljungmyrsvägen 20 (Täby)
Flera (Täbyblixten) - Enskede Idrottsklubb  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Trollbäckens IP
Hanviken - Enskede Idrottsklubb  -      
MARS 2020
 
06
18:00
fre
18:00    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Bagarmossen  -      
08
06:30
sön
06:30    
Västerås
Olika (cup Västerås) - Enskede Idrottsklubb  -      
 
13
17:00
fre
17:00    
Stureby skola BP
Stureby - Enskede Idrottsklubb  -      
14
09:50
lör
09:50    
Åkeshovs bollplan
Brommapojkarna BP10-1 - Enskede Idrottsklubb  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Enskede IK P-10  -      
22
14:00
sön
14:00    
Brandbergens IP
IFK Haninge - Enskede Idrottsklubb  -      
 
28
13:00
lör
13:00    
Enskede IP 4
Enskede Idrottsklubb - Aspudden Tellus  -      
29
16:00
sön
16:00    
Strandskolans plan, Tyresö
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
APRIL 2020
 
04
10:30
lör
10:30    
Enskede IP
Enskede Idrottsklubb - Huddinge  -      
05
17:30
sön
17:30    
Strandskolans plan, Tyresö
Tyresö FF - Enskede Idrottsklubb  -      
 
12
10:00
sön
10:00    
Stora Mossen
IF Brommapojkarna - Enskede Idrottsklubb  -      
 
18
11:15
lör
11:15    
Bortaplan generell
Djursholm - Enskede Idrottsklubb  -      
18
12:45
lör
12:45    
Bortaplan generell
Djursholm - Enskede Idrottsklubb  -      
18
15:30
lör
15:30    
Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 6 - Enskede IK Grå 2  -      
19
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 1 - Fisksätra IF 1  -      
 
25
15:45
lör
15:45    
Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF 1 - Enskede IK Grå 1  -      
26
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - Värmdö IF Blå  -      
MAJ 2020
 
01
09:00
fre
09:00    
Stadshagens IP
Flera (KB Gripen Cup) - Enskede Idrottsklubb  -      
03
09:00
sön
09:00    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 5 grön - Enskede IK Grå 2  -      
03
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 1 - Örby IS Röd  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Ösby BP 11
Gustavsbergs IF FK Vit - Enskede IK Grå 1  -      
10
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - Hammarby IF FF 12 grön  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Nacka IP 226
Jarlabergs IF Vit - Enskede IK Grå 2  -      
16
10:15
lör
10:15    
Nacka IP 215
Järla IF FK Vit - Enskede IK Grå 1  -      
 
31
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - Espanyol Academy IF 2  -      
31
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 1 - Boo FF 13  -      
JUNI 2020
 
06
12:30
lör
12:30    
Mörtnäs BP 1
Mörtnäs IF Grön - Enskede IK Grå 2  -      
07
13:00
sön
13:00    
Fisksätra IP 2
Espanyol Academy IF 4 - Enskede IK Grå 1  -      
AUGUSTI 2020
 
23
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - BK Fyren  -      
23
15:15
sön
15:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 1 - Sickla IF 2  -      
 
29
12:30
lör
12:30    
Kärrtorps IP 12
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 - Enskede IK Grå 2  -      
30
14:40
sön
14:40    
Årstagårdens BP 116
Årsta FF 1 - Enskede IK Grå 1  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - Gustavsbergs IF FK Blå  -      
06
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 1 - Älvsjö AIK FF Gul 1  -      
 
12
10:15
lör
10:15    
Sandåkra BP 12
Sköndals IK FK Röd - Enskede IK Grå 1  -      
13
17:45
sön
17:45    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 24 grön - Enskede IK Grå 2  -      
 
20
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - Boo FF 6  -      
20
14:00
sön
14:00    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 1 - Hammarby IF FF 23 grön  -      
 
27
12:30
sön
12:30    
Boovallen 116
Boo FF 2 - Enskede IK Grå 1  -      
27
12:45
sön
12:45    
Enskede IP 4
Enskede IK Grå 2 - Hanvikens SK Rosa  -      
OKTOBER 2020
 
03
09:00
lör
09:00    
Bortaplan generell
Linköping Cup 2020 - Enskede Idrottsklubb  -      
04
09:00
sön
09:00    
Bortaplan generell
Linköping Cup 2020 dag 2 - Enskede Idrottsklubb  -